After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Gayr-ı resmi jenerik çalışma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcapGayr-ı resmi jenerik çalışma Voting_barGayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 
boronzox
Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcapGayr-ı resmi jenerik çalışma Voting_barGayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Gayr-ı resmi jenerik çalışma

5 posters

Görüşleriniz

Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcap17%Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcap50%Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 50% 
[ 3 ]
Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcap33%Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_lcap0%Gayr-ı resmi jenerik çalışma Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6
Back

Gayr-ı resmi jenerik çalışma Empty Gayr-ı resmi jenerik çalışma

Mesaj  msyasko Ptsi 29 Haz. 2009, 17:27

msyasko
msyasko
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : tv
Kullandığınız Programlar : edius, ps, ae

Gayr-ı resmi jenerik çalışma Empty Geri: Gayr-ı resmi jenerik çalışma

Mesaj  aloha34 Ptsi 29 Haz. 2009, 17:31

Packshot ta adamlar ve pankarta gore caddemı artık sokakmı neyse cok buyuk kacmıs.orantıı yakalamaya bak (eger iş için calısmansa)

Gerısı guzel elıne saglık

(Bu arada anket eklememısın)
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Mesaj  msyasko Ptsi 29 Haz. 2009, 17:41

aloha34 demiş ki:Packshot ta adamlar ve pankarta gore caddemı artık sokakmı neyse cok buyuk kacmıs.orantıı yakalamaya bak (eger iş için calısmansa)

Dahah çocuk onlar ondan küçük yaptım..şaka...
Bak bende yeni farkettim...bu işyerinde bu jeneriği yapmak için bile kaç kişinin onayını alıyorum...oda beni çok kasıyor gözden kaçmış...uyarın için tekrar sağol... daha iyisi olacak :GOODs:
msyasko
msyasko
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  aloha34 Ptsi 29 Haz. 2009, 17:45

msyasko demiş ki:
aloha34 demiş ki:Packshot ta adamlar ve pankarta gore caddemı artık sokakmı neyse cok buyuk kacmıs.orantıı yakalamaya bak (eger iş için calısmansa)

Bak bende yeni farkettim...bu işyerinde bu jeneriği yapmak için bile kaç kişinin onayını alıyorum...oda beni çok kasıyor gözden kaçmış...uyarın için tekrar sağol... daha iyisi olacak :GOODs:

Eyvallah sonucta para kazanılan ıste dıkkaat etmek lazım zarar gorulernbılır.

En son aloha34 tarafından Ptsi 29 Haz. 2009, 18:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  msyasko Ptsi 29 Haz. 2009, 17:52

aloha34 demiş ki:
msyasko demiş ki:

eyvallah sonucta para kazanılan ıste dıkkaat etmek lazım zarar gorulernbılır.

yok onların istediği gibi yaptım o kısmı... para veren zaten onlar:) :kahve-:
msyasko
msyasko
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  aloha34 Ptsi 29 Haz. 2009, 18:05

Anlamadım sokagınmı buyuk olmasını ıstedıler senden
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 29 Haz. 2009, 18:24

Msyasko seni uyarmak istemezdim ama çalışmalarımızı eklediğimizde anket eklemek gibi bi kuralımız var umarım dundan sonra es geçmezsin :D

Ha birde konu başlıklarımızın ve mesaj içeriklerimizin ilk harfleri büyük olacak :D

Bu arada güzel çalışma eline sağlık Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Ptsi 29 Haz. 2009, 18:30

Çalışma güzel ellerine sağlık.
PS'daki yazı biraz büyük gibi ama müşteri isteği ne yapacaksın Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  cRChasch Ptsi 29 Haz. 2009, 20:47

Eline sağlık msyasko yeni başladığın gözönünde bulundurulacak olursa bu çalışmana da başarılı denilebilir (bence). Fakat senin için farklı bir durum daha var ki, ticari amaçla yapıyorsun ve TV'ye veriyorsun. Bu yüzden daha dikkatli olman gerekir kanaatindeyim Rolling Eyes

Son bölüm pek olmamış gibi Rolling Eyes Arkaplandaki cadde/sokak esprisi iyi fakat renk olayı genel havaya aykırı düşmüş. Oraya "Elm Sokağı" yazsaydın olur derdim ama jeneriğin amacı gösteri yürüyüşlerinden anlaşılabildiği için olmamış diyorum. Elbettebinlerce fikir üretilebilir ama yere düşmüş bir pankarda yada caddeye spreyle yazmak gibi o sokakları caddeleri daha iyi anlatabilen bir kare seçebilirdin. (bunlar da naçizane bir iki fikir sadece birşey bildiğimden değil aklıma gelmişken söyliim dedim :D )

Seninde dediğin gibi yaptığın işler senin reklamını yapar ve en iyi referans onlardır. Ben büyük bir ajans sahibi olsam; az zamanım vardı, materyal azdı, doneler şöyleydi vb. mazeretleri sevenlerle değil, yoklukta bile en iyisini çıkarabilenlerle çalışırdım çünkü tasarım zekası bunu gerektirir.

İyi çalışmalar yola devam.. :GOODs:
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  msyasko Salı 30 Haz. 2009, 10:47

cRChasch demiş ki:Eline sağlık msyasko yeni başladığın gözönünde bulundurulacak olursa bu çalışmana da başarılı denilebilir (bence). Fakat senin için farklı bir durum daha var ki, ticari amaçla yapıyorsun ve TV'ye veriyorsun. Bu yüzden daha dikkatli olman gerekir kanaatindeyim Rolling Eyes

Son bölüm pek olmamış gibi Rolling Eyes Arkaplandaki cadde/sokak esprisi iyi fakat renk olayı genel havaya aykırı düşmüş. Oraya "Elm Sokağı" yazsaydın olur derdim ama jeneriğin amacı gösteri yürüyüşlerinden anlaşılabildiği için olmamış diyorum. Elbettebinlerce fikir üretilebilir ama yere düşmüş bir pankarda yada caddeye spreyle yazmak gibi o sokakları caddeleri daha iyi anlatabilen bir kare seçebilirdin. (bunlar da naçizane bir iki fikir sadece birşey bildiğimden değil aklıma gelmişken söyliim dedim :D )

Seninde dediğin gibi yaptığın işler senin reklamını yapar ve en iyi referans onlardır. Ben büyük bir ajans sahibi olsam; az zamanım vardı, materyal azdı, doneler şöyleydi vb. mazeretleri sevenlerle değil, yoklukta bile en iyisini çıkarabilenlerle çalışırdım çünkü tasarım zekası bunu gerektirir.

İyi çalışmalar yola devam.. :GOODs:

Bitirdin beni:).. uyarın için sağol.. haklısın daha dikkatli olurum bundan sonraki jeneriklerde...

aloha34 demiş ki:Anlamadım sokagınmı buyuk olmasını ıstedıler senden

Şöyle söyleyim ben normalde gayrı resmi ismi söylenince hemen böyle bir portföy hazırladım ps de patroda gördü... aaa çok güzel oldu bunu kullanalım dedi... nasıl isterseniz hayrını görün dedim.:P
msyasko
msyasko
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

- Similar topics