After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 54 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 54 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Vote_lcapTimelinede Efektleri Sıralama Sorunu Voting_barTimelinede Efektleri Sıralama Sorunu Vote_rcap 
boronzox
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Vote_lcapTimelinede Efektleri Sıralama Sorunu Voting_barTimelinede Efektleri Sıralama Sorunu Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu

2 posters

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Empty Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 11:49

Ben şimdi olayı kısaca izah ediyim
sallamasyon bi intro denemesi içersinde şöyle bi sorunum oldu.

textler efectler falan yapıldı yazı dosyalarına fakat, videonun belli bi zamanından sonra dışarıdan eklediğim png dosyasını aktif etmek istiyorum.
yani png dosyasını aldıgım ve eklediğimde direk videonun en başına yerleşiyor.bunu şu resimlerdeki örneklere uygun olarak nasıl deiştirebilirm.
tabi bu sadece bu png dosyası için geçerli deil genel olarak dışardan getirdiğimiz dosyaları istediğimiz zaman diliminde nasıl akışa sokabiliriz.

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu 96332566xa4

şuraya alıncak burdan sonra çalışmaya başlıycak..

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu 123jo5

şimdiden teşekkürler.
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Empty Geri: Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu

Mesaj  haziran Ptsi 01 Ekim 2007, 13:04

Resimdeki timeline alanında okla gösterdiğim yerden yani projenin başından tutup nerde başlamasını istiyorsan oraya kadar kısaltmalısın ;)

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu 123jo5ht4
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Empty Geri: Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 13:18

yok ya ben yanlış anlattım ya sen yanlış anladın Smile
ben ordaki png dosyasını 3.sn den itibaren aktif etmek istiyorum.
ama dosyayı timeline a ekleyince direk en başında görünüp kayboluyor.
ya da ben senin dediğindne bişey anlamayıp beceremedim :(
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 13:36

buldum haziran tamam çok saolasın..
meğersem dosyanın imleci çok ufak diye ortasından tutup hareket ettiremiyomuşum :lol!:
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Ptsi 01 Ekim 2007, 13:36

Tamam işte rsl png yada video olsun farketmez timelinedeki ayarlamak istediğin bölümün çizgisine gel ve oranın başından başlamısını istediğin yere sonundanda bitmesini istediğin yere kısaltmalısın ;)

Bak mesela bu resimdeki projede Timeline de örnek bi çalışma var ve sıralamara dikkat edersen uzunlu kısalı
Timelinede Efektleri Sıralama Sorunu Balksz1jy2

En son tarafından Ptsi 01 Ekim 2007, 13:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 13:39

bir de son bişey o görüntünün videonun sonuna kadar orda kalmasını nasıl sağlıycaz Smile yani görüntüyü sağından tutup uzatmak istiyorum ama genişlemiyo valla çok komik sorular soruyorum heralde ama ne bilim bazen böyle ufak şeyleri çözemiyorum hehe

edit : baska bi png dosyasını attım bunu hareket ettirip uzatabiliyorum Smile
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Ptsi 01 Ekim 2007, 13:53

rsl demiş ki:edit : baska bi png dosyasını attım bunu hareket ettirip uzatabiliyorum Smile

O zaman sorun halloldu demektir ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 14:22

evet yeni sorunla karşı karşıyayız sayın seyirciler
haziranım adminim seni de yoruyoruz ama bir sorum daha olacak.

videoya eklediğim sesler çıkmıyor.
siteden indirdiğim silah sesleri normalde çalıyor onda sorun yok ama after effect e atıp videoya eklediğimde ses gelmiyor.
composition ekranında ses ibreside aktif ama gelmiyo bilmiyorum yani.
dedim belki program calmıyodur renderliyim öle deniyim dedim .
renderladım video tmm ama ses yine yok :/
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 18:17

neyse hallettim kendi yöntemimle şimdilik
saf videoyu renderlayıp premiere de ses ekledim =)
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  rsl Ptsi 01 Ekim 2007, 18:46

yok zaten sequance olarak dısarıya renderladıgımda da ses yoktu Smile
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

- Similar topics