After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 65 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 65 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Vote_lcapBuda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Voting_barBuda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Vote_rcap 
boronzox
Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Vote_lcapBuda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Voting_barBuda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe

+2
Joker
beetirim
6 posters

Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Empty Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe

Mesaj  beetirim C.tesi 08 Ara. 2007, 22:31

Walla fazla özenemedim webcam ile çektim kalitesi kötü.
Ama idare eder sanırım yeşil perde de yoktu photoshopla kenarlarını sildim.

beetirim
beetirim
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : movie maker :D

Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Empty Geri: Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe

Mesaj  Joker C.tesi 08 Ara. 2007, 22:37

beetirim demiş ki:Walla fazla özenemedim webcam ile çektim kalitesi kötü.
Ama idare eder sanırım yeşil perde de yoktu photoshopla kenarlarını sildim.

https://www.youtube.com/v/EI2dgaa24fU&rel=1
Kuzen eline sağlık. Güzel olmuş.. ama çalışmalarına daha da önem ver.. yaratıcılık var sende.. ama eğer yaptığın her işe özen göstermezsen olmaz ;) Devam böyle devam.. güzel işler çıkacak senden...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe Empty Geri: Buda benim yapmaya çalıştığım ufak bişe

Mesaj  mobidik C.tesi 08 Ara. 2007, 22:50

aefx demiş ki:Tebrikler dostum cidden güzel olmuş o hızla düşme efektini ve süreci bi kaç cümleyle anlatabilirsen çok güzel olur :GOODs:

Çok basit be aefx...
Bir arkadaşını kandırıyorsun 5. kata çıkıyorsun ve kamera arkadaşında sen önde kelime-i şahadet getirip hoooop!:D
Gerisi montaj işi zaten :IMG_HAHA-:

Şaka bir yana nasıl oluyor ki?
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Joker C.tesi 08 Ara. 2007, 22:58

Tabiki de once karakterinize bu komik yuz ifadesi ve el kol hareketini yaptiriyorsunuz bir yesil veya mavi perde onunde.. veya keying ozelligi ile yok edebileceginiz tek renkli bir arka plan onunde.. sonra arka plani yok ediyor ve bir alt katmana bu binalardan asagiya inen bir kamera goruntusunu veya bir bina resmini koyup kendiniz AE ile hareketi verdirip (biraz da motion blur vererek) ust uste montajliyoruz.. iki footage arasindaki renk uyumunu ve senkronu da sagladik mi tamamdir ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker C.tesi 08 Ara. 2007, 23:21

aefx demiş ki:
HeartBreaker demiş ki:Tabiki de once karakterinize bu komik yuz ifadesi ve el kol hareketini yaptiriyorsunuz bir yesil veya mavi perde onunde.. veya keying ozelligi ile yok edebileceginiz tek renkli bir arka plan onunde.. sonra arka plani yok ediyor ve bir alt katmana bu binalardan asagiya inen bir kamera goruntusunu veya bir bina resmini koyup kendiniz AE ile hareketi verdirip (biraz da motion blur vererek) ust uste montajliyoruz.. iki footage arasindaki renk uyumunu ve senkronu da sagladik mi tamamdir ;)

Bende aynen böyle düşünmüştüm hocam sağol Laughing
Farklı yöntemleri varmıdır bilemem.. ama varsa da bilmek isterim.. böyle bir durum benimkisi de.. napacaz bilemiyorum.. doktora mı götürsek napsak :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  KaFiLe Paz 09 Ara. 2007, 01:22

Kacinci kat dan düsüyorsun. Smile
güzel olmuş, iyi calismalar,,
KaFiLe
KaFiLe
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ögrenci

Mesaj  shenshaqrock Paz 09 Ara. 2007, 04:30

güsel olmuş ellerine sağlık
shenshaqrock
shenshaqrock
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : graphic designer

Mesaj  blacker53 Paz 09 Ara. 2007, 15:02

dostum elıne salık cok ıı olmus. arkadaslar su arkdaki bina olayınıda motion title efektiyle cok kolay yapabılırsınız birasda blur attınısmı kımse anlamas :D
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : gazeteci