After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 67 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 67 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcapBasit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Voting_barBasit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 
boronzox
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcapBasit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Voting_barBasit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran)

+4
emirkaan
render
olivon
haziran
8 posters

Beğenilme Oranı

Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcap75%Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 75% 
[ 6 ]
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcap13%Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcap12%Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_lcap0%Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 8
Back

Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Empty Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran)

Mesaj  haziran Çarş. 26 Kas. 2008, 12:35

Yabancı bir tutorialden yola çıkmıştım aslında, bende bunu site tasarımına dönüştürecektim ama belki tutorialini hazırlarım anlatması çok uzun olur diye vazcaydım Laughing

Bir iki saatte yaptım aceleye geldi aslında renklerle biraz daha oynayacağım.
Resimdeki isimler rasgele yazılmışlardır her hangi bir sıralama yok.
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Grungesitejo6
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Grungereklam2zc8
Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Grungereklam3kl0

En son haziran tarafından Cuma 09 Ocak 2009, 07:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Empty Geri: Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran)

Mesaj  olivon Çarş. 26 Kas. 2008, 13:55

Güzel çalışma HAziran eline sağlık. Zaten bu renklerde favorim. Çok iyi görünüyor. cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) Empty Geri: Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran)

Mesaj  haziran Çarş. 26 Kas. 2008, 13:56

olivon demiş ki:Güzel çalışma HAziran eline sağlık. Zaten bu renklerde favorim. Çok iyi görünüyor. cheers

Bir iki saatte yaptım, detaylara girseydim daha güzel iş çıkardı tabi :P
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render Çarş. 26 Kas. 2008, 15:04

Güzel görünüyo haziran eline sağlık. :D Yaratıcı ruh.

"Yaratıcı ruh" ne demekse artık.. :P
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Mesaj  emirkaan Çarş. 26 Kas. 2008, 15:19

Tek gözle gördüğüm kadarıyla fena değil demek ki diğeri de açık olsa güzel omuş diyeceğim :D :D

(gözümde ufak bir problem var da :( ama ufak Smile ) Eline sağlık haziran gerçekten iyi gözüküyor...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  olivon Çarş. 26 Kas. 2008, 15:46

emirkaan demiş ki:Tek gözle gördüğüm kadarıyla fena değil demek ki diğeri de açık olsa güzel omuş diyeceğim :D :D

(gözümde ufak bir problem var da :( ama ufak Smile ) Eline sağlık haziran gerçekten iyi gözüküyor...

Ooooohhhh sen birde iki gözle görseydin :D :D :D ...Geçmiş olsun Emirkaan umarım basit bişeydir gözdeki problem. Göz vücudun en sakat yeri dikkat etmek lazım. tekrar geçmiş olsun ;)
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  emirkaan Çarş. 26 Kas. 2008, 16:29

olivon demiş ki:Ooooohhhh sen birde iki gözle görseydin :D :D :D ...Geçmiş olsun Emirkaan umarım basit bişeydir gözdeki problem. Göz vücudun en sakat yeri dikkat etmek lazım. tekrar geçmiş olsun ;)

Haziran yapar da güzel olmaz mı :D

Çok sağol Olivon şimdilik ciddi bir şey yok sadece bandajlı yarın bakacak dotor. İnşallah bir şey çıkmaz. Göz gerçekten önemli hele bizim işte tek gözle çalışılmıyormuş. Bir şeyler yapıyorum ama yanlış mı doğru mu bilmiyorum :D Tekrar sağol.

Haziran oy kullanmadım bandaj bir çıksın öyle atarız oyumuzu. :D
Aslında senin işlere "gözüm kapalı" mükemmel derim hatta diyeyim bari hazır gözüm kapalıyken... Laughing
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Hale Çarş. 26 Kas. 2008, 18:34

Haziran'cım görüyorumki yeni tema çalışması yapmışsın ama ben bi karar veremedim beğenmek ve beğenmemek konusunda çünkü kompile forum sayfamızın resmi yok e birde rengindende bir karar veremedim hıımm ama şuda bir gerçek sana olan sevgimden her düşüncene saygım sonsuz olduğu için bu tema çalışmandaki görsellikte bir düşüncen olup ona göre haraket ettiğini düşündüğüm için ellerine ve emeğine sağlık diyorum Smile ;)

Ayrıca Emirkaan geçmiş olsun yaaa noldu gözüne dilerim önemli bir şey yoktur bende üç yaşından beri gözümle uğraşıyorum ve üç yaşından beride gözlük kullanıyorum ve iki kerede ameliyat oldum onun için senin gözünde geçici bir rahatsızlığın olsa bile onun rahatsızlığını huzursuzluğunu yaşıyorsundur düşün birde gözün bandajlı iken bu dediklerimi illaki yaşıyorsundur bunu ben kendimden biliyorum neyse tekrardan geçmiş olsun Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  haziran Perş. 27 Kas. 2008, 04:30

emirkaan demiş ki:
olivon demiş ki:Ooooohhhh sen birde iki gözle görseydin :D :D :D ...Geçmiş olsun Emirkaan umarım basit bişeydir gözdeki problem. Göz vücudun en sakat yeri dikkat etmek lazım. tekrar geçmiş olsun ;)

Haziran yapar da güzel olmaz mı :D

Çok sağol Olivon şimdilik ciddi bir şey yok sadece bandajlı yarın bakacak dotor. İnşallah bir şey çıkmaz. Göz gerçekten önemli hele bizim işte tek gözle çalışılmıyormuş. Bir şeyler yapıyorum ama yanlış mı doğru mu bilmiyorum :D Tekrar sağol.

Haziran oy kullanmadım bandaj bir çıksın öyle atarız oyumuzu. :D
Aslında senin işlere "gözüm kapalı" mükemmel derim hatta diyeyim bari hazır gözüm kapalıyken... Laughing

Sağol Kaancım beğenmene sevindim ama bende bir sorun var renklere karar veremiyorum bir sürü renk denedim hiç birisinden vazgeçemiyorum yahu :P ne yapıcam şimdi Suspect ben he bu arada renklerime daldım geçmiş olsun demeyi unuttum :cheesy-: Basit Bir Tema Çalışması 1 (Haziran) 460 umarım kısa zamanda atlatırsın yarın doktor sonuçlarını bekliyorum Smile Evrakları masama getirin der gibi oldu sanki :laugh38-:

Bu arada 2 adet darklı renklerde çalışmalar ekledim hangisi daha göze hoş geliyor bi kamuoyu yoklaması yapayım dedim bi nevi refarandum yani ama siz anket te diyebilirsiniz yada nederseniz deyin yahu :D

Not: Olivon senin favori renklerin birinci çalışmadakiydi ama bunlardan sonra fikrin değişecekmi acaba merak ediyorum Laughing
Not2: Daha yaptığım bir sürü renk var yahu Sarı, Kırmızı, Turuncu, Siyah, Gri, Yeşil Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hobby Perş. 27 Kas. 2008, 12:37

ÇaLışma Güzel OLmuş Ama GaLiba Hazır Şablon Editlemişin Laughing
Hobby
Hobby
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe: Photoshop, Premiere, Illustrator

Mesaj  thengy Perş. 27 Kas. 2008, 12:46

Güzel bir çalışma olmuş, ana sayfa ve forum tuşlarının (alttaki turuncu tuşlar) etrafındaki çerçeveleri kaldırsan ya da o çerçevelerede sayfanın kalanındaki gibi bir gölge eklersen daha hoş olacağını düşünüyorum... genel havaya uyması açısından.... bunun dışında gerçekten güzel bi çalışma... ellerine sağlık...
thengy
thengy
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Photoshop CS4 After Effects illustrator 3dsmax Trust TB-7300

Mesaj  emirkaan Perş. 27 Kas. 2008, 16:41

2. Çalışma da güzel gözüküyor. Hatta oyumu ondan yana kullanıyorum. Sadece bende biraz simetri hastalığı var bu yüzden başlıklar gözüme çarptı. Kötü közüktüğü için değil tamamen benimle alakalı Smile Eline sağlık...

Bu arada çok teşekkürler çok şükür bir şey yokmuş bir kaç damla kullanacağız o okadar.

Görüyorum... Görüyoruuuumm... :D
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Perş. 27 Kas. 2008, 18:10

Hobby demiş ki:ÇaLışma Güzel OLmuş Ama GaLiba Hazır Şablon Editlemişin Laughing

Sende hazır şablon hastalığımı var daha bu bir şablon bile değil,
Senin hazır şablon kullandığın çalışmana hazır şablon kullanmasaydın daha iyi olurdu dediğimden beri her çalışmama bu lafı söylüyorsun! Allah çevrendekilere sabır versin.

Bu bir tutorial ilk mesajımda yazmışım yabancı bir tutorialden yola çıkmıştım diye mesajları bile okumadan amaçlı yorum yapıyorsun, her zaman anlayışlı ve sakin birisiyimdir ama bilinçli yapılan saldırılara karşıda rahatsız oluyorum bu ben değil kime yapılırsa yapılsın, Tekrarı olmasın sakın!

Ayrıca sana bu kaçıncı yazı sitilini değiştir düzelt deyişimiz onu düzelt önce sen, aklı bir karış havada msn çocukları gibi harflerin ilk harfi küçük ortası büyük tüm kelimeler aynı, bu yazı şeklini bir daha kullanırsan forumdan uzaklaştırılırsın.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  cRChasch Perş. 27 Kas. 2008, 23:25

Eline sağlık Haziran güzel görünüyor. ;) Sevdiğim için midir bilmem, koyu renklerin hakimiyeti ayrıca cezbedici kılmış tasarımı. (oy verdim ama herkes mukemmel dediği için benimkinin rengi belli olmuş anket sonuçlarını görünce panik yaptım değiştirebilirmiyim Smile )
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  haziran Perş. 27 Kas. 2008, 23:36

cRChasch demiş ki:Eline sağlık Haziran güzel görünüyor. ;) Sevdiğim için midir bilmem, koyu renklerin hakimiyeti ayrıca cezbedici kılmış tasarımı. (oy verdim ama herkes mukemmel dediği için benimkinin rengi belli olmuş anket sonuçlarını görünce panik yaptım değiştirebilirmiyim Smile )

Sağol cRChasch beğenmene sevindim oy şıkını ben sildim ama olurmu bilmiyorum onun yerine oyunu iptal etme seçeneği ekledim kendi oyunu iptal edip yeniden kullanabilirsin tabi ;) ama eğer içinden mükemmel değil iyi demek geliyorsa yeniden iyi olarak kullanabilirsen sevinirim sorun değil yani benim amacım neyin ne kadar beğenildiğini anlamaya çalışmak olduğu için rahatım ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  cRChasch Perş. 27 Kas. 2008, 23:43

Anlayışlılığın nirvanasına gitmeyeli çok olmuştu, düşünceli davranışın için teşekkür ederim adminim oyum aynen kullandıgım gibidir. Benimkisi küçük bir latifeydi sadece ;)
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  haziran Perş. 27 Kas. 2008, 23:46

cRChasch demiş ki:Anlayışlılığın nirvanasına gitmeyeli çok olmuştu, düşünceli davranışın için teşekkür ederim adminim oyum aynen kullandıgım gibidir. Benimkisi küçük bir latifeydi sadece ;)

Ehehe sağol benim için dürüstlükte önemli dürüst olduğun için teşekkür ederim ;)
haziran
haziran
Admin
Admin