After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Güle Güle Kısa Film EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Güle Güle Kısa Film EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Güle Güle Kısa Film EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Güle Güle Kısa Film EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Güle Güle Kısa Film EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Güle Güle Kısa Film EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Güle Güle Kısa Film EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Güle Güle Kısa Film EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Güle Güle Kısa Film EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 82 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 82 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Güle Güle Kısa Film Vote_lcapGüle Güle Kısa Film Voting_barGüle Güle Kısa Film Vote_rcap 
boronzox
Güle Güle Kısa Film Vote_lcapGüle Güle Kısa Film Voting_barGüle Güle Kısa Film Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Güle Güle Kısa Film

+3
olivon
lastturk
a_them
7 posters

Beğenilme Oranı

Güle Güle Kısa Film Vote_lcap14%Güle Güle Kısa Film Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Güle Güle Kısa Film Vote_lcap43%Güle Güle Kısa Film Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Güle Güle Kısa Film Vote_lcap29%Güle Güle Kısa Film Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Güle Güle Kısa Film Vote_lcap14%Güle Güle Kısa Film Vote_rcap 14% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 7
Back

Güle Güle Kısa Film Empty Güle Güle Kısa Film

Mesaj  a_them Salı 31 Mart 2009, 11:09

Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum..!!!
a_them
a_them
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : RTV tek

Güle Güle Kısa Film Empty Geri: Güle Güle Kısa Film

Mesaj  lastturk Salı 31 Mart 2009, 12:40

Upuzun bir filmin son sahnesini izler gibi oldum. :kafadaampul-:Müzik seçimi iyi olmuş. ama biraz ıııı aaa :hmmmm2: hımm ...
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  olivon Salı 31 Mart 2009, 13:11

Güzel çalışma ama bir takım eksiklikler ve hatalar mevcut gibi... İlk olarak mektuba başlarken "Bu konu senin ya da başkasıyla ilgili değil" diyor ama mektupta hep ondan bahsediyor bu birrrrr :D ...Mektubun altına "güle güle" yazıyor ama giden kendisi bu ikiiii :D ...Parka gelen ikinci şahıs sanki mektubu bulmak istermiş gibi elindeki nesneyi bilerek düşürüyor (ironik olarak diyorum ama orada iyi rol kesememiş olayda kazayla düşürme süsü yok)bu üçççç...Bunun dışında kısa filmin esprisi birazda "Yazısız karikatür" mantığı taşımalı diye düşünüyorum. Mizah ya da karamizah ya da dram adı ne olursa olsun sessizce anlatılabilmeli. Sessizce ce ce cee şiiiisiiiiiiitttttttt.... Kolay gelsin. Umarım eleştri ve önerilerimle seni üzmemişimdir. Emeğinize sağlık.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  haziran Salı 31 Mart 2009, 15:50

olivon demiş ki:Kolay gelsin. Umarım eleştri ve önerilerimle seni üzmemişimdir. Emeğinize sağlık.

Bence üzülücek birşey yok çünkü eleştrilerin olumlu anlamda yapıcı yapı içeriyor güzel olmuş deyipte geçebilirdin ama bu seferde sonraki çalışmalarındaki dikkati toplamasına yardımcı olmamış olacaktın böyle iyi oldu iyi aynen katılıyorum :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Salı 31 Mart 2009, 17:02

Yıllardır her türlü imkana rağmen eğlencelik de olsa bir kısa film yapamamış olmam gördüğüm her kısa filme (nasıl olursa olsun) imrenerek bakmama yol açıyor. Bu açıdan girişiminiz ve emeğiniz için sizi tebirk ediyorum... Filmi "acaba ne eksik olmuş" diye izlemedim ama Olivon'un tesbitlerine katılıyorum. Ayrıca mektubu yazdıktan sonra dışarı çıkyor -en azından ben öyle anladım. yani başka bir günün akşamı değil- eğer öyleyse devamlılıkta bir sorun var kıyafetler tutmuyor... Emeğinize sağlık yeni projelerinizde başarılar...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  a_them Salı 31 Mart 2009, 17:47

yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ii olmuş der geçebilirdiniz ama eksiklerimi söylediniz sizinde dediğiniz gibi tekrar teşekkür ederim bazı mantık ve oyunculuk hataları var kısıtlı zamanda anlık filmler olduğu için bazı sıkıntılar oluyor. zamanla daha dikkatli olacak inş.
a_them
a_them
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : RTV tek

Mesaj  mobidik Cuma 10 Nis. 2009, 22:48

Arkadaşlar öncelikle emeğinize sağlık..
Filmin adı "Güle Güle" seçilmiş ama ortada "güle güle" diyen kişi yok maalesef.
"Hoşçakal" daha doğru olabilirdi sanki. Burda hikayenin bir eksikliğinden olsa gerek.
Küçük ama önemli bir aksaklık olmuş gibi..
Şu dış ses (ya da karakterin iç sesi) sanki zorla konuşturulmuş gibi. Hadi dedim
ki kahramanın ruh halini yansıtıyor olabilir fakat şu bankta oturan gencin (yani sonradan gelen)
onu keşke konuşturmasaydınız. Onun hareketlerinden zaten durumu anlatabilirdiniz. Canlandırma
filmleri gibi olmuş o kısım maalesef ki..
Mektup yazan karakterin banka gelişinden sonra başını uzun uzun ellerinin arasına
alması çok uzun olmuş.Gözümüze sokmuşsunuz sanki Smile
İntihardan önceki kısım gündüz çekilebilirdi bence.. Ki böylelikle ışık problemi de
daha aza inerdi. Fakat tabi koşullar gereği (kalabalık vs.) gece çekimini seçmiş olabilirsiniz.
Müzik seçimleri güzeldi ama intihar kısımdaki ses çok yüksek sanki?
Hapları teker teker çıkarmaya başlayınca tedim nolur diğerini de teker teker çıkarma...
açılar ve kamera kullanımı güzel olmuş..
Velhasılı velkelam ya bu adam ne yazmış..Adam gibi olumlu bir şey yazmamış diyebilirsiniz.
Ama bilirim ki film çekmek zaten başlı başına olumlu bir iş. Buna kalkışmak,planlamak,
çekimler,montaj vs. bunların hepsinde emeği geçenlerin eline sağlık..
Diğer çalışmlarınızı görmek dileğiyle..
Fakat bir "anlatım diliniz" olsun.. Bunu unutmayın.. Kolay gelsin..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Joker2 Cuma 10 Nis. 2009, 23:26

Kisa film! ...biraz uzun da olsa kisa film gormek guzeldi. Evet diger arkadaslarin da bahsettigi gibi Film basligi 'Hoscakal' olmaliydi ve sahneler daha az ve oz secilip kisa tutulmaliydi. Birden fazla aci kullanimi genelde uzun metrajlarda guzel olur. Film zaten kisa olacagindan 1 veya en fazla 2 aci yeterli olacaktir. Eger film 30dk surecekse o baska tabi. ama 9-10dk icin fazla aci kullanilmis. Aci derken soylemeden edemeyecegim, acilari begendim. Gayet basarili olmus. Icses olarak kullanilan arkadasin ses kaydinda biraz distortion kullanilarak (ingilizce kelimeler kullaniyorum cunku artik bunlar terim haline geldi montaj sektorunde) ses daha bir duygulu ve derin hissettirilebilirdi. Emeginize saglik diyorum ve yeni calismalarinizi merakla bekliyorum.

Saygilar,
Baha
Joker2
Joker2
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

- Similar topics