After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
3 boyutlu materyali kullanmak EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
3 boyutlu materyali kullanmak EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
3 boyutlu materyali kullanmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 66 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 66 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
3 boyutlu materyali kullanmak Vote_lcap3 boyutlu materyali kullanmak Voting_bar3 boyutlu materyali kullanmak Vote_rcap 
boronzox
3 boyutlu materyali kullanmak Vote_lcap3 boyutlu materyali kullanmak Voting_bar3 boyutlu materyali kullanmak Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

3 boyutlu materyali kullanmak

4 posters

3 boyutlu materyali kullanmak Empty 3 boyutlu materyali kullanmak

Mesaj  aloha34 Paz 22 Mart 2009, 16:31

Arkadaslar after effects i cozdum ama 3D modellerı bununla bırlıkte nasıl kullanabılırım
mesela 3ds max ta yapılmıs 3D bır araba modelını AE de takla atarken kullanmak ıstıyorum .olabılıyormu olursa hangı dosya olarak kullaacagım.(uzantısı) ınternette hazır 3D objeler varmıdır(sımdı bırde oturup 3D ogrenmıyım :D )
bırınız detaylı anlatırsa sevınırım
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

3 boyutlu materyali kullanmak Empty Geri: 3 boyutlu materyali kullanmak

Mesaj  alpino Paz 22 Mart 2009, 16:37

Zarkwers (böle bişi googda yazarsan bulursun) in 3D invigator buna benzer plugini var o bu işleri hallediyor Rolling Eyes
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  boronzox Paz 22 Mart 2009, 17:50

Hangi programdan çıktı aldıysan,PNG ya da TGA Sequence olarak render al.Afterda paşa paşa kullan istediğin gibi Smile Şahsen ben böyle yapıyorum.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  aloha34 Paz 22 Mart 2009, 17:59

Cıktı alıyorum sorun yok ben 3D model olan hazır bır nesneyı AE de nasıl kullanırım onu soruyorum

ornegın: 3D bır araba olsun ve bunu tornadonun havada fırlattıgını dusunelım.resımle hos olmuyor ama 3d modelle harıka oluyor.bu 3D araba ile nasıl AE de calısabılırım onu soruyorum
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Mesaj  lastturk Paz 22 Mart 2009, 19:03

aloha34 demiş ki:Cıktı alıyorum sorun yok ben 3D model olan hazır bır nesneyı AE de nasıl kullanırım onu soruyorum

ornegın: 3D bır araba olsun ve bunu tornadonun havada fırlattıgını dusunelım.resımle hos olmuyor ama 3d modelle harıka oluyor.bu 3D araba ile nasıl AE de calısabılırım onu soruyorum
Enginin dedeği yöntem en doğrusu ama yinede sen bilirsin. Aftereffects'e 3d invigorator ile 3d objelere istediğin hareketi verebilirsin... Afterda 3D invigorator kullanacaksan tavsiyem AE CS4 kullanman CS3 e göre ben mükemmel bir performans farkı sağladım örnekğin; bu objeyi hafif renk hafif ısıkla daha gerçekci olur

3 boyutlu materyali kullanmak Adszyff
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  boronzox Paz 22 Mart 2009, 19:09

Ancak PC'in güçlü değilse inan bana çok zorlanacaksın.Çünkü zaxwerks'in her plugini çok kasıyor makineyi...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  lastturk Paz 22 Mart 2009, 19:11

boronzox demiş ki:Ancak PC'in güçlü değilse inan bana çok zorlanacaksın.Çünkü zaxwerks'in her plugini çok kasıyor makineyi...
Altını çizerek tekrar tekrar söylüyorum ADOBE AFTER EFFECTS CS4 de performans çok fark ediyor....
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  boronzox Paz 22 Mart 2009, 19:17

Ben cs3-cs4 kullandım arada fazla bir fark göremedim ancak cs4 daha hızlı...
Sanırım benimki laptop olduğu için böyle bende...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi