After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Quick time da takılma EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Quick time da takılma EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Quick time da takılma EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Quick time da takılma EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Quick time da takılma EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Quick time da takılma EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Quick time da takılma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Quick time da takılma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Quick time da takılma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Quick time da takılma Vote_lcapQuick time da takılma Voting_barQuick time da takılma Vote_rcap 
boronzox
Quick time da takılma Vote_lcapQuick time da takılma Voting_barQuick time da takılma Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Quick time da takılma

3 posters

Quick time da takılma Empty Quick time da takılma

Mesaj  Misafir Paz 30 Ara. 2007, 14:31

Renderlediğim quick timeler moviler oynatırken takılarak oynatıyor..quick time playerimin ibreside takılarak ilerliyor...renderimi quicktime sıkıştırmayıda mpeg-4 yapark renderliyorum....:scratch:
Anonymous
Misafir
Misafir

Quick time da takılma Empty Geri: Quick time da takılma

Mesaj  haziran Paz 30 Ara. 2007, 15:08

ömer tatlısöz demiş ki:Renderlediğim quick timeler moviler oynatırken takılarak oynatıyor..quick time playerimin ibreside takılarak ilerliyor...renderimi quicktime sıkıştırmayıda mpeg-4 yapark renderliyorum....:scratch:

Her zaman yapmıyorsa bunun aynısı arada bendede oluyor sonra düzeliyor sanıyorum pc çok kasıldığı zamanlarda yapıyor tabi başka nedenleride olabilir bu benim dediğim arada sırada yaptığı zamanlarda olan durumlar için geçerli ama sürekli yapıyor diyorsan diğer codecklerini yeniden yükle yada güncelleştir derim ben buda bir çözüm olabilir Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Shekerphare Paz 30 Ara. 2007, 16:41

Quicktime başa bela yav :D
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  Misafir Ptsi 31 Ara. 2007, 23:21

importdan FLV yi niye görmüyoki....exporttan FLV yapabiliyoruz ama impotan FLV yi çağıramıyoruz... :scratch:

k-lite codec pack var bende yetmezmi...ama yükleyeli bayaa oldu...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mobidik Salı 01 Ocak 2008, 01:18

Bende de oluyor bu takılma..Bir çözüm bulamadım..Ama o videoyu Adobe Premier'e atınca takılmıyor şaştım valla :shock:
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Misafir Salı 01 Ocak 2008, 02:41

ne kadar sıkıştırırsan sıkıştır Quick time çok yer kaplıyor ve kasıyor, FLV çok iyi ama after FLV ile çalışamıyor acaba bu genel kuralmı yoksa FLV ile çalışmak için after a bir şeyler mi eklemek gerek bilemiyorum ...kime sorsak acaba...??? :?:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Salı 01 Ocak 2008, 03:54

Flv dosyası bir flash dosyasıdır, AE ninde flash dosyalarını editlemediğini biliyoruz o halde flv import edemeyiz arkadaşlar ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Salı 01 Ocak 2008, 04:09

export etmede yapılandırma yeteneğine sahip; ama import edemiyor, bu biraz garib değilmi...CS3 dede bu böyleyse .... Neutral
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Shekerphare Ptsi 07 Ocak 2008, 01:07

K-lite Codec ile FLV yi bağdaştıramayız arkadaşlar çünkü FLV 'nin K-lite içinde kurulumu yada bir eklentisi mevcut değil diye biliyorum..FLV Player ile izleyebiliyoruz birde Gom player bu özel bi program zaten çoğu format için hazırlanmış bir eklenti..Bence saçma değil , çıktı almak sadece kolaylık sağlamak için bunu import edemesekte export ederek faydalarından yararlanabiliriz diye düşünüyorum:joker:
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

- Similar topics