After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 88 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 88 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcapLiquid Text (2.Calışma) (Saki) Voting_barLiquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 
boronzox
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcapLiquid Text (2.Calışma) (Saki) Voting_barLiquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Liquid Text (2.Calışma) (Saki)

+8
nnesta
cRChasch
boronzox
aloha34
guero
yagmurcu
haziran
Saki
12 posters

Beğenilme Oranı

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcap50%Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 50% 
[ 3 ]
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcap33%Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcap17%Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_lcap0%Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6
Back

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Empty Liquid Text (2.Calışma) (Saki)

Mesaj  Saki Çarş. 09 Eyl. 2009, 23:25

Bu çalışmada bayagı bir emek harcadım, istedigim gibi olmadı ama en azından bunca ugras ve bekleyişin ardından sonuc paylaşmaya deger buldum...
"Goruntuler bilgisayarımda daha koyu monitor/web kalibrasyonumda sıkıntı varmış, renkler cok acık golgeler gorunmuyor Manyak "
Video Mesajn sonunda.. Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 798696

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Su16

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Su37

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Su160

Link Eklendi

En son Saki tarafından Perş. 10 Eyl. 2009, 22:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : :))
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Tekniker
Kullandığınız Programlar : DW, FW, PS

Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Empty Geri: Liquid Text (2.Calışma) (Saki)

Mesaj  haziran Perş. 10 Eyl. 2009, 00:16

Ayrıntıların ekran görüntüsünde belli olmaması çok can sıkıcı bir durum ama iyi bir gözle bakınca işin niteliği aslında belli oluyor, video çalışmasını bekliyorum ben :D Sen ne düşünerek yaptın bilmiyorum ama bu gibi şeffaf yada senin deyiminle sıvı text çalışmaları, alakalı reklam çalışmalarında güzel etkiler bırakıyorlar, eline sağlık Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Saki Perş. 10 Eyl. 2009, 00:27

Bu calısmanın herhangi bir amacı yok Smile
real flow ders orneklerini yaparken kendi ismimi yapıyım dedim, sadece textin degişmesi bile olayları cok zorlastırıyor Smile bir ton ayar v.s, neyse hatalar yapa yapa real flowun bir kısım ozelliklerini guzel anladıgımı dusunuyorum Smile + mental ray de de bir takım render ayarlarını bayagı bir icime sindirdim sanırım :D
ayar render ayar render ayar render hıhoho
bundan sonraki çalışmamda global illumination render (beyaz grimsi renderlardan) almak istiyorum bakalım onu nasıl yapıcaz :D
3.calısmamı yaptıktan sonra kuzenlerimin web sitesini yapıcagım Smile klima parcaları uretiyorlar sektorleri sogutma buzzzz lu bir arayuz yapmak istiyorum 3d ;)

bu arada 2 saati geçmiş vimeo uploadım hala yayınlanmadı
simdilik linki ekliyorum sabah kalkınca direk videoyu eklerim Smile
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  yagmurcu Cuma 11 Eyl. 2009, 02:21

Güzel çalışma olmuş,yanlız sonda oluşan saki yazısı yine sıvı şeklinde dağılıp gitsedaha estetik olurdu sanki.
yagmurcu
yagmurcu
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : serbest

Mesaj  guero Cuma 11 Eyl. 2009, 08:10

yagmurcu demiş ki:Güzel çalışma olmuş,yanlız sonda oluşan saki yazısı yine sıvı şeklinde dağılıp gitsedaha estetik olurdu sanki.
Katılmakla beraber bişey eklemek istiyorum...

Vay saki abi real flow'a mı girdin hayırlı olsun :D ...
guero
guero
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ögrenci
Kullandığınız Programlar : 3dsmax+maya+AE Particle Ne olursa

Mesaj  aloha34 Cuma 11 Eyl. 2009, 08:33

Oooo üstad ders vermeye baslamısın.Tebrık ederım neresınden bakarsan bak 10 numara olmus.Bana kalırsa gozukmeyen tarafıda yok canını sıkma harkulade gozukuyo (tabii görmek ıstıyorsa ınsan gorebılır,hata arıyanları katmıyorum konuya.)

Not: bu lafım yukarıdakı mesajlara degıl genel anlamdadır konuyu saptırmayalım ok . Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 860427

Ellerıne kollarına saglık.Hadı devam :D

(gordugunuz uzere buraladayım arkamdan atıp tutmayasınız ha Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 58574 )
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Mesaj  boronzox Cuma 11 Eyl. 2009, 12:51

Ellerine sağlık usta Smile
Daha iddialı birşey bekliyordum aam 2.çalışma için valla :D
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  cRChasch Cuma 11 Eyl. 2009, 16:26

Eline sağlık saki çok iyi deneme Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 860427
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  haziran Cuma 11 Eyl. 2009, 16:43

yagmurcu demiş ki:Güzel çalışma olmuş,yanlız sonda oluşan saki yazısı yine sıvı şeklinde dağılıp gitsedaha estetik olurdu sanki.

Evet öyle daha güzel olurdu bu fikri sakinin değerlendireceğini düşünüyorum çünkü bende bunu bekledim :D

aloha34 demiş ki:(gordugunuz uzere buraladayım arkamdan atıp tutmayasınız ha Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 58574 )

Gözümüz üstünde :to_keep_order:

Bu arada saki gerçekten güzel çalışma olmuş eline sağlık yukarıdaki öneriyide değerlendireceğini düşünüyorum tabe :D
Ha birde jest için teşekkürler Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  nnesta Cuma 11 Eyl. 2009, 19:35

Eline sağlık Saki çok güzel bir çalışma olmuş 1 haftadır Maya yüklemeye uğraşıyorum 2009 u indiremiyorum 30 parça falan 2008 ve 8.5 yükledim lisansına uğraşıyorum olmadı uninstall yaptım tekrar sanırım 2009 yükleyerek aşacagım ancak sorunları.
Senin bu çalışmayı görünce tekrar maya duygularım kabardı 3dmax la zamanımı öldürmek istemiyorum bakalım hayırlısı
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  Saki Cuma 11 Eyl. 2009, 20:19

O.o bugün ne çok cevap gelmiş Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 79680
Yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür edip,
büyük bir keyifle hemen cevapları sıralıyorum;

Haklısın yazıyı olusturuken bu aklıma gelmemişti after effects e atınca orda aklıma geldi ve videoyu tersine cevirdim direk Smile tekrar yapıp render almak zor geldi acıkcası Embarassed
guero demiş ki:
Katılmakla beraber bişey eklemek istiyorum...

Vay saki abi real flow'a mı girdin hayırlı olsun :D ...
Teşekkürler guero, aklımda olan bir proje icin realflowun isimi gorecegini dusundum onun icin boyle bir sey denedim, asıl calısmam biraz daha farklı olacak ;)
aloha34 demiş ki:Oooo üstad ders vermeye baslamısın.Tebrık ederım neresınden bakarsan bak 10 numara olmus.Bana kalırsa gozukmeyen tarafıda yok canını sıkma harkulade gozukuyo (tabii görmek ıstıyorsa ınsan gorebılır,hata arıyanları katmıyorum konuya.)

Not: bu lafım yukarıdakı mesajlara degıl genel anlamdadır konuyu saptırmayalım ok . Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 860427

Ellerıne kollarına saglık.Hadı devam :D
(gordugunuz uzere buraladayım arkamdan atıp tutmayasınız ha Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 58574 )
Çok tesekkurler aloha34, gerci derslik bir tarafı yok bir deneme cıktısı diyebiliriz ;)
Resimleri upload ettigimde onlarda golgeler yok gibiydi ama aynı sıkıntı videoda olmamış buna sevindim doğrusu videodaki benim bilgisayardakine çok yakın detaylar oldukca net gozukuyor Smile
boronzox demiş ki:Ellerine sağlık usta Smile
Daha iddialı birşey bekliyordum aam 2.çalışma için valla :D
Haklısın boronzox, ama stylized toon characterde duvara caktım, bir fırın ekmek den sonra tekrar deniyecegim Smile
cRChasch demiş ki:Eline sağlık saki çok iyi deneme Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 860427
Teşekkürler cRChasch
haziran demiş ki:
Evet öyle daha güzel olurdu bu fikri sakinin değerlendireceğini düşünüyorum çünkü bende bunu bekledim :D

aloha34 demiş ki:(gordugunuz uzere buraladayım arkamdan atıp tutmayasınız ha Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 58574 )

Gözümüz üstünde :to_keep_order:

Bu arada saki gerçekten güzel çalışma olmuş eline sağlık yukarıdaki öneriyide değerlendireceğini düşünüyorum tabe :D
Ha birde jest için teşekkürler Smile
Eheh.. butun onerileri not aldım, rica ederim efem Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 16597
nnesta demiş ki:Eline sağlık Saki çok güzel bir çalışma olmuş 1 haftadır Maya yüklemeye uğraşıyorum 2009 u indiremiyorum 30 parça falan 2008 ve 8.5 yükledim lisansına uğraşıyorum olmadı uninstall yaptım tekrar sanırım 2009 yükleyerek aşacagım ancak sorunları.
Senin bu çalışmayı görünce tekrar maya duygularım kabardı 3dmax la zamanımı öldürmek istemiyorum bakalım hayırlısı
Teşekkürler nnesta, darısı seninde başına inşallah Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 649463 .
Max e laf atmak istemem aramızda cok max kullanıcısı Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 798696 var ama kendime gore maya max a nazaran benim icin daha uygun gibi geldi ve sonuclarını az az aldıkca sanırım kararımda yanlışlık olmadıgını dusunuyorum Smile
Sanırım maya 2008 ve 2009 için özelden yardımcı olabilirim Smile (Bende 2009 yaklasık 890Mbyte sanırım sen full dvd versiyonunu indirmeye calısıyorsun veya 32/64/osx olan versiyonun oldugu Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 572407 )
Hepinize tekrar tekrar teşekkürler Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 16597
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  olivon Cuma 11 Eyl. 2009, 22:55

Saki işin "suyunu" çıkarmaya başladı Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Icon_lol ...Birileri durdursun bu çocuğu....Bravo, tebrikler ve de bu hızlı gelişmeye ayakta alkışlar...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  Saki Cuma 11 Eyl. 2009, 23:12

olivon demiş ki:Saki işin "suyunu" çıkarmaya başladı Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Icon_lol ...Birileri durdursun bu çocuğu....Bravo, tebrikler ve de bu hızlı gelişmeye ayakta alkışlar...
Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Icon_redface Yorumun için çok teşekkürler olivon Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 798696
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran C.tesi 12 Eyl. 2009, 04:07

olivon demiş ki:Birileri durdursun bu çocuğu....Bravo, tebrikler ve de bu hızlı gelişmeye ayakta alkışlar...

Geç kaldık, Saki saatte 450 km ye çıktı biraz zor durdurulur artık Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Saki C.tesi 12 Eyl. 2009, 08:32

haziran demiş ki:
olivon demiş ki:Birileri durdursun bu çocuğu....Bravo, tebrikler ve de bu hızlı gelişmeye ayakta alkışlar...

Geç kaldık, Saki saatte 450 km ye çıktı biraz zor durdurulur artık Laughing

450 Liquid Text (2.Calışma) (Saki) Suspect Hala çok yavaşım hala... Liquid Text (2.Calışma) (Saki) 719251.
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  zozzo Perş. 24 Eyl. 2009, 02:12

Gercekten Çok guzel calışma olmuş hep sevmişimdir boyle efekleri.
zozzo
zozzo
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Break Danscı
Kullandığınız Programlar : AE-PR-EN-PS-DW-FL-

Mesaj  Saki Perş. 24 Eyl. 2009, 19:37

Begenmene sevindim zozzo, umarım yakında daha güzel ve değişik calısmalarımla karşınızda olacağım :GOODs:
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  ypr Cuma 25 Eyl. 2009, 10:45

Real Flow'a bir an önce başlamınızı tavsiye ederim.Çünkü reklam alanında çok ihtiyaç var bu proğrama.Fırsat bulursam size hazırladığım Real Flow derslerimden gönderirim.
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Cuma 25 Eyl. 2009, 11:44

ypr demiş ki:Real Flow'a bir an önce başlamınızı tavsiye ederim.Çünkü reklam alanında çok ihtiyaç var bu proğrama.Fırsat bulursam size hazırladığım Real Flow derslerimden gönderirim.

Asker önce iyimisin onu söyle sonrada dersleri gönder tabe :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  ypr Cuma 25 Eyl. 2009, 12:25

Çok şükür haziran iyiyim.Sizler nasılsınız iyimisiniz.Bi usta olamadık yahu ne zamandan beri burdayım.Haziran hep senin başının altından çıkıyor bunlar :D
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  xbook Cuma 25 Eyl. 2009, 15:27

Bu uygulamayı 3ds max te yapma şansımız varmı varsa eğer dersini gönderebilirmisiniz en azından bir link
xbook
xbook
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : tv

Mesaj  Saki Cuma 25 Eyl. 2009, 19:31

Bu uygulamayı real flowun destekledigi butun ücüncü parti programlarla yapmak mumkundur, bunun 3d max icin olan dersini ben bilmiyorum ama digital tutors'un sitesinde vardır kesin
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

- Similar topics