After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 72 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 72 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Vote_lcapHerhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Voting_barHerhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Vote_rcap 
boronzox
Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Vote_lcapHerhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Voting_barHerhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek

3 posters

Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Empty Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek

Mesaj  deklanşör Salı 06 Ocak 2009, 14:05

Mesela 1 kişilik sahneye başka videodan alınan savaş sahnesi eklemek bir de öldünde ruhun çıkma sahnesi filmlerdeki bu 2 konuda yardımlarınız bekliyorum.

Not: Başlıklarda ve mesajlarda tüm harflerin büyük kullanılması yasaktır. Forum kurallarını İnceleyin...
deklanşör
deklanşör
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : bilgi iletişim uzmanı

Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Empty Geri: Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek

Mesaj  infinite Salı 06 Ocak 2009, 14:42

Hayaletten kastın böyle bir videomu bir arkadaşımızın çalışmasını örnek göstermek istedim.

infinite
infinite
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,PS

Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek Empty Geri: Herhangi Bir Videodan Sahne Eklemek

Mesaj  BhdR Salı 06 Ocak 2009, 15:43

Aynen böyLe arkadaşım ? ?
BhdR
BhdR
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ÖğrenCi
Kullandığınız Programlar : AE,PR,PS,Quark,Goldwave,DW,Corel

Mesaj  deklanşör Salı 06 Ocak 2009, 18:14

video'yu izliyemedim malesef yani şöyle anlatıyım kısa bir film çalışması yapıyorum bir sahneden trafik kazası oluyo onun ruhunun çıkması gezmesi felan sahnesi'ni yapmak istiyorum filmlerde olur görmüşünüzdür mutlaka başka bir sahnemdede oyuncu eksiklim var uygun sahneleri buldum nasıl kendi sahneme eklerim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
deklanşör
deklanşör
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : bilgi iletişim uzmanı

- Similar topics