After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Zamanın varsa yadım edermisin? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 52 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 52 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Zamanın varsa yadım edermisin? Vote_lcapZamanın varsa yadım edermisin? Voting_barZamanın varsa yadım edermisin? Vote_rcap 
boronzox
Zamanın varsa yadım edermisin? Vote_lcapZamanın varsa yadım edermisin? Voting_barZamanın varsa yadım edermisin? Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Zamanın varsa yadım edermisin?

4 posters

Zamanın varsa yadım edermisin? Empty Zamanın varsa yadım edermisin?

Mesaj  musabben Paz 21 Ekim 2007, 11:38

yav dostlar ben yavaş yavaş ögrenmeye başladım bazı şeyleri ama bi kompozisyon oluşturuyorum sonra video çevireyim diyorum...şu ekrandan yapıyorum ama ses çıkmıyor bazende çıkıyor voice işaretle demiişlerdi ama bulamadım..
Zamanın varsa yadım edermisin? New11nl5
Zamanın varsa yadım edermisin? New22kg6
ben bu çalışmalarımı başka nasıl export edebilirim zamanınız varsa cevaplarmısınız
musabben
musabben
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker

Zamanın varsa yadım edermisin? Empty Geri: Zamanın varsa yadım edermisin?

Mesaj  haziran Paz 21 Ekim 2007, 14:43

Sanırım sen standart sürümü kurmuşsun profesyonel kurmuş olsaydın export seçeneklerinde avi ve diğer seçeneklerinde gelmiş olması gerekiyordu ama bu bir tahmin yani standart sürümünde o seçenekler gelmeyebilir diye düşündüm ilk olarak Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Paz 21 Ekim 2007, 17:22

benimkide standart aynı kurumda pro seçeneği var değilmi? Neutral
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Joker Paz 21 Ekim 2007, 21:19

ömer tatlısöz demiş ki:benimkide standart aynı kurumda pro seçeneği var değilmi? Neutral

Standart ve pro kurulumda seçilen bir seçenek değildir. Kurduğunuz AE programının Standart ve Pro versiyonu bulunmaktadır. Hangi versiyonu almış veya indirip kurmuşsanız o versiyonun kendine özgü seçenekleri çıkar karşımıza...
Fakat ben bu sorunun standart versiyon kurulmasından dolayı olacağını pek sanmıyorum. En basit versiyonu da olsa temel video formatlarını export edebiliyor olması lazım. Sonuç olarak bir video işleme programı kendisi...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  Misafir Paz 21 Ekim 2007, 21:29

ben de öğrenemmedimki yani şuan AE yi silip tekrar urma şansım yok ..yani şunu öğrenmek istiyorum..Elimde bir AE 7 var....Bunun stndart oldığunu öğrendim..ama bunu alırken bilmiyordumki...şimdi bu 7yi kurarken pro olarak nasıl kaydedeceğiz?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Joker Paz 21 Ekim 2007, 21:32

aefx demiş ki:
Avi seçeneği hakkında bilgim yok ama şunu kesin biliyorum standart sürümde export ve menülerde bir çok eksiklik sös konusuymuş bende pro olduğu için kesin konuşmuyorum ama duyduklarıma dayanarak söyledim bende :dontknow:

Her duyduğuna inanma.. bunlar televole haberleri :D heheh :D
Ama dediğinde haklısın.. eksiklik tabiki var.. ve olmalıdır da.. ama AVI diyorum hoca.. AVIIII :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  musabben Paz 21 Ekim 2007, 23:09

yeni okudum yorumlarınızı...çok teşekkürler ilgi için...bir çok ayarı kurcaladım ama başaramadım... bende bu işi anlamadım video programında böle bişey olacağını sanmıyordum...bulunca sizede aktarırım yalnız denememi istediğiniz bişey varsa deneyim belki olur..
musabben
musabben
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker

Mesaj  slybee Ptsi 22 Ekim 2007, 05:49

Girdiğiniz seriala göre program standart yada pro olur!!!!!!!!!!!!!!!!
slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

Mesaj  Misafir Ptsi 22 Ekim 2007, 21:22

slybee çok saol ben de bugün bununla ilgili bi topik açacaktım çünkü aldığım yere gittim ve aldığım AE 7,0 ın pro olanı varmış onunla değiştiricem dedim ama öyle bi şey olmadığını söylediler.....Peki ben o seriale nasıl kavuşabilirim? yani benim kurduğum serialde bi değişiklikmi yapacam ....yani yani ne ne vede nasıl ve nasıl.......:tongue:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi 22 Ekim 2007, 21:27

saol slybee bende bunula ilgili bi topik açaçcaktım...çünki bugün aldığım yere gittim AE 7.0 ın pro olanı varmış onu istiyorum dedim...ama oyle bi şey olmadığını söylediler...şimdi ben o seriali kurarken nasıl halledicem?.....vede nasıl nerede pardamı yoksa şuadamı cızzt ..zzzpp ....:tongue:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi 22 Ekim 2007, 21:36

abi anlatamiyomuyum AE 7.0 tek!!!! seriali sen halledicen yani ben..varsa ver....:silent: :pale:
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics