After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Water test EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Water test EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Water test EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Water test EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Water test EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Water test EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Water test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Water test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Water test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Water test Vote_lcapWater test Voting_barWater test Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Water test

5 posters

Beğenilme Oranı

Water test Vote_lcap40%Water test Vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Water test Vote_lcap40%Water test Vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Water test Vote_lcap20%Water test Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Water test Vote_lcap0%Water test Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 5
Back

Water test Empty Water test

Mesaj  aloha34 Çarş. 17 Haz. 2009, 17:26

degısık kamera acısı eklendı.(Bunun renderı sbaha kadar surdude :D )

En son aloha34 tarafından Perş. 18 Haz. 2009, 07:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Anket şıklarını doğru açalım lütfen efenim)
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Water test Empty Geri: Water test

Mesaj  Saki Perş. 18 Haz. 2009, 00:35

Abi bu aksam dokturmussun arka arkaya guzel çalışmalarını paylaşmıssın bizlerle
vakit darlıgında bunları yapabiliyorsan boş vaktinde cıkaragın işleri düşününce vayy diyorum Smile
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Tekniker
Kullandığınız Programlar : DW, FW, PS

Mesaj  Joker Perş. 18 Haz. 2009, 01:10

Guzel olmus calisma. Paylasim icin tesekkurler. Suyun rengi biraz koyu olmus ama olsun. Yapayligina girmiyorum zaten tam gercekci bir su goruntusunu ilk denemede yapabilecegini ummak da hayalcilik olurdu. Gelistirdikten sonra cok daha guzelini yapabilecegine eminim.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  aloha34 Perş. 18 Haz. 2009, 07:46

Degısık kamera acısını eklıyorum ızleyın.Bu su olayı hosuma gıttı.Aslında kafamda bır fıkır var bır kac kompozısyonu bırlestırıp kısa bır sahne yapma ama ınanılmaz gerceksı ve devasa bır sahne olması ıcın bıraz kafa patlatıyorum bunun ıcın belkıde ekıp calısması yapmamız gerekebılır ben hepsını yapamam parcaları sonra bırlestırırız.

Aslında bunu daha once soylıyecektım.Vencover fılm studıo dıye bır yer var usa da oradakı cocuklar kısa sahneler halınde ınanılmaz ısler cıkarıyor fılmlerını yotube dan ızleyebılırsınız.benım son ucak fılmım onlardan esınlenılmıstı zaten.
demem okı Forumumuzda yarısma tertiplediğimiz gibi aslında bu tip kısa fılm yada fılm sahnelerı hazırlayarak ve bunları ınternette yayınlaryarak adımızı duyurabılırız.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  nnesta Perş. 18 Haz. 2009, 07:52

Eminim güzel çalışmalardır hiç biride görünmüyo oof bıktım ya bu codeclerden playerlardan
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  aloha34 Perş. 18 Haz. 2009, 08:03

nnesta demiş ki:Eminim güzel çalışmalardır hiç biride görünmüyo oof bıktım ya bu codeclerden playerlardan

Youtube dan goremıyorsundur.youtubejacker dıye ara gogl dan kur seyredebılırsın.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 18 Haz. 2009, 08:15

aloha34 demiş ki:Degısık kamera acısını eklıyorum ızleyın.Bu su olayı hosuma gıttı.Aslında kafamda bır fıkır var bır kac kompozısyonu bırlestırıp kısa bır sahne yapma ama ınanılmaz gerceksı ve devasa bır sahne olması ıcın bıraz kafa patlatıyorum bunun ıcın belkıde ekıp calısması yapmamız gerekebılır ben hepsını yapamam parcaları sonra bırlestırırız.

Aslında bunu daha once soylıyecektım.Vencover fılm studıo dıye bır yer var usa da oradakı cocuklar kısa sahneler halınde ınanılmaz ısler cıkarıyor fılmlerını yotube dan ızleyebılırsınız.benım son ucak fılmım onlardan esınlenılmıstı zaten.
demem okı Forumumuzda yarısma tertiplediğimiz gibi aslında bu tip kısa fılm yada fılm sahnelerı hazırlayarak ve bunları ınternette yayınlaryarak adımızı duyurabılırız.

Oncelikle soyleyeyim ki ikinci acidan cok daha guzel gorunuyor. aloha34 yazisinin hemen sagindaki gri metal kare neden var oyle bir yamaya neden gerek duydun bilmiyorum ama sahsen sadece o pasli taban olsa daha guzel olur sanki.

Kisa film konusunda ben surekli diyorum yapalim birseyler ama nerdeyse 2 yil oldu cikmadi birsey. Soyle bir sorun da var aslinda. Forumumuzda kisa film ceken veya hazirlayan pek yok. Herkes ya tv spot hazirliyor ya intro yapmaya calisiyor ya da en yaygini efekt denemeleri yayinliyor. Bir tane goremedim soyle ogrendigi efektleri kullanarak 3-4dk'lik kisa film yapan. Dur bakalim yeni kamera siparisi verdim bu aksam az once. O gelsin bakalim. Ben belki bir kisa film dusunuyorum efektlerle donatilmis. Belki kamera arkasi seklinde de neleri nasil ve neden yaptigimi anlatan bir video da yapabilirim. 1 ay kaldi dugune. Belki dugunden once cekemeyebilirim bir film ama dugunden sonra kesin birseyler dusunuyorum. Her turlu ortak projeye de hazirim. Yeterki kisa film ile ugrasan dogru durust insanlari toplayabilelim. Zaman ayirip detaylara onem verebilecek kisiler secmek lazim. Yoksa sacmasapan bastan sagma bir isi internette paylassan ne olur paylasmasan ne olur. ;) Dimi ama...

Valla!

Saygilar,
Baha
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Perş. 18 Haz. 2009, 08:30

Joker demiş ki:
aloha34 demiş ki:Degısık kamera acısını eklıyorum ızleyın.Bu su olayı hosuma gıttı.Aslında kafamda bır fıkır var bır kac kompozısyonu bırlestırıp kısa bır sahne yapma ama ınanılmaz gerceksı ve devasa bır sahne olması ıcın bıraz kafa patlatıyorum bunun ıcın belkıde ekıp calısması yapmamız gerekebılır ben hepsını yapamam parcaları sonra bırlestırırız.

Oncelikle soyleyeyim ki ikinci acidan cok daha guzel gorunuyor. aloha34 yazisinin hemen sagindaki gri metal kare neden var oyle bir yamaya neden gerek duydun bilmiyorum ama sahsen sadece o pasli taban olsa daha guzel olur sanki.

Kisa film konusunda ben surekli diyorum yapalim birseyler ama nerdeyse 2 yil oldu cikmadi birsey. Soyle bir sorun da var aslinda. Forumumuzda kisa film ceken veya hazirlayan pek yok. Herkes ya tv spot hazirliyor ya intro yapmaya calisiyor ya da en yaygini efekt denemeleri yayinliyor. Bir tane goremedim soyle ogrendigi efektleri kullanarak 3-4dk'lik kisa film yapan. Dur bakalim yeni kamera siparisi verdim bu aksam az once. O gelsin bakalim. Ben belki bir kisa film dusunuyorum efektlerle donatilmis. Belki kamera arkasi seklinde de neleri nasil ve neden yaptigimi anlatan bir video da yapabilirim. 1 ay kaldi dugune. Belki dugunden once cekemeyebilirim bir film ama dugunden sonra kesin birseyler dusunuyorum. Her turlu ortak projeye de hazirim. Yeterki kisa film ile ugrasan dogru durust insanlari toplayabilelim. Zaman ayirip detaylara onem verebilecek kisiler secmek lazim. Yoksa sacmasapan bastan sagma bir isi internette paylassan ne olur paylasmasan ne olur. ;) Dimi ama...

Valla!

Saygilar,
Baha

Baha
ben sonuna kadar varım.En basından berı tum calısmalarım fılm efektlerı ustuneydı zaten.Ama bır fılme efekt yapmak ayrı sey kısa fılm cekmek ayrı sey.bak ben fılm cekemem sanırım ama efektl yaparım.yanı demem okı herkez nesını yapabılıyorsa tum ustalıgını gosterıportaya bır seyler cıkarmamız lazım bunca usta kısı var bu forumda.yoksa bu yarısmalar pek hosumagıtmıyor acıkcası , cok guzel calısmalar cıkıyor tabıkı ama bunların hepsını bırlestırırsek ınanılmaz guzel seyler yapacagımıza ınanıyorum.
bak sana tavsıyem bu vencover studıo dakı cocukların fılmlerını ızle youtubede var hepsı hem 8-10 sakkalık kısa fılmler hemde kısa fılm sahnelerı ustune ınanılmaz guzel calısmalar yapıyorlar.İmrenerek ızlıyorum.
Benım aklımda 1 sahne var ınternette genelde yapılan calısmaların bır derlemesı hepsını toplayıp tek bır sahnede sunmak cunku uygun bır sahne cıkıyor ortaya kafamda bır sey var. buda yaklasık 3 yada 5 dakkalık bır sahne olacaktır. E herkez bunun bır kısmını yapıyor hemde cogu komık olmus ama bız bunu profesyonelce yaparsak ve paylasırsak hem kendı adımızı hem sıtemızın adını tum dunyayla paylasmıs oluruz.
Yalnıııız..... burada sana katılıyorum cunku bunun ıcın adam gıbı adamlarla calısmamız lazım bu ısı cok cıddıye alarak calısacak arkadaslarla bır araya gelmemız gerekmekte.Önumuz yaz okullarda kapalı aslında tam vaktıdır.
ve bız bu sahneyı yaptıgımızda (ama gercekten mukemmel anlamda) neden foruma teklıf gelmesın.tanıdıgım bırısı Natıonalgeographıcle calısıyor ve bu yolla kendısıne ulastılar ve su an efektlerını yapıyor.

Yanı ısın ozu ortaya bır emek cıkaralım ve ınsnlar vaay adamlar yapmıs desın.Gerısı gelır emın ol.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  nnesta Perş. 18 Haz. 2009, 08:41

Evet yükledim oldu teşekkürler çalışmalara bakabildim oh be dünya varmış
Eline sağlık böyle değişik çalışmalar izleyince insanın aklına daha güzel fikirler geliyor
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  Joker Perş. 18 Haz. 2009, 18:54

aloha34 demiş ki:Baha
ben sonuna kadar varım.En basından berı tum calısmalarım fılm efektlerı ustuneydı zaten.Ama bır fılme efekt yapmak ayrı sey kısa fılm cekmek ayrı sey.bak ben fılm cekemem sanırım ama efektl yaparım.yanı demem okı herkez nesını yapabılıyorsa tum ustalıgını gosterıportaya bır seyler cıkarmamız lazım bunca usta kısı var bu forumda.yoksa bu yarısmalar pek hosumagıtmıyor acıkcası , cok guzel calısmalar cıkıyor tabıkı ama bunların hepsını bırlestırırsek ınanılmaz guzel seyler yapacagımıza ınanıyorum.
Yalnıııız..... burada sana katılıyorum cunku bunun ıcın adam gıbı adamlarla calısmamız lazım bu ısı cok cıddıye alarak calısacak arkadaslarla bır araya gelmemız gerekmekte.Önumuz yaz okullarda kapalı aslında tam vaktıdır.
ve bız bu sahneyı yaptıgımızda (ama gercekten mukemmel anlamda) neden foruma teklıf gelmesın.tanıdıgım bırısı Natıonalgeographıcle calısıyor ve bu yolla kendısıne ulastılar ve su an efektlerını yapıyor.

Yanı ısın ozu ortaya bır emek cıkaralım ve ınsnlar vaay adamlar yapmıs desın.Gerısı gelır emın ol.
Dusuncelerime katildigina sevindim. Fakat bir noktada deginmek istedigim seyler var. "Ben film cekemem ama efekt yaparim" demissin ya, iste orada aynisini diyecek bircok kisi var burada. Duzgun bir is dagilimi olmali ki o zaman saglam bir is ciksin.
Ben her turlu cekim, kurgu ve montaj, isik ve renk duzenlemsine varim. Efektleri de dagilim yaparsak guzel bir calisma yapmaya calisabiliriz. Tabiki de ilk birkac deneme fiyasko olacaktir ama yapa yapa daha iyilerini yapmaya baslayacagizdir buna eminim. Yeterki saglam, disiplinli ve hevesli insanlar bulalim projeler icin.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Cuma 19 Haz. 2009, 08:46

Aklında bır konu varsa topıc ac eger yoksa ben acıyım.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Cuma 19 Haz. 2009, 10:06

aloha34 demiş ki:Aklında bır konu varsa topıc ac eger yoksa ben acıyım.
Aslina bakarsan bircok konu var aklimda ama hangisi yapilabilir bilemiyorum. Senin varsa aklinda istersen once sen bir konu basligi ac orada aklindakini paylas. Sonra bir sekilde ortak bir konu yaratir buluruz. Simdi burada sabahin 3'u olmus. Kafa cok saglam calismiyor. 5 saattir araliksiz web tasarimi yapiyorum. Kafa abondone oldu Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Cuma 19 Haz. 2009, 11:30

Joker demiş ki:
aloha34 demiş ki:Aklında bır konu varsa topıc ac eger yoksa ben acıyım.
Aslina bakarsan bircok konu var aklimda ama hangisi yapilabilir bilemiyorum. Senin varsa aklinda istersen once sen bir konu basligi ac orada aklindakini paylas. Sonra bir sekilde ortak bir konu yaratir buluruz. Simdi burada sabahin 3'u olmus. Kafa cok saglam calismiyor. 5 saattir araliksiz web tasarimi yapiyorum. Kafa abondone oldu Smile

Ok ben kafamdakı ıle ılgılı konuyu acıyım gerısı gelır yada ustune tartısırız.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Ptsi 22 Haz. 2009, 13:14

Ellerine sağlık.Başarılı olmuş.Özellikle 2.render
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi