After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 60 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 60 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Vote_lcapEn sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Voting_barEn sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Vote_lcapEn sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Voting_barEn sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

En sevdiğimiz kitapları yazalım :)

+7
mobidik
djpires
pejmurdex
haziran
xander1982
Hale
boronzox
11 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Empty En sevdiğimiz kitapları yazalım :)

Mesaj  boronzox C.tesi 15 Mart 2008, 16:10

Konunun ilk mesajı :

ee yazın hadi cheers
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Empty Geri: En sevdiğimiz kitapları yazalım :)

Mesaj  Misafir Paz 16 Mart 2008, 21:44

claudeaddas' ın kibrit-i ahmerin peşinde (ibn arabi nin hayatı)kitabı gerçekten çok güzel okumanızı tavsiye ederim...

kitap okumayan insandan adam olmaz....
Anonymous
Misafir
Misafir

En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Empty Geri: En sevdiğimiz kitapları yazalım :)

Mesaj  Hale Paz 16 Mart 2008, 22:59

ömer tatlısöz çok acı ama bir okadarda doğru söylemişsin şimdi ben kitap okumayan bir gen kız olarak bu söylediğine hem katılıyorum bir minnacicikte üzülüyorum ama sanmaki sen öyle söyledin diye üzülüyorum öyle değil çünkü dedimya çok doğru söylemişsin onun için üzüldüğüm nokta şu kendime üzülüyorum sadece anlata dilerim inşallah anlata bilmişimdir saygılarımla hale :cry: Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  mobidik Ptsi 17 Mart 2008, 00:33

http://www.aksam.com.tr/yazar.asp?a=40346,10,66

Burda güzel bir yazı var...
Geçenlerde üniversitemize Sunay Akın geldi ve birkaç bilgi aktardı bizlere..Dünya Kitap Okuma Haritası'nı gösterdi..2007 yapılmış bir harita sanırım ve 7 yıl çalışılmış..En çok kitap okunan ülkelere "açık mavi",bunun bir altına "mavi", biraz daha altına "lacivert", biraz daha altına "mor" ve en alt seviyeye ise "siyah" renk vermişler..
Türkiye ne yazık ki Arap Yarımadası ve Afrikadan (siyah renk)sonra mor renkle sondan ikinci sırada..
Sonra bize bir harita daha gösterdi..Bu harita ise 10-11-12 ve 13. yüzyıllarda kitap okuma haritasıydı..
Bu haritada ise Koca Avrupa simsiyah, güzelim Anadolu Açık maviydi..

Neyse..

En son okuduğum kitaplar: Hasan İzettin Dinamo'nun bütün eserleri :D
Tez yazıyorum da...
Özellikler Milli Mücadele Yıllarını merak edenlere "Kutsal İsyan" serisini tavsiye ederim..8 kitaptan oluşur..

Not: Okuyan insan ile okumayan insan BİR olmaz!!!
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Hale Ptsi 17 Mart 2008, 01:38

mobidik o adresteki yazıya baktım ama şuan çıkıcam onun için yarın mutlaka okiycam paylaşım için teşekkür ederim saygılar Smile iyi geceler
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  freeware (Yasaklı) Ptsi 17 Mart 2008, 15:58

ben de kitap okumayı severim çok okurum ama aralardaki zaman bayağı uzun olur kitabı anlayarak özümseyerek okuduğumu düşünüyorum mesela ben en son paulo chelo'nun-ZAHİR kitabını okudum çok beğendim sayfası az olmasına rağmen özümseyerek okuduğum için 1 ay falan sürdü. Özümseyerek okuyorum bundan kastım yani yaşadığı olayları neler yaptığını neler yaşandığını kitabın belirli bir yerine geldiğim zaman düşünüyorum hayalini kuruyorum neden böyle yapmıştır diye yorumlarda bulunuyorum :study:

çok kitap okuduğum için fazla kişilerce entel olduğum düşünülse veya bu konuda sosyal bir çevrem olmasa bile ben sevdiğim şeyleri yapmaktan çok keyif alıyorum bu yüzden pek fazla arkadaşım yok açıkçası aslında alakasız birşey ama okuyuncu anlıyor insan..!?

:GOODs:

ama kitap okumadığım zamanlarda çok sık film izlerim ;)

ayrıca hobi olarak kütüphanem(okuduğum kitaplar) ve cd-dvd koleksiyonum(izlediğim veya sevdiğim oyuncuların) bulunuyor...
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : ...

Mesaj  Hale Ptsi 17 Mart 2008, 16:41

mobidik öncelikle bu konuyla bu kadar ilgilendiğin ve duyarlı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim işte :BOKIMOs: Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  mobidik Ptsi 17 Mart 2008, 18:14

Hale demiş ki:mobidik öncelikle bu konuyla bu kadar ilgilendiğin ve duyarlı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim işte :BOKIMOs: Smile ;)

Ne demek Hale..Okumak güzel bir şeydir..Ama ben de maalesef ki okuma delisi değilim..Bazen çabuk sıkılıyorum..O yüzden iyi kitap seçmek gerek..İlgi ve alakalarımıza göre..
Ne demiş Yunus:

"İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır..."
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  xander1982 Ptsi 17 Mart 2008, 18:59

:study:
xander1982
xander1982
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : -------

Mesaj  Hale Ptsi 17 Mart 2008, 23:36

mobidik ne güzel demişsin sen öyle Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Ptsi 17 Mart 2008, 23:38

Sen neyapıyorsun xander1982 arkadaşın söylediği sözlerden sonra eline bir kitap almışsın ah birde ben ala bilsem :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  xander1982 Salı 18 Mart 2008, 12:27

Ben kitap okuyorum hale de bu aralar programa merak sardim valla bu hayatta eksik cok ogren ogren bitmiyor :D Ama okumak gerek dergi gazete kitap ne olursa okureken de okudugunu kafanda muzakeresini yapmaka gerek. Omo reklami geliyor aklima cok calismam lazim anne coook :study: :ehuhaheuh:

Not : reklamdan para alinmamistir. :dontknow:
xander1982
xander1982
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Hale Salı 18 Mart 2008, 12:40

Bu yaşıma kadar çalışkan olamadımda bu yaştan sonramı çalışkan ola bilicem yok valla ben derslerler konusunda mağlesef hiç ama hiç iyi değilim iyi olamadığım için okuyamadım okuyamadığım içinde böyle boş boş evde oturuyorum yani çalışamadan boş boş oturarak yaşayıp yaşlanıp gidicem buralardan :cry: :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  xander1982 Salı 18 Mart 2008, 12:45

Off sen ne yaptin halecim ya bu kadar da bir insan kendine eziyet etmez ki cok ozguvensiz gordum seni icindeki azmi ve hayata baglanma istegini ortaya cikar. cheers Hicbir insan bosu bosuna yaratilmamistir elbet senin de yetenkelerin vardir sadece bunlari kesfedip orataya cikar cabala ben yapacagina inaniyorum. :friends-:
xander1982
xander1982
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Hale Salı 18 Mart 2008, 16:31

Hazirancım arkadaşın dediğine ne diyorsun :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  freeware (Yasaklı) Çarş. 19 Mart 2008, 01:18

ewet bende 6.7.8. sınıflarda çok başarılı bir dönemim olmadı ş.ö.k.k. e bile kaldım ilkokul da pek parlak değil ama ben liseye gitmek istedim ailem göndermedi tembel olduğum için ama maddi zorlukta çok vardı bizim o zamanlar daha sonra çalışmaya başladım çırak olarak para biriktirdim bir yıl sonra okula yazılmaya karar verdim ve okulda en başarılı öğrenciler arasında ilk 5 in içindeydim okul bitene kadar devam etti ben anadolu meslek mi teknik mi işte oradan mezun oldum falan filan şimdi hatırladıkça kendimin ne kadar salak olduğumu düşünüyorum :lol!:

kendine haksızlık etme bence hale :GOODs:
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Çarş. 19 Mart 2008, 02:41

ben ayrıca mister no ve zagor lara da bayılırım :study:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  freeware (Yasaklı) Çarş. 19 Mart 2008, 12:13

ewet konumuza geri döndüğümüz için :lol!:
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

En sevdiğimiz kitapları yazalım :) - Sayfa 2 Empty Secret Sır

Mesaj  longingwinds Çarş. 19 Mart 2008, 18:11

Öncelikle şunu belirtmeliyimki sayfaya girer girmez kopardın beni hale :ehuhaheuh:

Şuanda arkadaşlarımın baskısı üzerine Secret Sır'ı okuyorum.aslında başta hale olmak üzere herkeze tavsiye edebilirim bu kitabı.pozitif düşünmek adına yarlı bir kitap.ama kitabı okurken bazı değerlerinizin gerçekten sağlam olması gerekiyor.
çekim yasası üzerine yazılmış bir kitap ve kainatın bu sayede size istediklerinizi verebileceğini anlatıyor..
söylediğim gibi sadece pozitif düşünmek adına tavsiye edebilirim.

Onun dışında JOYCE CAROL OATES'in BİRİNEMİ BENZETTİNİZ kitabı beni çok etkilemişti.başlarda pek sürükleyici değil kitao ama okudukca hayatımızdan karelere mutlaka rastlıyoruz.
longingwinds
longingwinds
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : İthalat/İhracat

Mesaj  Hale Çarş. 19 Mart 2008, 18:40

:friends-: hoş geldin Smile ;)

Geldiğin gibi koparmışım seni dime :D Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Çarş. 19 Mart 2008, 21:13

longingwinds demiş ki:Şuanda arkadaşlarımın baskısı üzerine Secret Sır'ı okuyorum.aslında başta hale olmak üzere herkeze tavsiye edebilirim bu kitabı.pozitif düşünmek adına yarlı bir kitap.ama kitabı okurken bazı değerlerinizin gerçekten sağlam olması gerekiyor.
çekim yasası üzerine yazılmış bir kitap ve kainatın bu sayede size istediklerinizi verebileceğini anlatıyor..

Nilgüncüm bu kitabı tavsiyen üzerine okuyacağım ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  longingwinds Çarş. 19 Mart 2008, 21:37

haziran demiş ki:
longingwinds demiş ki:Şuanda arkadaşlarımın baskısı üzerine Secret Sır'ı okuyorum.aslında başta hale olmak üzere herkeze tavsiye edebilirim bu kitabı.pozitif düşünmek adına yarlı bir kitap.ama kitabı okurken bazı değerlerinizin gerçekten sağlam olması gerekiyor.

Nilgüncüm bu kitabı tavsiyen üzerine okuyacağım ;)

Kesinlikle sen okumalısın bu kitabı diye düşünüyorum hazirancım.kitap üzerine yorum yapabilirim ama sende oku bakalım birlikte tartışırız olmazmı ;) bakalım doğru değerlendirmeler yapmışmıyım ;)
longingwinds
longingwinds
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  freeware (Yasaklı) Çarş. 19 Mart 2008, 22:52

ewet SECRET benim kitaplarımın arasında da yer alıyor çok güzel mesela ben robin sharma nın serisini okudum ve çok beğenmiştim ama bence SECRET daha güzel olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim okumayanlara

not: ayrıca 0 düşünce gücü kitabı da muhteşem okumalısınız Smile
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  longingwinds Perş. 20 Mart 2008, 15:54

freeware demiş ki:ewet SECRET benim kitaplarımın arasında da yer alıyor çok güzel mesela ben robin sharma nın serisini okudum ve çok beğenmiştim ama bence SECRET daha güzel olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim okumayanlara

not: ayrıca 0 düşünce gücü kitabı da muhteşem okumalısınız Smile

Uygulama yapabiliyormusun peki??
longingwinds
longingwinds
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  xander1982 Perş. 20 Mart 2008, 17:59

Arkadaslar yorum yapmayayim dedim kitap kitaptir dedim ama baktim bu secret kitabi konusu cok uzamis yorum yapma geregi duydum bu kitapta kendine bir hedef koy ama oyle bir hedef olsun sahip oldugunda seni cok mutlu etsin filan gibi ogutler sonra onun icin calis fikir uret gibi ogutler cesitli kisilerin zengin olus hikayeleri falan filan. Ya bunlar piyasa kitabi arkadaslar tek kelimeyle para kazanmak icin yazilmis kitaplar biz "Vay be" diye okurken yazan kisi hedefini coktan ulasmis oluyor kitap ozunde hic birsey vermiyor zaten calisarak hedef koyarak fikir ureterek hedefe varmamiz gayet dogal pozitif dusun ve davran hedefin sana gelsin felsefeside bilmem kac yildir var olan karma felsefesidir.Okumak icin okunur fakat hayatimin kitabi diye bas yapit haline getirmek te yanlis olur.
xander1982
xander1982
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  longingwinds Perş. 20 Mart 2008, 20:40

xander1982 demiş ki:Arkadaslar yorum yapmayayim dedim kitap kitaptir dedim ama baktim bu secret kitabi konusu cok uzamis yorum yapma geregi duydum bu kitapta kendine bir hedef koy ama oyle bir hedef olsun sahip oldugunda seni cok mutlu etsin filan gibi ogutler sonra onun icin calis fikir uret gibi ogutler cesitli kisilerin zengin olus hikayeleri falan filan. Ya bunlar piyasa kitabi arkadaslar tek kelimeyle para kazanmak icin yazilmis kitaplar biz "Vay be" diye okurken yazan kisi hedefini coktan ulasmis oluyor kitap ozunde hic birsey vermiyor zaten calisarak hedef koyarak fikir ureterek hedefe varmamiz gayet dogal pozitif dusun ve davran hedefin sana gelsin felsefeside bilmem kac yildir var olan karma felsefesidir.Okumak icin okunur fakat hayatimin kitabi diye bas yapit haline getirmek te yanlis olur.

Bu tarz görüşler gerçekten önemli.öncelikle düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ediyorum arkadaşım.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorumki kitabın kısaca özü çekim yasası.bu elbette belkide asırlardır bilinen birşey.hepimizin başına mutlaka gelmiştir peşpeşe kötü olaylar yaşarız yada güzellikler üst üste gelir.yani bu bilinen birşey
Kitabı sonuna kadar okuduysan ki okumuş görünüyorsun işin mantığını anlatıyor.hiçbirşey vermese bile pozitif düşünebilmek için bir araç.ikinci olarakta hiçbir kitaba ben bunu okursam yazarı para kazanır gözüyle bakmadım sanırım buda yanlış olur.
yani şunu söylemeye çalışıyorum benim bu kitapta aldığım başka şeyler var.farkındaysanız ilk yazımda bazı değerleriniz kuvvetliyse dedim..bilmiyorum kaç kişi benim gibi düşünüyor ama neyse :silent:
longingwinds
longingwinds
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics