After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 73 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 73 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Vote_lcapForum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Voting_barForum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Vote_rcap 
boronzox
Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Vote_lcapForum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Voting_barForum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın!

2 posters

Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Empty Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın!

Mesaj  haziran Ptsi 05 Ocak 2009, 20:33

Burada yeni yöneticimiz RunoDesign forum kurallarımızı anlatan bir çalışma hazırladı, ben ne zamandır yapacaktım yoğunluktan vakit bulup yapamıoyrdum kendisine bu anlamda teşekkür ediyorum çok yararlı oldu, artık forum kurallarını bilmiyorum diyen kalmasın dedim çünkü çok karşılaştığım bir soruydu şimdi direk yukarıdaki adresten okuyabilirler gerektikçe yeni kurallar eklenecektir.

Not: O başlık kilitli olduğu için buradan yazmak durumunda kaldım umarım kuralları çiğneyip forum kirliliği oluşturmamışımdır Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Empty Geri: Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın!

Mesaj  ypr Ptsi 05 Ocak 2009, 22:41

yeni yılla beraber artan trafik cezaları ve vergilerden sonra forum kurallarına da yenilenmiştir :D
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın! Empty Geri: Forum Kurallarını Bilmiyorum Diyen Kalmasın!

Mesaj  haziran Ptsi 05 Ocak 2009, 22:54

yapar demiş ki:yeni yılla beraber artan trafik cezaları ve vergilerden sonra forum kurallarına da yenilenmiştir :D

Ehehhehe ikinci altı aydada kurallara uymayanlara ceza yöntemleride değişecek mesela flood yapanlara 399.9 TL para cezası gelecek bu kredi kartı ile iki taksitte ödenebilecek buradan elde edilen gelir sizlere plugin ve ders olarak geri dönecek hedefimiz bu Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  ypr Ptsi 05 Ocak 2009, 22:58

sen o paralarla öğrenci üyelere bursta verirsin :D
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

- Similar topics