After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Vote_lcapHazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Voting_barHazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Vote_rcap 
boronzox
Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Vote_lcapHazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Voting_barHazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır

2 posters

Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Empty Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır

Mesaj  imdat Perş. 27 Ara. 2007, 17:45

evalation paketinin içinde hazır proje vardı bunlar 1280x720 miydi ben bunları 640x480 yapmak istiyorum ama kalite düşüyo ve tek tek projdeki efektlerle oynadınmı yerleri değişiyo ve çalışma kötü oluyo.composition settings yaptım olmuyo yani ben compoziyonun komple efektleriyle birlikte nasıl görüntü boyutunu küçültürüm.yardım edin kalite düşmeden nasıl yapıcam.
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Empty Geri: Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır

Mesaj  haziran Perş. 27 Ara. 2007, 18:51

Bütün çalışmayı bitir sonra ikinci bir compositon aç istediğin ölçülerde sonra ilk compu ikinci compun içine at ve scale ile istediğin ölçüleri ver sonra çıktını alırsın ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır Empty Geri: Hazır bir compozisyon nasıl boyutlandırılır

Mesaj  imdat Cuma 28 Ara. 2007, 11:23

sorunu dün uğraşarak hallettim saol yinede ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Misafir Cuma 28 Ara. 2007, 12:20

imdat demiş ki:sorunu dün uğraşarak hallettim saol yinede ;)

Nasıl hallettin dostum Rolling Eyes
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  imdat Cuma 28 Ara. 2007, 14:51

export yap sıkıştırmadan ben mov. u tercih ettim sonra attım ae ye boyutlandırdım tekrar mov formatında aldım veya avide alabilirsin bir sorun çıkmaz bende çıkmadı :D
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Misafir Cuma 28 Ara. 2007, 15:29

imdat demiş ki:export yap sıkıştırmadan ben mov. u tercih ettim sonra attım ae ye boyutlandırdım tekrar mov formatında aldım veya avide alabilirsin bir sorun çıkmaz bende çıkmadı :D

Sağol dostum benim için sormamıştım ben genel olarak herkes bilsin diye sormuştum sağol açıklaman için Cool
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics