After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
After Effetcs : The next level EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
After Effetcs : The next level EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
After Effetcs : The next level EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
After Effetcs : The next level EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
After Effetcs : The next level EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
After Effetcs : The next level EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
After Effetcs : The next level EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
After Effetcs : The next level EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
After Effetcs : The next level EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 75 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 75 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
After Effetcs : The next level Vote_lcapAfter Effetcs : The next level Voting_barAfter Effetcs : The next level Vote_rcap 
boronzox
After Effetcs : The next level Vote_lcapAfter Effetcs : The next level Voting_barAfter Effetcs : The next level Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

After Effetcs : The next level

5 posters

After Effetcs : The next level Empty After Effetcs : The next level

Mesaj  YeNiceRi Perş. 13 Ara. 2007, 12:45

After Effetcs : The next level

Konu yasal olmadığı gerekçesi ile editlenmiş ve kilitlenmiştir!

YeNiceRi
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğretmen
Kullandığınız Programlar : CrackinG All Programming and A.Premier

After Effetcs : The next level Empty Geri: After Effetcs : The next level

Mesaj  Misafir Cuma 14 Ara. 2007, 03:00

ben bu dosyanın tamamını indirdim ama hepsi bir dosyanın aynısı...indiren varsa beni yanılsın...ben tamımna yakını açtım..hepsi birbirinin aynı..fdaha iyi bilen varsa, bende öğreneyim...:silent:

After Effetcs : The next level Ccae_924
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Shekerphare Cuma 14 Ara. 2007, 13:08

Arkadaşım zaten PARTların amacı budur..
Rapidshare 100 mb dosyadan fazlasını upload'a kabul etmediği için bunu upload eden kişi bilgisayarında ".rar" yaparken arşive ekle diyerek ciltlere böler ve otomatik olarak part1,part2,part3... bittiği yere kadar devam eder ve daha sonra tek tek upload edilir...o partların tamamı 1 dosyayı meydana getirir..Hepsini indirmişsen sen o dosyayı indirmişsin demektir zaten.Her hangi bir tanesinden açarak dökümanı çalıştırabilir,kullanabilir veyahut izleyebilirsin.1 part eksik olursa açamazsın ama bunuda unutma..
Umarım anlatabilmişimdir.Premium hesap bulsam bunların hepsini bende indiricem bekletiyorum bilgisayarımda linkleri
hayırlı günler.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  Misafir Cuma 14 Ara. 2007, 13:34

onu anladım...şuan dosyaların hepsi açılıyor....53 dosyamı neydi...en az 50sine baktım..ancak içindekilerin hepsi aynı..yani 1. rar ders dosyasının içide aynı 53.rar ders dosyasıda aynı...dersleri aynı yani... sen indirdinmi?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mobidik Cuma 14 Ara. 2007, 13:42

ömer tatlısöz demiş ki:onu anladım...şuan dosyaların hepsi açılıyor....53 dosyamı neydi...en az 50sine baktım..ancak içindekilerin hepsi aynı..yani 1. rar ders dosyasının içide aynı 53.rar ders dosyasıda aynı...dersleri aynı yani... sen indirdinmi?

Hocam sen kaç tane varsa indir bi..Yani yukarda 58 ane görünüyor link..Hepsini indir ve 1. sinden sağ tıklayıp buraya çıkar de..O zaman ortaya "the next level" çıkacak..Hepsinin içinde aynı şey olması,hepsinin boyutunun aynı olması normal..
Tabi senin anlattığın şeyi yanlış anlamadıysam..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Joker Cuma 14 Ara. 2007, 16:14

Bu paket benim bildiğim parayla satılan bir DVD paketi.. burada paylaşılması ne derece doğru bilemiyorum. Haziran arkadaşım fikrin nedir?
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  Misafir Cuma 14 Ara. 2007, 17:21

ben dosyaları açtım ve 1,53 cigabtlık bi klasör oldu...içinde AE dosyarı var, mov tutorial çok az...genelde kaynağıyla beraber AE dosyası var..bazı dersler eski gibi..mesela 70 yılların çizgili ve karlı televizyon yapımını anlatıyor..bu artık ANdrew de hazır var...tamamına bakamadım...çoğu AE klasörü...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Shekerphare Cuma 14 Ara. 2007, 17:51

Arkadaşım dediğimi anlamadınmı sen benim bilemiyorumki..
Hepsinde aynı olması doğal çünkü 1 dosyayı eşit boyutlarda bölüyor 53-58-60 part neyse artık o kadar..
Tüm partLarı indirdikten sonra 1. parttan "mobidik"in dediği gibi ordakileri çıkar istediğin bir yere oraya çıkardığın dosya zaten o diğer partlardakilerin birleşimi gibi bir şey oluyor.1. parttan çıkardıktan sonra diğerlerine bakarak farklı şeyler varmı yokmu diye uğraşmana gerek yok.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  Misafir Cuma 14 Ara. 2007, 18:03

yazımı okumadınmı kardeşim çıkarttım dedim ya alla alla...klasöre toplandı bile..çoğu AE ders dosyası deim mov turtorial az dedim... ya herkes ne kadar bilgiç kesildi burda...sende aç klasörü bi bak bakalım..tabi çektiysen...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Cuma 14 Ara. 2007, 18:09

Arkadaşlar para ile satılan ve telif hakkı olan hiç bir metaryelin burada yayınlamamaya özen gösterelim burası hepimizin buraya iyi baklım ve sadece birşeyler öğrenmeye çalışalım eğer paylaşacağımız konu her ne olursa olsun free ortam için müsaitse sorun yok umarım anlaşılmıştır ve bu konuda gitmesi gereken yere gitti!

Konu Kilitli!
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

- Similar topics