After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
after effectte flash dosyalarını açamıyorum EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 86 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 86 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
after effectte flash dosyalarını açamıyorum Vote_lcapafter effectte flash dosyalarını açamıyorum Voting_barafter effectte flash dosyalarını açamıyorum Vote_rcap 
boronzox
after effectte flash dosyalarını açamıyorum Vote_lcapafter effectte flash dosyalarını açamıyorum Voting_barafter effectte flash dosyalarını açamıyorum Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

after effectte flash dosyalarını açamıyorum

2 posters

after effectte flash dosyalarını açamıyorum Empty after effectte flash dosyalarını açamıyorum

Mesaj  imdat Cuma 07 Ara. 2007, 13:56

after effectte flash dosyalarını açamıyorum konuyu açmak isterim ama açacak bişey yok konu flash dosalarını import ettiğim zman hata veriyor :D
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

after effectte flash dosyalarını açamıyorum Empty Geri: after effectte flash dosyalarını açamıyorum

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 14:00

imdat demiş ki:after effectte flash dosyalarını açamıyorum konuyu açmak isterim ama açacak bişey yok konu flash dosalarını import ettiğim zman hata veriyor :D
After Effects'e flash dosyalarında eğer içinde kodlar varsa atamıyorsun sanırım.. normal flash dosyasını animasyonlarıyla atabiliyorduk sanki AE7'de.. ama onda da görüntü kötü oluyordu. Sana tavsiyem flash dosyasını MOV uzantılı Quick Time formatıyla export edip öyle After Effects'e import etmen...
Başka çözüm yolu varsa da ben bilmiyorum doğrusu...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

after effectte flash dosyalarını açamıyorum Empty Geri: after effectte flash dosyalarını açamıyorum

Mesaj  Misafir Cuma 07 Ara. 2007, 20:09

imdat demiş ki:after effectte flash dosyalarını açamıyorum konuyu açmak isterim ama açacak bişey yok konu flash dosalarını import ettiğim zman hata veriyor :D

Normalde AE flash dosyalarını import etmek ve editlemek için izin veriyormuki :scratch:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 21:27

aefx demiş ki:

Normalde AE flash dosyalarını import etmek ve editlemek için izin veriyormuki :scratch:

Editlemek için izin vermiyordu elbet... Fakat import edebiliyorsun... Premiere'de de oluyordu yanılmıyorsam.. ben CAST yazan yerleri Flash'ta hazırlıyordum önceden...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  Misafir Cuma 07 Ara. 2007, 21:41

HeartBreaker demiş ki:
aefx demiş ki:

Editlemek için izin vermiyordu elbet... Fakat import edebiliyorsun... Premiere'de de oluyordu yanılmıyorsam.. ben CAST yazan yerleri Flash'ta hazırlıyordum önceden...

Zaten editlemek için AE uygun bir platform değil ama den daha önce denemiştim flash dosyasını import etmeyi ama ekleyememiştim demekki codeck gibi bişeler eksik bende o yüzden Rolling Eyes
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics