After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Elegant 3D Text Effect in Photoshop EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 115 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 115 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_lcapElegant 3D Text Effect in Photoshop Voting_barElegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_rcap 
boronzox
Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_lcapElegant 3D Text Effect in Photoshop Voting_barElegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Elegant 3D Text Effect in Photoshop

3 posters

Beğenilme Oranı

Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_lcap0%Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_lcap100%Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_lcap0%Elegant 3D Text Effect in Photoshop Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 1
Back

Elegant 3D Text Effect in Photoshop Empty Elegant 3D Text Effect in Photoshop

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Haz. 2010, 11:52

Ders ingilizce olduğu icin anlamadığım bazı yerler oldu, orda anlattığı gibi yapamadım 3-D ismi kendi bildiğim şekilde yaptım, ama bu renkli yıldız olayını öğrenmiş oldum bide sonunda azda olsa PEN TOOL aracını çözmeye başladım, sizin icinde faydalı olacaktır...

Elegant 3D Text Effect in Photoshop 35891_131919076836465_100000551212787_276044_2637904_n

http://www.tutorial9.net/photoshop/elegant-3d-text-effect-in-photoshop/

Anonymous
Misafir
Misafir

Elegant 3D Text Effect in Photoshop Empty Geri: Elegant 3D Text Effect in Photoshop

Mesaj  boronzox C.tesi 19 Haz. 2010, 13:30

Fontu değiştir tekrar paylaş be.Daha güzel olucak Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Elegant 3D Text Effect in Photoshop Empty Geri: Elegant 3D Text Effect in Photoshop

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Haz. 2010, 13:34

Kapattım Psd sini sadece yıldızlarla alakalı olan yeri kaydettim Smile işime yarar diye..güzel yazı fontları var aslında ancak bu 3-D yaparken, daha sade FONTLAR kullanışlı oluyor, o yüzden bu fontu seçtim ama orda anlatılan gibi yapamadığım icin Smile bu böyle kaldı..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  legendofr4m0n Perş. 24 Haz. 2010, 20:51

Bence yazıyı düz yap sonrasında font konusunda boronzox a katılıyorum Mesela omicron zeta güzel durur.
legendofr4m0n
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : serbest
Kullandığınız Programlar : ae ps

Mesaj  haziran Cuma 25 Haz. 2010, 03:22

CaSPeR^^ Öncelikle çalışma için tebrik ederim, ileride daha iyileri elbet olacaktır, azim başarının yarısıdır ve ben sende o azmi görebiliyorum.

Ama sen beni çok yoruyorsun, mesela sürekli seni konu başlıklarımızın ve mesajlarımızın ilk harfleri byük olmak zorunda ve tamamı kalın harflerle olmaması gerekiyor diye sürekli uyarmak zorunda kalıyorum.

Aynı zamanda çalışma eklediğimizde bizim forumumuzda anket ekleme zorunluluğu vardır, burada 4 yıllık tüm üyelerimiz bile hiç ihtiyacı yokken bile bu kuralalrımıza hassasiyetle uyguluyorlar senden ricam lütfen bu kurallarımıza dikkat etmendir.

Emin ol başkası olsaydı çoktansüresiz uzaklaştrırılmıştı ama sen paylaşımcı ve azimli birisin bunu sende gördüğüm için sana sürekli tölarans geçiyorum ama sen farketmiyorsun bile. [b]Lütfen dikkat.[/b]

Bu mesajlarınıda dzelttim ama artık ciddi ciddi tekrar ederse ceza almak zorunda kalacaksın.

En son haziran tarafından Cuma 25 Haz. 2010, 03:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Cuma 25 Haz. 2010, 03:24

Kusura bakma bu eski bir konumdu senin dikkatini yeni çekmiş bu konum bunu açarken forum kurallarını bilmiyorum bilmiyordum diye hatırlıyorum, ama uyarıldıktan sonra gerçekten dikkat ettim bu eski konum bir daha olmayacak :(
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Cuma 25 Haz. 2010, 03:25

Anlaştık ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  legendofr4m0n Cuma 02 Tem. 2010, 00:39

Heeyy Yaşasın barışş :D :Turkiye:
legendofr4m0n
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : serbest
Kullandığınız Programlar : ae ps

- Similar topics