After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İlk Çalışmam - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 31 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 31 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcapİlk Çalışmam - Sayfa 2 Voting_barİlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcapİlk Çalışmam - Sayfa 2 Voting_barİlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İlk Çalışmam

+3
boronzox
djpires
shaman
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Beğenilme Oranı

İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcap13%İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcap13%İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcap25%İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 25% 
[ 2 ]
İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_lcap49%İlk Çalışmam - Sayfa 2 Vote_rcap 49% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 8
Back

İlk Çalışmam - Sayfa 2 Empty İlk Çalışmam

Mesaj  shaman Salı 13 Mayıs 2008, 21:54

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar çalışma lafı bile iddialı oldu sanırım. Bu benim bir video üzerinde birşeyleri ilk değiştirmem oldu Smile idare edin beni..İlerde bakıp güleriz hep birlikte (şimdiden de gülebilirsiniz ben de gülüyorum açıkçası "fısss fısss" larıma Smile ) Yardımlarınız için teşekkürler hepinize..azimli bir öğrenci olmaya devam edeceğim Smile

P.S. Utanmadan anket ekliyorum birde :D

En son shaman tarafından Salı 13 Mayıs 2008, 22:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
shaman
shaman
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : sv

İlk Çalışmam - Sayfa 2 Empty Geri: İlk Çalışmam

Mesaj  boronzox Çarş. 14 Mayıs 2008, 15:42

Yok sakın bizi yanlış anlama oldu mu?Yeni başlayan için geçekten bence çok azimlisin yani biz senin çok daha iyi işler yapacağına inanıyorum olivon abim de biraz espri yapmış sanırım herneyse artık sen de bizden birisisin sonuçta bu forumdan andrew'u geçmeden çıkmak yok :D şimdi göm şu kafanı derslere :Kıssdıjd:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  olivon Çarş. 14 Mayıs 2008, 16:17

shaman demiş ki:üzülsem mi sevinsem mi? Hiç ışık yok yani Smile sadece paylaşımdan ötürü Smile arkadaşlar deneyim önemli birşey.. paylaşmadan kendi kabuğumda neyi nasıl yaptığımı nerden bilebilirim ki zaten..Burdaki çoğu arkadaşın bir adobe geçmişi ya da benzer işlerle bir alakası var..Ben ise ilk kez 3 gün önce kurdum programı.. dolayısıyla sizlere göstermeyeceğim de kimlere göstereceğim Smile.. hiç gocunmam kötü yapmaktan..her yaptığım kötü iş ilerde yapacağım iyi işlerin bir parçasıdır diyip, felsefi bir sözle noktalıyım yazımı Smile

Yaawww valla kötü bir niyetle söylemedim. Gerçekten paylaşmak çok önemli. Sen zaten yolun başında olduğunu söylüyorsun. Bizde işlerine o gözle bakıyoruz. Onun için bence hiç üzülme hatta ve hatta daha iy olacağını düşünerek bol bol sevin. Çünki aftereffect, kendisiyle ilgilenenleri gerçekten mutlu eden bir proğram. Zaten arkadaşlarımı üzmek benim tarzım değil :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  haziran Çarş. 14 Mayıs 2008, 16:19

shaman demiş ki:üzülsem mi sevinsem mi? Hiç ışık yok yani Smile sadece paylaşımdan ötürü Smile arkadaşlar deneyim önemli birşey.. paylaşmadan kendi kabuğumda neyi nasıl yaptığımı nerden bilebilirim ki zaten..Burdaki çoğu arkadaşın bir adobe geçmişi ya da benzer işlerle bir alakası var..Ben ise ilk kez 3 gün önce kurdum programı.. dolayısıyla sizlere göstermeyeceğim de kimlere göstereceğim Smile.. hiç gocunmam kötü yapmaktan..her yaptığım kötü iş ilerde yapacağım iyi işlerin bir parçasıdır diyip, felsefi bir sözle noktalıyım yazımı Smile

Üzülmek ne kelime tam tersine azimlenip daha iyisini yapman adına söylemiş olduğu sözlerdir onlar ben bu gibi yorumlardan ancak kendime ders çıkarırım.

Üstelik 3 günlük adobeci için çok iyisin ;)

En son haziran tarafından Çarş. 14 Mayıs 2008, 18:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Çarş. 14 Mayıs 2008, 17:33

aynen katılıyorum çok uzattım biliyorum ama gerçekten dostum yanlış anlama bizi de başka bişi istemiyorum çünkü ben de yaşadım bak banlanan isimlere beni görüceksin ben de yanlış anlaşıldım zamanında çok kötü bişey o yüzden bizi sakın yanlış anlama herşey senin iyiliğin için profesyonelleşmen için :selam-m:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  shaman Çarş. 14 Mayıs 2008, 18:44

Panik yapmayın arkadaşlar yanlış anlamadım hiçbirinizi merak etmeyin.. şaka yaptım sadece Smile
Edit Büdüt: Bu konu biraz hassas sanırım..arkadaşlar kolay kolay alıncak üzülecek bir insan değilim takmasın kimse kafasına yani Smile herkesin yorumlarını bekliyorum..
P.S. Bu arada arkadaşlar böyle bir yol belledim kendime bu tarz çalışmalar ile işin mantığına ulaşmaya çalışıyorum.. keyframe nedir çok merak ediyordum mesela onu öğrendim :HALAY-Sa: Efektlerin temizliğine henüz çok eğilemiyorum..Bütün çabam istediğim şeyin istediğim zaman istediğim yerde olması :loll: Bu konuda yardımcı olabilirseniz,tavsiyelerde bulunabilirseniz sevinirim..
shaman
shaman
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : sv

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics