After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Kaliteli Video Siteleri (Footage) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Kaliteli Video Siteleri (Footage) Vote_lcapKaliteli Video Siteleri (Footage) Voting_barKaliteli Video Siteleri (Footage) Vote_rcap 
boronzox
Kaliteli Video Siteleri (Footage) Vote_lcapKaliteli Video Siteleri (Footage) Voting_barKaliteli Video Siteleri (Footage) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Kaliteli Video Siteleri (Footage)

Kaliteli Video Siteleri (Footage) Empty Kaliteli Video Siteleri (Footage)

Mesaj  xpress Ptsi 04 Şub. 2008, 22:45

Fazla oluyorum ama forumda footage diye aradım bulamadım, bu after effects e geçince fena tosladım neden derseniz, ben grafikerim aradığım her türlü fotoğrafı yada grafiği yüksek çözünürlükte bulabiliyordum ama şimdi footage deniyor galiba kısa yüksek kaliteli filimler bunları hiç bulamıyorum, malum sitelerdende bulamıyorum, mesela grafikte sxc.hu sitesi ücretsiz yüksek çözünürlükte fotoğraflar sunuyor buna benzer video siteleride varmı, paylaşırmısınız. Kaç gündür arıyorum bulamadım ama az önce tesadüfen bir siteye rastladım daha tam incelemedim ama para konusu geçmiyo galiba hazine buldum.

http://www.vuze.com
xpress
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Grafiker

Kaliteli Video Siteleri (Footage) Empty Geri: Kaliteli Video Siteleri (Footage)

Mesaj  xpress Ptsi 04 Şub. 2008, 23:01

Teşekkür ederim, O kadar çok aradım ki bunları indirdim, verdiğim linki bir inceleyin isterseniz, free olmayabilirler ama sonuçta amatörce kullanacağız, problem olmaz heralde, görüntüler çok iyi, kategorilere ayrılmış.
xpress
Daha Yeni
Daha Yeni

Kaliteli Video Siteleri (Footage) Empty sağlam

Mesaj  xpress Ptsi 04 Şub. 2008, 23:41

dostum ben şu anda indirdim birkaçtane gayet güzel çalışıyor sistem , yanlız java ve azureus diye bir program yüklenir bilgisayara, anlayacağın torrent olayı gibi bişey bu. Ama gelecek vaadediyor, kaliteli video sitesi, birde internetimiz biraz hızlı olsa çok güzel olacak
xpress
Daha Yeni
Daha Yeni

- Similar topics