After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 39 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 39 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Vote_lcapAffter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Voting_barAffter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Vote_rcap 
boronzox
Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Vote_lcapAffter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Voting_barAffter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5

2 posters

Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Empty Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5

Mesaj  lostsouly Paz 04 Nis. 2010, 15:20

Arkadaşlar bi tanıtımı filmi hazırlamam gerekiyordu, internette after effects diye bir programa rastladım ve 1 haftadır üzerinde çalışıyorum. Biraz birşeyler yapacak kadar bilgi sahibi oldum. Fakat şu kaydetme sorununu bi türlü aşamadım.

Bir tane text hazırlıyorum ve wooble effect veriyorum, kamera ile farklı açılardan güzel birşeyler oluşturuyorum fakat. Generate> CCL Lighst brust 2.5 efektini eklediğimde program inanılmaz derecede donmaya başlıyor. Text de aynı şekilde donuyor. Prew yaptığımda nerdeyse hiç oynamıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor arkadaşlar?

Bir diğer sorunum ise, herşeyi bitirip hazırladığımda. Make movie diyorum, .avi şeklinde kaydetmesini istiyorum fakat benden kaydetme için 6 saniyelik bir video için 3-4 saat gibi bir zaman istiyor ve mutiş bir kapasite ile kaydetiyor 500 MB a yakın bir kapasite.

İnternette gördüğüm kadarıyla binlerce video var after effects ile ilgili ve bunlar video paylaşım sitelerine konulmuş bu siteler 10 mb civarında bir belleğe sahipler, bu 500 mb boyutundaki bir video yu nasıl bu boyutlara indirgeyebiliyorlar?

Arkadaşlar ciddi derecede yardıma ihtiyacım var 28 nisanda bir sunu hazırlamam gerekiyor ve ben daha halen birşeyler yapamadım Smile

Yardımcı olursanız sevinirim Smile
lostsouly
lostsouly
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe premiere

Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5 Empty Geri: Affter effects kaydetme sorunu ve CCL Lighst brust 2.5

Mesaj  haziran Paz 04 Nis. 2010, 19:10

Donma konusu için bilgisayarının performansı düşük olabilir, yani AE nin istediği donanıma sahip olmayabilirsin. Biz nebzede olsa çalışma sırasında daha rahat edebilmen için Full seçeneğini Half yapman işe yarayabilir. Ama video çıktısı alırken yeniden Full yapmayı unutma.

İkinci sorunun ise in ve out nereyi görüyorsa çıktı alırkende sadece orayı alır. Sen Klavyenin numerik kısmındaki Home tuşuna bas ve B ile projenin başına in ver, sonra End tuşuna bas ve N ile projenin sonuna out ver sonra çıktısını al...

Büyük boyutlu videoları başka bir convert programı ile küçültebilirsin...
Kolay gelsin.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

- Similar topics