After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 119 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 119 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Vote_lcapPhotoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Voting_barPhotoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Vote_rcap 
boronzox
Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Vote_lcapPhotoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Voting_barPhotoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması

+11
alicaglikasap
Hale
onemic
xxxsinanizm
mtp
tekkanat
olivon
alpino
boronzox
haziran
cRChasch
15 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Empty Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması

Mesaj  cRChasch C.tesi 07 Şub. 2009, 21:15

Konunun ilk mesajı :

Bu konu daha önce gündeme geldimi bilmiyorum ama forumumuzdaki After Effect yarışmalarına Photoshop yarışmalarını da dahil etsek nasıl olur acaba? Örneğin After Effect ile hazırlanmış bir film fragmanına afiş yada hayali bir markaya logo tasarım yarışması gibi Rolling Eyes

Katılım yüzdesinin After Effect'e oranla daha yüksek olabileceğini tahmin ediyorum. Ben bile katılabilirim sanırım Smile

Photoshop Yarışmasına Katılacakların Listesi :

1- alicaglikasap
2- boronzox
3- cRChasch
4- tekkanat
5- nnesta
6- saki

En son cRChasch tarafından Salı 09 Haz. 2009, 21:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Empty Geri: Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması

Mesaj  Hale Perş. 11 Haz. 2009, 01:27

Evet sormama gerek yok ama ben yinede sormak istedim işte hem bakalım bahaneyle sen gibi kimler bu soruma cevap verecek görelim sorumda boşa çıkmamış olur aslında herkezin cevabını biliyorum belbetteki ama olsun görmek ve sevinip mutlu olup eğlenmiş oluruz işte :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması - Sayfa 4 Empty Geri: Photoshop Afiş vb. Tasarım Yarışması

Mesaj  cRChasch Ptsi 29 Haz. 2009, 22:38

- Artık başlasın şu photoshop yarışması :bounce:

Diyen arkadaşları daha fazla bekletmek istemiyor ve yarışmanın startını en kısa zamanda verelim istiyorum. Yarışma konusu hususunda, kimseden farklı bir fikir çıkmayınca ihale benim konuma kalmıştı (son AE yarışmasında birinci olan fragmana afiş hazırlamak) ancak kimsenin ön hazırlık hissine kapılmaması adına şöyle bir fikrim var.

Yapcağımız çalışma yine bir film için afiş çalışması olsun ve içeriğini bizler belirleyelim.

Maddeler:
1. Tür
Korku gerilim
2. Film adı
Blood: The Last Vampire
3. Oyuncu (başrol)
Özlem TEKİN
4. Oyuncu (yardımcı başrol)
5. Oyuncu (diğer)
6. Oyuncu (diğer)
7. Filmin geçtiği yer (mekan,şehir,ülke,kıta,gezegen (bunlarda biri) olabilir)

Bu mesaja cevap verecek ilk kişi 1.maddeyi belirleyecek ve onu takiben mesaj sırasına göre ilk 7 mesajda belirlenen içeriğe göre yarışma başlayacak.

Not: Bu maddelere eklentide bulunmak isteyen arkadaşlar dip not olarak belirtsinler.

En son cRChasch tarafından Çarş. 01 Tem. 2009, 17:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Ptsi 29 Haz. 2009, 22:42

Hani AE yarışmasındaki Son 13. Cumaya Afiş yapacaktınız :P Şaka bi yana ben türü belirleyim bakalım ne çıkacak ortaya belkide benim istediğim çıkar Laughing

Valla Tür olarak korku gerilim olsun diyorum ben, korkalım biraz What a Face

En son haziran tarafından Ptsi 29 Haz. 2009, 22:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Saki Ptsi 29 Haz. 2009, 22:44

haziran demiş ki:Siz sonuçlandırın bende bilgi vereyim toplu mail oalrak herkese Smile

Ahaha... ihale sana kaldı haziran 1.maddeyi belirle önce ondan sonra toplu mail atıverirsin :Hohohuho:

Ahh... film adını secmekde bana kalmış
o zaman filmin adı...

YARIŞMA Konusu:
Blood: The Last Vampire (2000)
(izlemeyenler varsa izlesin derim bu filmin bir de 15 bolumluk anime dizisi mevcuttur :GOODs: )

çok sağlam bir anime korku filmdir, bu yaz bu filmin HOLLYWOOD versiyonunu
izleyecegiz (AE icin bunu secmek isterdim ama kısmek PS içinmiş)

Adminim ama son ae yarısması da konusu korku idi, baska bir konu secsek olmazmı
konu kesin ise boynum kıldan incedir :Ahuhahaa:, korkuturum sorun degil :]
Ortalık KANLANSIN biraz.. errr.. pardon canlansın yazıcaktım :cheesy-:

En son Saki tarafından Ptsi 29 Haz. 2009, 22:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Tekniker
Kullandığınız Programlar : DW, FW, PS

Mesaj  cRChasch Ptsi 29 Haz. 2009, 23:34

Saki demiş ki:
YARIŞMA Konusu:
(izlemeyenler varsa izlesin derim bu filmin bir de 15 bolumluk anime dizisi mevcuttur :GOODs: )

Film Adı : Blood: "The Last Vampire" demek istedin sanırım :D
Bak gördün mü senin yüzünden başrol de bana kaldı Manyak benim aklıma Müslüm GÜRSES geliyor ama bu adamıda vampire benzetmek çok zor olur Suspect

Başrol : Özlem TEKİN
(bu kadın bu işin üstesinden gelir eminim :D )

Not: Buarada verdiğin film ismi gerçek bir film ismi fakat etkilenmek yada izlemek zorunda olmamak adına o filmle alakalı bir afiş hazırlama zorunluluk olmamalı. Yaratıcılığında öne çıkması daha keyifli olur kanaatindeyim. )
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Saki Salı 30 Haz. 2009, 00:01

cRChasch demiş ki:
Saki demiş ki:
YARIŞMA Konusu:

Film Adı : Blood: "The Last Vampire" demek istedin sanırım :D
Bak gördün mü senin yüzünden başrol de bana kaldı Manyak benim aklıma Müslüm GÜRSES geliyor ama bu adamıda vampire benzetmek çok zor olur Suspect

Başrol : Özlem TEKİN
(bu kadın bu işin üstesinden gelir eminim :D )

Not: Buarada verdiğin film ismi gerçek bir film ismi fakat etkilenmek yada izlemek zorunda olmamak adına o filmle alakalı bir afiş hazırlama zorunluluk olmamalı. Yaratıcılığında öne çıkması daha keyifli olur kanaatindeyim. )

Aaa gercek bir film ismi vericez sanıyordum hayali bir sey olucaksa Müslüm babaya uygun bir film adı uretebilirim hemen :Hohohuho: ,
Muslum Gürses'e Vampir avcilığı yakışır aslında (Vampire Hunter D (2000) mi yapsak filmin adını?)
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  cRChasch Salı 30 Haz. 2009, 00:11

Saki demiş ki:Aaa gercek bir film ismi vericez sanıyordum hayali bir sey olucaksa Müslüm babaya uygun bir film adı uretebilirim hemen :Hohohuho: , ama Özlem Tekin'de çuk oturur bu filmin afisine Cool

Önemi yok gerçek bir film ismi olup olmamasının.Yani isim gerçek olur oyuncular çakma olur :D Hatta, mekan-oyuncular-tür vs. birbirinden bağımsız olursa daha iyi olur bence. Elimizdekilerin hepsini aynı havaya büründürüp bir çatı altında toplucaz. Ama hala 3.maddeye sahip çıkan yok Rolling Eyes

:PARTY10: :PARTY10: :PARTY10: Gel userdaş gelll!
(bu ponpon kızların da alacakları artmaya başladı biran evvel yapmalıyız yarışmayı)
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Saki Salı 30 Haz. 2009, 00:27

cRChasch demiş ki:
Saki demiş ki:Aaa gercek bir film ismi vericez sanıyordum hayali bir sey olucaksa Müslüm babaya uygun bir film adı uretebilirim hemen :Hohohuho: , ama Özlem Tekin'de çuk oturur bu filmin afisine Cool

Önemi yok gerçek bir film ismi olup olmamasının.Yani isim gerçek olur oyuncular çakma olur :D Hatta, mekan-oyuncular-tür vs. birbirinden bağımsız olursa daha iyi olur bence. Elimizdekilerin hepsini aynı havaya büründürüp bir çatı altında toplucaz. Ama hala 3.maddeye sahip çıkan yok Rolling Eyes

:PARTY10: :PARTY10: :PARTY10: Gel userdaş gelll!
(bu ponpon kızların da alacakları artmaya başladı biran evvel yapmalıyız yarışmayı)

Başrolu sen soylemiştin zaten 4. maddede sıra :PARTY10:
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  cRChasch Çarş. 01 Tem. 2009, 17:59

Saki demiş ki:Başrolu sen soylemiştin zaten 4. maddede sıra :PARTY10:

Evet haklısın gözümden kaçmış :D

Arkadaşlar sıradaki maddeleri yarışmaya katılan katılmayan herkes belirleyebilir. Evet..,son 4maddeyi belirlemek üzere yeni arkadaşlar arıyoruz.

Müracatlar bu başlık altından yapılacaktır.
(Yol+yemek+ssk+ücretsiz servis, maaş dolgundur)
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics