After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Evde Tek Başına Denemeleri EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Evde Tek Başına Denemeleri EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Evde Tek Başına Denemeleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 132 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 132 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Evde Tek Başına Denemeleri Vote_lcapEvde Tek Başına Denemeleri Voting_barEvde Tek Başına Denemeleri Vote_rcap 
boronzox
Evde Tek Başına Denemeleri Vote_lcapEvde Tek Başına Denemeleri Voting_barEvde Tek Başına Denemeleri Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Evde Tek Başına Denemeleri

3 posters

Düşünceleriniz

Evde Tek Başına Denemeleri Vote_lcap100%Evde Tek Başına Denemeleri Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
Evde Tek Başına Denemeleri Vote_lcap0%Evde Tek Başına Denemeleri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 2
Back

Evde Tek Başına Denemeleri Empty Evde Tek Başına Denemeleri

Mesaj  mobidik Cuma 14 Ağus. 2009, 14:30

Başlıkta da yazdığı evde yalnız kalıp yabancı olduğun bir şehirde sıkılmaktansa denemeler yapmak...
İlki "Bardak Meselesi"

http://www.vimeo.com/6063717
Not: Bu denemede kullanılan dekora sadece bardağa su konularak ve sehpanın yeri değiştirilerek müdehala edilmiştir.

İkincisi ise "Figüran"

http://www.vimeo.com/6095855

"Erdem, Edebiyat Bölümünden mezun işsizler kervanın son
yolcularındandır. Figüranlık yaparak hiç olmazsa sevdiği bir iş ile
uğraşmaya çalışmaktadır..."

Tek başıma sadece kamera,tripod ve ben ekibi olarak yapıtğım çalışmalar. Evde tek kalmaya devam edersem bir deneme daha var aklımda....
İyi seyirler...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Evde Tek Başına Denemeleri Empty Geri: Evde Tek Başına Denemeleri

Mesaj  haziran Cuma 14 Ağus. 2009, 17:57

Eline sağlık Erdem tek kişilik ekiple güzel işler çıkarmışsın, tabi tripod ve kamerayı adamdan saymazsak Laughing

Birinci çalışma anlam bakımından güzel şeyler anlatıyor, bu tür çalışmaları izlediğimde nedense tarifini bilmediğim duygulara kapılıyorum, ne olduğunu sormayın bilmiyorum dedim ya :D

İkinci hikayedede güzel anlatım var, ama son yazması bence doğru değildi sanki devamındada güzel işler çıkabilir gibi geldi bana Smile
Bu arada filmin başlangıcında kediler kısmında nedense kendimden birşeyler buldum :P

En son haziran tarafından Cuma 14 Ağus. 2009, 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik Cuma 14 Ağus. 2009, 20:02

Teşekkürler haziran.. Zaten buraya eklerken Figüran'ı aklıma senin kediler ve gözleri geldi.. Son yazması konusunda figüranın filmi bitti sadece hayatı devam ediyor deyip susarım :D :D
Tek başıma da olsam özen gösterdim cidden. Özellikle bazı kadrajlar çok hoşuma gidiyor. Oyunculuk yapmak da kamerayı kumanda ile record moduna soktuktan sonra baya zor bir işmiş. Birisi 3 2 1 kayıt dese daha iyi valla...
Tekrar teşekkürler...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Cuma 14 Ağus. 2009, 22:51

Guzel denemeler Erdem. Paylasim icin saol. Yeni ve farklilarini bekliyorum valla. Bak iyi gaz veriyor bana boyle kisa filmlerin cogalmasi bu forumda. Yarin birgun alip kamerami bir iki deneme de ben mi yapsam acaba :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  mobidik Cuma 14 Ağus. 2009, 22:57

Joker demiş ki:Guzel denemeler Erdem. Paylasim icin saol. Yeni ve farklilarini bekliyorum valla. Bak iyi gaz veriyor bana boyle kisa filmlerin cogalmasi bu forumda. Yarin birgun alip kamerami bir iki deneme de ben mi yapsam acaba :D

Eyvallah Bahadır abi.. Çek tabiki.. Valla oralarda kamera elinde gezsen film olur :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 15 Ağus. 2009, 01:28

mobidik demiş ki:
Joker demiş ki:Guzel denemeler Erdem. Paylasim icin saol. Yeni ve farklilarini bekliyorum valla. Bak iyi gaz veriyor bana boyle kisa filmlerin cogalmasi bu forumda. Yarin birgun alip kamerami bir iki deneme de ben mi yapsam acaba :D

Eyvallah Bahadır abi.. Çek tabiki.. Valla oralarda kamera elinde gezsen film olur :D

O çekecekte üşeniyor :D

O üşeniyor dedimde sen valla bu aralar iyi sarıldın yine kısa film işine ekip olarak olmasa bile tek başıma yaparım diyorsun, hangi şartlarda olursa olsun ilginç hikayeleri işliyorsun ben en çok bu tarafını beğeniyorum, tek kareden film yapabilme yeteneğine sahipsin demiştim daha önce demi :P
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik C.tesi 15 Ağus. 2009, 01:30

Benim daha fazla üretken olmam lazım ama nedense olmuyor.. O neden ne? bir bulabilsem filmini çekecem valla :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 15 Ağus. 2009, 01:36

mobidik demiş ki:Benim daha fazla üretken olmam lazım ama nedense olmuyor.. O neden ne? bir bulabilsem filmini çekecem valla :D

Ama şunu söylemek gerekiyor bu noktada, sende gayet iyi biliyorsunki bu işler zaman işi, çok beklersin ancak birikimin olur, bu arada birşey yapmazsın belki ama birikim çok şey kazandırır, akabinde beyninde bir şimşek çakar hah dersin işte bu ya, işte onu yaptığında nedenini düşünmeye bile fırsat bulamayabilirsin ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Joker C.tesi 15 Ağus. 2009, 04:52

haziran demiş ki:
mobidik demiş ki:

O çekecekte üşeniyor :D

Usenme olayi degil aslinda. Birseyler cekmek o kadar cok istiyorum ki. Ne zaman heves etsem baska onemli bir is cikiyor. Malum Green Card alma surecindeyim. Onun hazirliklari falan. Bir turlu evde oturup soyle kafa dinleyemiyorum. Bir de zaten simdi benim dugun videosu elime gecti onun DVD motion menusu falan, kurgu ve montaji ile ugrasacam. Bakalim Encore ogrenme zamanim gelmis demekki :D hehe

Ama senin gibi kucuk denemeler yerlestirebilirim bu kisa bos vakitlerime. Bakalim var kafamda bir iki deneme filmi. Olmadi onlarla ugrasabilirim bu hafta. Bir de Arizona'ya gitme durumum var o gerceklesirse orada harika bir col denemesi planliyorum. Bakalim nasil olacak :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

- Similar topics