After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Bir Müşteri Sitesi... EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Bir Müşteri Sitesi... EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Bir Müşteri Sitesi... EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Bir Müşteri Sitesi... EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Bir Müşteri Sitesi... EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Bir Müşteri Sitesi... EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Bir Müşteri Sitesi... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Bir Müşteri Sitesi... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Bir Müşteri Sitesi... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 71 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 71 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Bir Müşteri Sitesi... Vote_lcapBir Müşteri Sitesi... Voting_barBir Müşteri Sitesi... Vote_rcap 
boronzox
Bir Müşteri Sitesi... Vote_lcapBir Müşteri Sitesi... Voting_barBir Müşteri Sitesi... Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Bir Müşteri Sitesi...

3 posters

Görüşleriniz

Bir Müşteri Sitesi... Vote_lcap33%Bir Müşteri Sitesi... Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Bir Müşteri Sitesi... Vote_lcap0%Bir Müşteri Sitesi... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 3
Back

Bir Müşteri Sitesi... Empty Bir Müşteri Sitesi...

Mesaj  powerof21 Ptsi 03 Ağus. 2009, 11:11

www.gulentekstil.com.tr

Bir müşterimize yaptığım site. Bakalım beyenecekmisiniz arkadaşlar;)
powerof21
powerof21
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Web Tasarım
Kullandığınız Programlar : Photoshop, Flash, Frontpage, Dreamweaver

Bir Müşteri Sitesi... Empty Geri: Bir Müşteri Sitesi...

Mesaj  Joker Ptsi 03 Ağus. 2009, 11:46

Template uzerinde degisiklik yapip kendi tasarimimizmis gibi gostermek pek yakisik almiyor bence. Ayrica cok yavas. 15mbit baglanti hizim oldugu halde acilmasi 60sn surdu. Butun resimleri flash dosyasina gommek cok yanlis. loadMovie komutu ile resimleri cagirabilirdin. Sen tabiki simdi bu benim calismam sifir kendim yaptim diye yorumlar yapacaksin ama bastan soyleyeyim. Tam 10 yildir bu isin icinde aktif olarak is yapiyorum. Template ile oynanmis site ile orjinal siteleri rahatlikla ayirt edebilecek bilgi ve deneyime sahibim. Paylasim icin tesekkurler ama sana bir tavsiye basit gorunsun ama kendi tasarimin olsun. Tasarim yaptikca gelistirecek daha iyilerini yapacaksin. Calismalarinda basarilar.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  powerof21 Ptsi 03 Ağus. 2009, 12:10

Bu template değildir. %100 benim yaptığım bişidir. Introdaki hareket müşterinin doğrultusunda beyendiği için öle bişey konuldu. Oda MixFX die bi programın efekti. Onun dışında yüklerken ki dairelerin yaptığı hareket yine aynı şekilde müşteri direk bunu kullanalım dedi o yüzden bu kullanıldı. Resimler arasındaki geçişide ben şimdi hatırlamadığım bir yerden aldım. Onun dışında bütün gördüklerin benim yapımım! İster inan ister inanma...

Edit İstersen sana özelden fla'sını atabilirim. 10yılık birisi olarak template mi değil mi anlarsın sanırım. Hea şimdi layer isimlerini vs. değiştirmişsindir gibi şeyler söyleyebilirsin. Bide şunu söyliyeyim. Daha önceleri dediğiniz gibi template değiştiriyordum fakat eskilerde kaldı o zamanlar. Esinlenmek ufak bi geçiş efekti alıp kullanmak başka template siteyi değiştirmek başka. Lütfen bu ikisini karıştırmayalım.

Edit haziran: Lütfen flood yapmayalım.
powerof21
powerof21
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Ptsi 03 Ağus. 2009, 16:55

Sayfa hakikaten çok yavaş açılıyor, ama açıldıktan sonra gayet hızlı :D

En son haziran tarafından Ptsi 03 Ağus. 2009, 22:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Joker Ptsi 03 Ağus. 2009, 21:46

powerof21 demiş ki:Bu template değildir. %100 benim yaptığım bişidir. Introdaki hareket müşterinin doğrultusunda beyendiği için öle bişey konuldu. Oda MixFX die bi programın efekti. Onun dışında yüklerken ki dairelerin yaptığı hareket yine aynı şekilde müşteri direk bunu kullanalım dedi o yüzden bu kullanıldı. Resimler arasındaki geçişide ben şimdi hatırlamadığım bir yerden aldım. Onun dışında bütün gördüklerin benim yapımım! İster inan ister inanma...

Edit İstersen sana özelden fla'sını atabilirim. 10yılık birisi olarak template mi değil mi anlarsın sanırım. Hea şimdi layer isimlerini vs. değiştirmişsindir gibi şeyler söyleyebilirsin. Bide şunu söyliyeyim. Daha önceleri dediğiniz gibi template değiştiriyordum fakat eskilerde kaldı o zamanlar. Esinlenmek ufak bi geçiş efekti alıp kullanmak başka template siteyi değiştirmek başka. Lütfen bu ikisini karıştırmayalım.

Edit haziran: Lütfen flood yapmayalım.

Peki haklisin template degilmis anladim. Ama yine pek bir farki kalmiyor arkadasim. Yanlis anlama seni kotulemeye calismiyorum. Sadece yardimci olmaya calisiyorum. Eger profesyonel olarak is yapacaksan baska yerlerden toplama parcalari birlestirip site yaptim deme. Hem yasal sorunlar yasama ihtimalin var hem de kendini gelistiremezsin. Loading bar bir yerden, fotograf gecisleri bir yerden, intro bir yerden... eee ne kaldi senin yaptigin? Button yapip buttonlara kod vermek? Site yapmak sadece buttonlara kod verip sayfalar arasi akisi saglamak olmamali. Dedigim gibi seni kotulemiyorum. Sadece eger bu web tasarim isinde ilerlemek meslek olarak gelistirmek istiyorsan template'lerden ve toplama materyaller ile tasarim yapmaktan uzak durmaya calismalisin diyorum. Template'lerden ilham alabilirsin tabiki ama sifirdan kendin yapmalisin herseyi. Yoksa piyasadaki 100-200TL'ye site yapan firmalardan farkin kalmaz ve ya kisa surede batar firma ya da personeline az ucret odeyen veya odeyemeyen bir firma olur sorunlardan baska birseyle ugrasmazsin.
Yaptigin sayfada senin yaptigin yerler zaten direk belli oluyor. Senin hazirladigin grafiklerdeki ve resimlerdeki renk ve kalite uyusmazligi direk goze carpiyor. Ornek olarak bayraklari verebilirim. Bir de sayfalarda Beyaz font rengi kullanmissin. Resimlerin cogu zaten acik ve beyaza yakin renkler. Insanlar yazilari okuyacam diye duzgun resmin gelmesini beklememeli...

Kusura bakma alanim olan konularda detaylara kadar inip bilgilendirmeyi ve yardimci olmayi seviyorum. O yuzden boyle uzun uzun yorumlar yazdim calismana. Kesinlikle art niyetim yoktur.
Saygilar...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  powerof21 Salı 04 Ağus. 2009, 09:37

Haklısın ama tasarımı müşteri tam anlamıyla bana bırakmıyor:( Bende sölediğin şeylerin bir çoğunun farkınyım ama işte müşteri sonuçta ona beyendirmem lazım ilk etapta... ;)

Yavaşlık konusunda da haklısınız bütün resimleri içine gömdüm valla şimdi sebebini hatırlamıyorum neden loadmovie yapmadığımın ;)
powerof21
powerof21
Daha Yeni
Daha Yeni

- Similar topics