After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Çanakkale porselen - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 64 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 64 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcapÇanakkale porselen - Sayfa 2 Voting_barÇanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcapÇanakkale porselen - Sayfa 2 Voting_barÇanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Çanakkale porselen

+7
eydi
profkrm
Hale
render
emirkaan
haziran
olivon
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Beğenilme Oranı

Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcap75%Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 75% 
[ 9 ]
Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcap25%Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 25% 
[ 3 ]
Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcap0%Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_lcap0%Çanakkale porselen - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 12
Back

Çanakkale porselen - Sayfa 2 Empty Çanakkale porselen

Mesaj  olivon Ptsi 08 Eyl. 2008, 01:37

Konunun ilk mesajı :

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar. Birde şu anket olayını kasıtlı açmadığımı düşünmeyin valla bir türlü beceremedim.

Çanakkale porselen - Sayfa 2 Kameralrenderua5
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Çanakkale porselen - Sayfa 2 Empty Geri: Çanakkale porselen

Mesaj  Emirxxx Ptsi 08 Eyl. 2008, 20:52

Eline sağlık usta son yayınladığın render'ları beğendim ilk baştaki blur lu gibi sankim Rolling Eyes Ellerine sağlık.
Emirxxx
Emirxxx
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Environment Artist

Mesaj  emirkaan Ptsi 08 Eyl. 2008, 21:06

Emirxxx demiş ki:Eline sağlık usta son yayınladığın render'ları beğendim ilk baştaki blur lu gibi sankim Rolling Eyes Ellerine sağlık.

Bu konuda elbette olivon cevap yazmalı ama bende acizane bir şey söylemek isterim. Gözümüzü bir nesneye odakladığımızda onun dışındaki nesneler "blur" lu olur :D Yaradan alan derinliğini geniş tutmuş :D bu yüzden olivonun çalışmasındaki gibi olmaz belki ama bu ister çekimde olsun ister resimde bu teknik kullanıldığında daha gerçeğe yakın sonuç alınır. İlk resimde netlik tuğra kaplamalı vazoda gibi gözüküyor ama öndeki objeler yüzünden belki bir terslik varmış gibi duruyor ama bunlar ufak basit detaylar çalışmaya denecek söz yok aslında bir nevi teferruat yani...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  cRChasch Ptsi 08 Eyl. 2008, 21:36

Tebrik ederim olivon ;) güzel görünüyor. Fakat 2.plandaki fincanın üzerindeki dar şerit eksik mi? yoksa fincanlar genellikle böyle mi olur? 3D modellemeden anladıgımı, Çanakkle porselen'in yada olivon'un malzemeden çaldıgını da ima etmiyorum ama aklıma takıldı biri beni aydınlatırsa sevinirim.
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  Hale Salı 09 Eyl. 2008, 01:02

Evet ya cRChasch fincanın üzerindeki dar şerit eksik mi diyince bende iki üç kere resime baktım ve benim resime ilk bakıp yorum yaptığımda bunu far etmediğimi gördüm şimdi bu mesajın üzerine far ettim ve evet sanki fincanın üzerindeki şeritte bir sorun var yani şeridin tam olması gerekmiyordu ama tabi sen bilerekmi yaptın yoksa gözündenmi kaçtı yoksa olan olduda yapıcak birşeyinmi kalmadı onu bilmediğim için birşey diyemiyeceğim Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  olivon Salı 09 Eyl. 2008, 11:35

Hale demiş ki:Evet ya cRChasch fincanın üzerindeki dar şerit eksik mi diyince bende iki üç kere resime baktım ve benim resime ilk bakıp yorum yaptığımda bunu far etmediğimi gördüm şimdi bu mesajın üzerine far ettim ve evet sanki fincanın üzerindeki şeritte bir sorun var yani şeridin tam olması gerekmiyordu ama tabi sen bilerekmi yaptın yoksa gözündenmi kaçtı yoksa olan olduda yapıcak birşeyinmi kalmadı onu bilmediğim için birşey diyemiyeceğim Smile ;)

Saygılar

Hale

Fincanın etraffffıııı yeşilll amannnn amannnnn :D ...Arkadaşlar hangi kuşağı ne kuşağı yoksa gökkuşağımı....Valla fincan nasıl olur cidden incelemedim. Aslında khveyi sevmememden kaynaklanmış olabilir. Şimdiiii şu odak meselesine gelelim. Bu işin tek kare render'i benim canavar makinam 40-50 dakikada yaptı. Bu şu demek oluyor; eğer kamera açısını ve odaklanmasını farklı bir şekilde ayarlarsam """720x576= sonuç""" kadar alternatif render alabilirim bu yüzden odak olayına fazla takılmamanınızı öneririm :D ...Fincan şeridi konusundada hakketten incelemedim. Bir daha ki sefere daha farklı bir render deneriz no problem :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics