After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Capture sorunu - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Capture sorunu - Sayfa 2 Vote_lcapCapture sorunu - Sayfa 2 Voting_barCapture sorunu - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Capture sorunu - Sayfa 2 Vote_lcapCapture sorunu - Sayfa 2 Voting_barCapture sorunu - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Capture sorunu

3 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Capture sorunu - Sayfa 2 Empty Capture sorunu

Mesaj  bluesman Çarş. 19 Ara. 2007, 21:29

Konunun ilk mesajı :

Adobe Premier 1.5 kullanıyorum.. firewire kartimi bugün aldim ve kullanmak istedim. Windows movie maker ve ulead ile sorunlu da olsa capture yapabildim ancak Adobe Premier 1.5 da capture etmek istediğim zaman "can't activate recorder try resetting camera" uyarısı alıyorum

yardımcı olabilirseniz sevinirim
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : spiker

Capture sorunu - Sayfa 2 Empty Geri: Capture sorunu

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 01:39

kameranın içinden bir cd çıkmadı.. firewire'in içinden ulead çıktı ... capture sorunu şimdilik çözüldü.. kontrol edememek dışında... ama şimdi ses sorunu var.. bir efekt ekledim görüntüye ve bir anda ses yine gitti ve eminim ki bir mini capture etsem ses geri gelecek...

ve ipucu vermesi acısından tekrar ediyorum...

ses gittiği zaman, joglarken veya search yaparken sesi duyabiliyorum civicivi vicivuvu şeklinde ancak playe bastığım zaman ses gelmiyor,
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Perş. 20 Ara. 2007, 01:42

bluesman demiş ki:kameranın içinden bir cd çıkmadı.. firewire'in içinden ulead çıktı ... capture sorunu şimdilik çözüldü.. kontrol edememek dışında... ama şimdi ses sorunu var.. bir efekt ekledim görüntüye ve bir anda ses yine gitti ve eminim ki bir mini capture etsem ses geri gelecek...

Bana kalırsa senin 1.5 emekliye ayrılma zamanı gelmiş neden üst versiyonunu kurmuyorsun indirmesi uzun sürecek diyemi Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 01:46

P2P'lerden indirilen programlara pek güvenemiyorum.. bu AP 1.5'i de bu işi çok iyi bilen bir abim orjinalinden kopyalayıp vermişti.. şimdi sokaktaki satıcıdan "adop pörömiyer" istersem o cd yi pc'me takarken biraz rahatsız olacağım... ama eğer derseniz ki şuradan güvenle indirebilirsin.. evet neden olmasın
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  mobidik Perş. 20 Ara. 2007, 01:49

AP yi tamamen mi sildin yoksa Donanım Ekle/Kaldırdan mı?
Tamamen kaldırmak için bunu yapmak gerekiyormuş da..Ya da Format..

"program ekle kaldır kullanarak sildiğin programlar harddiskinden kalkar ama boot'ta takır.
Boot'tanda silmek içinse
Başlat/Çalıştır'a "regedit" yaz ve karşına çıkan kayıt defterinde HKEY_LOCAL_MACHINE/HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE klasörünü aç, bu söylediğin programın klasörünü bul ve sil. Dikkat ediceğin bir husus başka regedit'te bilmediğin birşey yapma sistemi çökertirsin. Gerçi Default Regedit programları war ama açarsan düzeltirsin.
Birde aynı klasörü HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE klasöründede sil.

Bukadar bu yaptığım işlem ne diye dersen şudur
Bilgisayarına bir program yüklerken program boot'a serial ve birnevi ayarlarını kaydeder. Sen programı silsen bile boot onları tutar. Bu işlemdede boot'tan siliyorsun programı. Bukadar." (kkymn'den Coyo-T arkadaşımıza teşekkürler)

Not: Bunu ben denemedim ama hiç...

Şu yerden indir diyemeyiz ama sana ki YASAK..

Ekleme: Tabiki FULL yasak..Try-out aşağıda da görüldüğü gibi serbest Smile

En son tarafından Perş. 20 Ara. 2007, 01:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  haziran Perş. 20 Ara. 2007, 01:54

Bu pro 2.0 orjinal adobenin download adresi CS3 vermedim çünkü o biraz sorun çıkarıyor o bakımdan ;)

http://download.adobe.com/pub/adobe/premiere/win/2.x/PremierePro2_0_Tryout.zip
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 01:58

verdiğiniz linkten bir indirip deneyeyim

program ekle kaldırdan yaptım.. reg e elimi sürmek istemedim ama şimdi senin verdiğin bilgilerle bir daha mı kaldırıp kursam acaba

tryout programdan tam sürüme geçmek mümkün mü? yoksa yeniden almak mı gerekiyor full sürüm programı...
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 02:07

mobydick söylediğin gibi regeditle girip premierin klasörünü sildim.. şimdi 2.0 tryout'un inmesini bekliyorum...
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  mobidik Perş. 20 Ara. 2007, 02:09

Merak ettim..Kısa filmle mi ilgileniyorsun?? Yoksa kameradaki görüntüler montaj bekleyen görüntüler mi? :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 02:11

kendi kendime kısa filmler çekiyorum ama çok amatörce... oyuncular yakın arkadaşlar ki hiçbirinin sinema tiyatro eğitimi yok.. benim de yönetmenlik eğitimim yok ama çok güzel "ekşıın" diye bağırdığım için benim üstüme kaldı iş Smile
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Perş. 20 Ara. 2007, 02:49

bluesman demiş ki:kendi kendime kısa filmler çekiyorum ama çok amatörce... oyuncular yakın arkadaşlar ki hiçbirinin sinema tiyatro eğitimi yok.. benim de yönetmenlik eğitimim yok ama çok güzel "ekşıın" diye bağırdığım için benim üstüme kaldı iş Smile

İş bitince siizn içinde sakıncası yoksa görmek isteriz biraz eleştirelim dime yada feyiz alırız Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  bluesman Perş. 20 Ara. 2007, 02:56

utangaç bi şekilde "ehe" derim de başka bişi diyemem Smile
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  bluesman Ptsi 24 Ara. 2007, 19:31

sevgili arkadaşlar tatilden döndüm ve yeniden geçtim pc başına ve dakika 1 gol 1 bir sorum var sizlere

AP 1.5 capture ekranından sadece klavye yolu ile play pause ileri geri yapabiliyorum.. yani mouse ve cursor ile kumanda edemiyorum device'ı. zaten aktif olarak gözükmüyorlar ama klavye kısayolları ile kumanda edebiliyorum... sizce sebep ne olabilir?

kameram samsung mini dv
bluesman
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  mobidik Ptsi 24 Ara. 2007, 22:39

bluesman demiş ki:sevgili arkadaşlar tatilden döndüm ve yeniden geçtim pc başına ve dakika 1 gol 1 bir sorum var sizlere

AP 1.5 capture ekranından sadece klavye yolu ile play pause ileri geri yapabiliyorum.. yani mouse ve cursor ile kumanda edemiyorum device'ı. zaten aktif olarak gözükmüyorlar ama klavye kısayolları ile kumanda edebiliyorum... sizce sebep ne olabilir?

kameram samsung mini dv

Hocam ben de yapamıyorum öyle kontrol ama ben araştırdım firewire kablo değilse edemezsin dediler...Benim kameram NvGs180..Usb kablosu ile aktarıyorum kontrol edemiyorum sadece ileri geri..Ama senin firewire kablon var sanırım..Suspect Bir şey daha demişlerdi..Programa kameranı tanıtacakmışsın sanırım ama nasıl oluyor o bilmiyorum..Öğrenirsem yazarım burdan..Bence adobeden capture yapma..Bir sürü program var capture için yanılmıyorsam:D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics