After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
iCan 2006 Kısa Film Birincisi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 63 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 63 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
iCan 2006 Kısa Film Birincisi Vote_lcapiCan 2006 Kısa Film Birincisi Voting_bariCan 2006 Kısa Film Birincisi Vote_rcap 
boronzox
iCan 2006 Kısa Film Birincisi Vote_lcapiCan 2006 Kısa Film Birincisi Voting_bariCan 2006 Kısa Film Birincisi Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

iCan 2006 Kısa Film Birincisi

2 posters

iCan 2006 Kısa Film Birincisi Empty iCan 2006 Kısa Film Birincisi

Mesaj  haziran Ptsi 31 Ara. 2007, 04:55

haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

iCan 2006 Kısa Film Birincisi Empty Geri: iCan 2006 Kısa Film Birincisi

Mesaj  Joker Ptsi 31 Ara. 2007, 04:59

Bu film gercekten cok basarili. gecen yil izlemistim ben de. Darisi bizlerin basina ;) bizlere de birkac odul nasip olur umarim... Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  haziran Ptsi 31 Ara. 2007, 05:03

Senden bi ödül bekliyoruz artık Baha :P artık USA lardasın işin yerindesin sana güveniyoruz :P

Bu arada senin kısa film "Kalanın Adı Yok" onuda yerli kısa film kategorisine ekleyelimmi Baha Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Joker Ptsi 31 Ara. 2007, 07:45

haziran demiş ki:Senden bi ödül bekliyoruz artık Baha :P artık USA lardasın işin yerindesin sana güveniyoruz :P

Bu arada senin kısa film "Kalanın Adı Yok" onuda yerli kısa film kategorisine ekleyelimmi Baha Rolling Eyes

Eklerseniz büyük bir onur duyarım ne demek ;) keşke 10dk'dan kısa olsaydı da youtube'a da koyabilseydik :(

Edit: Emin ol burada çok güzel kısa filmler çekmeyi planlıyorum. Atmosfer harika. Ödül alırmıyım bilmiyorum ama 1-2 ay içerisinde sizleri kısa filme boğacam :D Efektler konusunda ve de en önemlisi jenerik kısmında çok dikkatli olup elimden gelenin en iyisini yapacam. dediğim gibi anca 1-2 ay içinde kendime gelirim maddi olarak ve böylece kendime bir kamera alıp çekimlere başlarım ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Ptsi 31 Ara. 2007, 18:18

HeartBreaker demiş ki:
haziran demiş ki:Senden bi ödül bekliyoruz artık Baha :P artık USA lardasın işin yerindesin sana güveniyoruz :P

Eklerseniz büyük bir onur duyarım ne demek ;) keşke 10dk'dan kısa olsaydı da youtube'a da koyabilseydik :(

Edit: Emin ol burada çok güzel kısa filmler çekmeyi planlıyorum. Atmosfer harika. Ödül alırmıyım bilmiyorum ama 1-2 ay içerisinde sizleri kısa filme boğacam :D Efektler konusunda ve de en önemlisi jenerik kısmında çok dikkatli olup elimden gelenin en iyisini yapacam. dediğim gibi anca 1-2 ay içinde kendime gelirim maddi olarak ve böylece kendime bir kamera alıp çekimlere başlarım ;)

Dert ettiğin konuya bak iki part yap videoyu öyle yükle youtubeye ben yaparım ama senin profilinden izlenmesi daha mantıklı değilmi ;)

Sen hazır olda işlerin yolunda gitsinde biz bekleriz rahat ol sen ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Joker Salı 01 Ocak 2008, 19:19

haziran demiş ki:Dert ettiğin konuya bak iki part yap videoyu öyle yükle youtubeye ben yaparım ama senin profilinden izlenmesi daha mantıklı değilmi ;)

Sen hazır olda işlerin yolunda gitsinde biz bekleriz rahat ol sen ;)

Evet iki part olayını ben de düşündüm gerçi.. Hmm.. ben kesilmesini pek istemediğim için koymuyordum öyle.. Artık eve yerleşiyorum videolara vakit ayırmaya başlarım yavaş yavaş. Bu filmin de bir çözümünü bulurum elbet ;) belki başka video paylaşım sitelerinde 10dk sınırı yoktur ben onu da bir araştırayım en iyisi... Şubat ayı gibi de kısa film işine başlamayı planlıyorum. Bir de şu online tv işine tekrar bir kontak kurayım bakayım. Geciktiğim için vaz geçmedilerse oradan da güzel çalışmalar çıkar diye umuyorum.. Hayırlısı ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics