After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 113 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 113 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi Vote_lcapPc bölümünde okuyan birkaç kişi Voting_barPc bölümünde okuyan birkaç kişi Vote_rcap 
boronzox
Pc bölümünde okuyan birkaç kişi Vote_lcapPc bölümünde okuyan birkaç kişi Voting_barPc bölümünde okuyan birkaç kişi Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Pc bölümünde okuyan birkaç kişi

2 posters

Pc bölümünde okuyan birkaç kişi Empty Pc bölümünde okuyan birkaç kişi

Mesaj  Chester Perş. 27 Ağus. 2009, 22:42

Bnm başımdan geçmedi :D alıntı

Sınıfta Arızalı bir pc ile uraşırken ramin yandığını anlarız ve rami deiştirip pc i açarız

Öğrenci : hocam Bozuk Ram Sağlam Bilgisayarı Bozarmı?
Hoca : ram bozuksa pc çalışmaz oğlum zaten
Öğrenci : PEki hocam Bozuk bir bilgisayar sağlam Rami bozarmı
Hoca : ZÖNk

----------------------------------------------------------------------

Hoca Ders anlatır ve der bir bilgisayarda 1 tane master vardır

Öğrenci : Hocam peki 1 bilgisayarda 2 master olursa ne olur
Hoca : donar kalır

---------------------------------------------------------------------

İlk yılımızda hoca bazı animasyon yapabiliceğimiz programları öğrenmemizi ister
ertesi hafta herkez programı anlatır ve bir örenciye gelir sıra

Öğrenci: hocam ben yapamadım
hoca : neden oğlum
Öğrenci : Hocam yaptım ama Wordde , Paintte falan açmayı denedim açılmadı bende sildim (Gif yapmayı bilmiyo arkadaş )

SINIF YERLERDE Animasyonu Wordde açabilen başka arkadaş varmı

------------------------------------------------------------------------

Sabah okula geldiğimde arkadaşlardan birini görüp Flash belleini vermesini rica ettim oda içinde ödevleri oldugunu (visual basic 5kb lık dosyalar )
ve Rarladığını söyler
Ben: 5kb lık dosya rarlanırmı?
Arkadaş : Virüs bulaşıyo onun için rarladım
Ben: rarlayınca bulaşmıyomu
arkadaş : yok bulaşmıyo

---------------------------------------------------------------------

Arkadaş 2 yıldır bilgisayar bölümünde okumasına rağmen hala oyun yüklemesini bilmez

oyunu yükler crack yapmadan Açmaya çalışır haliyle hata verir
oyunun çalışmamasının bilgisayardan kaynaklandğını sanıp o gün içerisinde 4 defa format atar

-----------------------------------------------------------------------

Sınıfta Arkadaşlardan birinin Pc sinde virüs vardır ve pc açıldığında Ctrl + alt + delete dşındaki hiç bi komut çalışmaz oturumu kapatıp açmamız gerekir
fakat arkadaş ilk kez karşılaştığı için bilmez ve hocaya sorar

hocam pc çalışmyıo hoca der bi reset at öle söle der

SAzanın biri atlar <<<>>

sınıf yerlerde
Chester
Chester
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : Ulead Photoimpact

Pc bölümünde okuyan birkaç kişi Empty Geri: Pc bölümünde okuyan birkaç kişi

Mesaj  alpino Cuma 28 Ağus. 2009, 17:33