After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Vote_lcapForumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Voting_barForumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Vote_rcap 
boronzox
Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Vote_lcapForumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Voting_barForumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı

+3
Shekerphare
xander1982
haziran
7 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Empty Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 18:25

Arkadaşlar nete biraz seyahate çıkınca bizim sitemizle ve forumumuzla birebir klon olan siteler görmekteyim, klon diyorum çünkü kategoriler, başlıklar ve isimlendirmeler dahil herşey forumumuzdan kopya yapıştır olarak açılıyorlar, bunu yapanların kopyacılıkla biryere varılamayacağını bilmemeleri çok düşündürücü ayrıca klon siteler orjinallerinin dğerini artırır kendilerinin kalite kazanmalarına engel olur bunu bilmemeleri ve görmemeleride çok üzücü, çünkü verilen emeğe saygısızlığın iyimser bir tarafı olamıyor malesef.

Bizler bu forumu açarken profesyonellerin ve amatörlerin bir araya gelip yenilerin digital dünya ile bağlarını geliştirmesine olanak sağlamak olduğu kadar kendimizide geliştirmeyi hedefledik! ve bunun içinde bir paylaşım ortamı açacaksak bunun diğer sitelerle aynı olmamasına özen gösterdi ki açılan konularda dahi o sitelerin paylaşımları olmamasınada özen gösterdik, hatta paylaşımların kaynaklarının ve kime ait olduklarını paylaşımların altına eklenmesini hep rica ettik ve uyguladık ama görüyoruzki buna saygısı olmayan bir kaç kişinin yaptıkları üzücü.

Bizim foruma üye olup kısa bir süre sonra domain alıp sonrada bir forum açıp daha sonrada kısıtlı zekalarıyla başkalarının fikirlerini çalmaları ile başkasının emeklerini kendi emekleri gibi gösterip aynısını birebir açmaları ise hakikaten bu işin kalitesinide bitirmektedir!

Şimdi bu sitelerin isimlerini burdan tek tek vermek istemiyorum, ama sizler böyle bir site ile karşılaşırsanız sizden ricam buraya yazmanız ve teşhir etmenizdir bu onların reklamı gibi olacak ama gerçeği gören insanların aradaki farkı anlayabileceği düşüncesi var olabildiği için rahatız.

En son haziran tarafından Perş. 08 Mayıs 2008, 02:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Empty Geri: Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı

Mesaj  xander1982 Salı 19 Şub. 2008, 19:59

Onlar siteyi calismalari taklit edebilirler ama burdaki dostlugu saygiyi ve samimiyeti sanmiyorum ozelliklede her soruma cevap adligim buraya girdigimden beri yardim saglayan sayin adminimizi asla taklit edemzler ben onca foruma uye oldum ama ne sorularima cevap aldim ne de bir ricam yapildi burasi haric bu foruma bu kadar bagli kalmamim nedeni uste saydikalrimdir yoksa ingilzce vs bir suru ders her yerde var burdaki farkli bisey ve ben burda olmaktan mutluyum oleee

hıhoho
xander1982
xander1982
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : -------

Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Empty Geri: Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 20:16

Güzel sözlerin için teşekkür ediyorum gerçekten gururlandım, yukarıdaki mesajımın son cümlesinde ne kadar haklı olduğum gerçeğini kanıtladığın içinde dahada mutlu oldum.

Ama şöyle birşey var bizler kendi fikirlerimizle emekler vererek karşılıksız burda çalışıyoruz, amacımız gerçek bir dostluk oluşturmak ilk seneyi kendimizi geliştimek ve daha sonrada samimi bir ekip kurup çıtayı bir kaç santim daha yukarı taşıyıp gerçekten kaliteli filmler çekmek kurgulamak işlemek ve sunmak adına bir yolda ilerliyoruz gerçekten burda bizim hiç bir çıkarımız yok karşılık aldığımız yok ama biz bunu boş zamanlarımızı değelendirmek adına yaparken işin içerisine profesyonel anlamda ne kadar var olabileceğimizide keşfetmek adınadır umarım bizimle ilk adımını atıp daha sonrada kendisini her ortamdan geliştirip bu ülkeye yararlı işler yapanlar çıkacaktır diye ümid ediyorum.

Şimdi biz bunları düşünürken birileri gelip foruma üye oluyorlar yardımcı oluyoruz sonrada buradaki herşeyi aynen copy paste yolu ile kendilerine uyarlıyorlar cahilliğin ve saygısızlığın bu kadarına suskun kalmaya çalıştım aylardır ama bakıyorum bizler susunca kopyacı ve emek hırsızları artıyor, başkalarının aynı bilgileriyle açmak yerine farklı olmayı tercih edemiyorlar yada düşünemiyorlar ama bu yolda forum açıp yardımcı olmaya çalışıyorlar bende bu noktada diyorumki önce kendinizi geliştirin sonrada ancak başkalarına yardımcı olabilirsiniz, daha forum başlıkları ve konularında yaratıcı olamayanların hangi konularda başarılı olcaklarıda ayrı bir durum tabi.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Shekerphare Salı 19 Şub. 2008, 20:40

haziran söylediklerinin hepsine katılıyorum,taklit ve çalıntı işler ile kendilerinin birşeyler yaptığını sanan o kişiliksiz insanlardanda nefret ediyorum..
-Amacın ne ?
-Beklentin ne ?
>Sadece şu iki soruya cevap verebilirlermi merak ediyorum.Bir beklentisi olabilmesi için reklam gelirleri gerekli olduğunu düşünüyorum ama reklam veren kişi yada şirketin bir sürü hit olan site varken senin sitene neden reklam versin diyede ek bir soruyu ona sorabiliyorum.Ki yine cevap veremeyecektir..
>Ya amaç ? Amaçsız , sadece kendi egosunu tatmin etmek , başkalarının ona teşekkür etmesi , admin harikasın , süper bir site burası , her aradığımızı buluyoruz demesi onu yüceltiyormu nedir yani onu anlayamadım bir türlü..
Paylaşımı yapacaksan girersin bir foruma üye olursun, yardım edenlerden yardımlarını alırken , kendi bildiklerini,o forumda belirtilmemiş ders veya dökümanları paylaşırsın o zaman değerin 2 kat artar.
Tabi bu kadar ince düşünceye sahip olsaydı zaten o "copy/paste" olaylarına girmez,taklit edip çalıp çırpmazdı değerli kişilik.

Bu yüzden o tarz site sahiplerine pabuç bırakırız nede önlerine çıkarız haziran'cım.Buraya gelen, aklı başında, paylaşmayı ve paylaşına saygı duymayı bilen bir sürü arkadaşımız varken,xander'inde söylediği gibi böyle bir samimi ve sıcak ortam varken,onlar ne kadar çalıp,çırpsada biz değerimizden bir şey kaybetmeyiz..

Bir çok foruma üyeyim,aradığımı bulduğumda link üye dışına yasaklı olduğundan üye oluyoruz mecburen, ama buradaki kadar hiç bir forumda bu kadar mesaj atmışlığım yok..Belki birşeyler paylaşamadım bu zamana kadar ama yinede paylaşana saygıda kusur,çalışmalara olumlu yada olumsuz düşüncelerimi yazmaktanda vazgeçmedim,geçmeyeceğimde..

Ne gerekiyorsa , gerek site değişimi , gerekse farklı bir şey , elimden geldiğincede yardımcı olabileceğimi bilmenizi isterim..
Sevgi ve saygıyla kalın, Anıl SEMALAR.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 20:52

Anıl çok teşekkürler güzel sözlerin ve desteğin için, işte sizin gibi değerli üyelerimiz olduğu için bizlerde samimiyetle çalışabilme arzusunu kazanabiliyoruz, tekrar teşekkürler, mesajın ve düşüncelerin gerçekten mutlu etti.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Shekerphare Salı 19 Şub. 2008, 21:54

Bizim oyun takımımız var ve diyoruzki; all for one,one for all.

Burası içinde öyle haziran:)
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Forumumuzun Klonları Çoğalmaya Başladı Empty all for one,one for all

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 21:57

Shekerphare demiş ki:Bizim oyun takımımız var ve diyoruzki; all for one,one for all.

Burası içinde öyle haziran:)

Teşekkürler Anıl bizlerde hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için diye düşünüyoruz all for one,one for all. Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  fotoyalniz Salı 19 Şub. 2008, 22:36

ben taklit klon bilmem, nerede hareket orada bereket, yani bizim forum :D
fotoyalniz
fotoyalniz
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Varsa Çalıştığınız Firma : birlik ajans
Meslek : grafiker
Kullandığınız Programlar : ae, photoshop, corel, ai

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 22:43

fotoyalniz demiş ki:ben taklit klon bilmem, nerede hareket orada bereket, yani bizim forum :D

Arada çürük yumurtalarda çıkıyor böyle :D
Şaka bi yana sağol fotoyalniz düşüncelerin için ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  fotoyalniz Salı 19 Şub. 2008, 22:46

Ya haziran zaten aklı başında olan bir insan eninde sonunda doğru siteyi bulur ve ona sıkı sıkı sahiplenir. Ben daha forum arkadaşlarım tarafından kötü sözü bırakın kalp kırıcı imalarına bile tanık olmadım. Burada evet bilgi paylaşılıyor ama en önemlisi saygı çerçevesinde.
fotoyalniz
fotoyalniz
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Varsa Çalıştığınız Firma : birlik ajans
Meslek : grafiker
Kullandığınız Programlar : ae, photoshop, corel, ai

Mesaj  haziran Salı 19 Şub. 2008, 22:48

fotoyalniz demiş ki:Ya haziran zaten aklı başında olan bir insan eninde sonunda doğru siteyi bulur ve ona sıkı sıkı sahiplenir. Ben daha forum arkadaşlarım tarafından kötü sözü bırakın kalp kırıcı imalarına bile tanık olmadım. Burada evet bilgi paylaşılıyor ama en önemlisi saygı çerçevesinde.

En çok özen gösterdiğimiz noktalardan birincisi saygı çerçevesi içerisinde kaliteli bilgi paylaşımı yapmaktır! bunuda kaliteli üyelerimiz ile yapabiliyoruz bunun farkına vardığın için teşekkür ederim ;)

En son haziran tarafından Salı 19 Şub. 2008, 22:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 00:09

Kısa ve öz olarak söylüyorum benim için varsa yoksa burasıdır buraya olan sevgim saygım sonsuzdur gerek forum sayfamıza gerekse buradan görüştüğüm arkadaşlarıma onun için ölünceye kadar buradayım Smile ;)

En son Hale tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 01:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  Shekerphare Çarş. 20 Şub. 2008, 00:48

Hale demiş ki:Kısa ve öz olarak söylüyorum benim için varsa yoksa burasıdır buraya olan sevgim saygım sonsuzdur gerek forum sayfamız gerekse buradan görüştüğüm arkadaşlarıma onun için ölünceye kadar buradayım Smile ;)

Ölmek, ölüm bu düşünceler hoş değil Hale, allah uzun ömürler nasip etsin. :king:
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 01:00

AMİN AMİN inşallah ALLAH uzun ömürler nasip etsin bana olduğu gibi sana ve herkeze Smile ;)

Tabiki öyle ben sadece burada o vakte kadar burada olucağımı belirttim aslında bu tarz konuşmalara gelemem bi tuğaf olurum yani belki gülüceksiniz belki farklı farklı yorumlar yapıcaksınız ama ben ölmekten korkuyorum hiç bir zaman ölmek istemiyorum neyse daha fazla uzatmiyim deminki yazımda sadece kendimi iyi ifade edebilmek için o sözü kullandım istem dışı yani offff neyse ya gece gece kendimi üzmiyim şimdi ok :cry: Smile ;)

En son Hale tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 01:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Shekerphare Çarş. 20 Şub. 2008, 01:18

Üzülmenizi istemedim kırdıysam affola.Bende şaka ile karışık demiştim ama sanırım azıcık karışıklık oldu :özürrr-:
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 01:35

Yooo üzülmedim kırılmadımda ben senin nedemek istediğini çok iyi anladım özür dilemene gerek yok tamammı Smile ;) hem alında arada o kunuyla ilgili konuşmak benim için daha iyi olur korkumu yene bilmek ve yenmk için o bakımdan bağzen bu konuyla ilgili konuşma olunca yada olduğunda iyi oluyor sadece burda değil her yerde anlatabiliyormuyum :cry: :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Shekerphare Çarş. 20 Şub. 2008, 01:47

Tamamdır o zaman problem yok:)
Korkun normaldir,korkmuyorum diyenler bile aslında korkuyordur ölümden aslında ki korkmak gerekir diye düşünüyorum.

Ne demişler , "Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer."

haziran bugün sayende koptum gidiyorum neler yazıyorum böyle yav :king:
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Çarş. 20 Şub. 2008, 01:50

Shekerphare demiş ki:Tamamdır o zaman problem yok:)
Korkun normaldir,korkmuyorum diyenler bile aslında korkuyordur ölümden aslında ki korkmak gerekir diye düşünüyorum.

Ne demişler , "Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer."

haziran bugün sayende koptum gidiyorum neler yazıyorum böyle yav :king:

Ehuhehehe sen bence kendini buldun zarar yok devamm :Hohohuho:

Halecim korkunun ecele faydası yok diyim bende iyice geriyim havayı :IMG_HAHA-: şaka bi yana halecim gerçeklerle yaşamayı bilmek ve kabul etmek gerekiyor ki ona göre yaşamasını bilelim dime ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 02:06

İkinizede aynı yazıyı yazacağım için bir seferde ikinizede sizin söylediklerinize aynen katılıyorum ve katılmakla kalmayıp yapmaya çalıştığımı ve yaptığımı söyleyerek ve ve ve en önemlisi dilerim kendimi ifade edebilmişimdir inşallahla tamamlamış olayım hıımm bu arada hazirancım gerilmedim aksine rahatladım canım :D Smile ;) hıımm Shekerphare kopmuş ola bilirsin ama güzel şeyler yazmışsın :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Shekerphare Çarş. 20 Şub. 2008, 02:08

Yok güzel şeyler yazdığımı biliyorum teşekkürlerde olay o değil , haziran biliyor neler yazdığımı :king:
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 02:11

Ay ben yine bişeyleri anlamadım ya benim bu hağlim ne olucak böyle :cry: Smile ;)

En son Hale tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 02:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Çarş. 20 Şub. 2008, 02:12

Shekerphare demiş ki:Yok güzel şeyler yazdığımı biliyorum teşekkürlerde olay o değil , haziran biliyor neler yazdığımı :king:

Bu sefer haleden kazandığımız bir alışkanlıkla tek smileyle olayı açıklamak istiyorum :arrow: :Sırıtıyor-s:

En son haziran tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 02:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 02:13

Yaaa ama yaaa Smile

En son Hale tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 02:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Shekerphare Çarş. 20 Şub. 2008, 02:23

Halee'niz gayet hoş , burada anlayamadım dediğiniz şey aslında başkasınında okuyup anlayamayacağı şey olduğundan ötürü sizinde anlamamış olmanız gayet normal.O yüzden ben diyorumki kendinizi üzüp harap etmeye gerçekten gerek yok. :king: (Bende bu smiley'i sahiplendim banane Embarassed )

not = lee = li ( 2si1arada )

En son Shekerphare tarafından Çarş. 20 Şub. 2008, 02:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Çarş. 20 Şub. 2008, 02:29

:P Anlamıştım zağten düşündüğün ve benim üzülmemem gerektiğini söylediğin içinde teşekkür ederim ama dediğim gibi burada anlayamadığım şeyi aslında başkasınında okuyup anlayamayacağı şey olduğunu :D Smile ;)

Gece gece hazirancım kopucak şimdi :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics