After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Evlilik Teklifi EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Evlilik Teklifi EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Evlilik Teklifi EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Evlilik Teklifi EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Evlilik Teklifi EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Evlilik Teklifi EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Evlilik Teklifi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Evlilik Teklifi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Evlilik Teklifi EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 92 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 92 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Evlilik Teklifi Vote_lcapEvlilik Teklifi Voting_barEvlilik Teklifi Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Evlilik Teklifi

+6
cRChasch
Hale
emirkaan
olivon
gokanuysal
haziran
10 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Evlilik Teklifi Empty Evlilik Teklifi

Mesaj  haziran Perş. 27 Kas. 2008, 05:24

Arkadaşlar özel bir durum oluştu, forumdan üye bir arkadaşımız arkadaşına evlenme teklif edecek ve kendisine 1 yada 2 dakikalık süre sınırı yok bir çalışma yapabilirmiyiz ama bunu hazır çalışma isteyen birisi gibi değerlendirmeyin bu farklı bir olay ve böyle bir konuda yardımcı olabilirsek ne mutlu bize zaman sınırıda yok yavaş yavaş yapılabilir ama bir hafta ile 10 gün içerisinde bitebilirse fena olmaz,

Bazı arkaşlarımızın işlerinden dolayı fazla zamanı olmayabilir ama zamanı olupta yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki bilgileri indirebilir işe yarayabilir yada herkes kendisine göre duygusal bir çalışma hazırlayabilir bunu yapabilecek arkadaşlarımız varsa tabi zamanları varsa onlara şimdiden teşekkürler benim fazla vaktim yok ben tek başıma yapacaktım ama biliyorsunuz forumdanda yazmıştım ev arama işleri ve daha bir kaç mesele yüzünden buna başlayamadım o bakımdan sizede söylemek istedim umarım elinden gelebilecek arkadaşlarımız zamanları doğrultusunda yapabilirler.

Çalışma yapılacak arkadaşımız, gokanuysal

Materyaller: 21 mb +17 mb
http://rapidshare.com/files/167783207/Evlilik_Teklifi.rar.html
http://rapidshare.com/files/159577123/wedding-clipart-part4.rar

En son haziran tarafından Perş. 27 Kas. 2008, 19:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Evlilik Teklifi Empty Geri: Evlilik Teklifi

Mesaj  gokanuysal Perş. 27 Kas. 2008, 17:21

Çok Teşekkür Ederim Haziran Arkadaşımıza Gerçekten Çok Düşünceli Çok İnce Ruhlu Bir İnsan..
Şunuda Belirtmek İstiyorum Arkadaşlar..Beni Sakın Kötü Niyeti Olan Biri Zannetmeyin Gerçi Gerekli Açıklamaları Haziran Arkadaşımız Yaptı Fakat Dediğim Gibi Çalışmalarınızı İstismar Söz Konusu Bile Değildir..Hayırlı Bir İş İçin Yapılacak Zaten Bu Çalışma Eğerki Elinden Gelipte Bana Yardımcı Olmak İsteyen Arkadaşlar Olursa Lütfen Diyorum..Ben Kendim Bursada Oturuyorum Ve Bir Sinevizyon Veya Sinemada Gösterime Sokmayı Düşünüyorum Ben Bu Çalışmayı Tekrar Teşekkürler...

İşinize Yarayabilecek Bazı Materyaller: 21 mb 17mb

http://rapidshare.com/files/167783207/Evlilik_Teklifi.rar.html

http://rapidshare.com/files/159577123/wedding-clipart-part4.rar
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : elektrik

Mesaj  olivon Perş. 27 Kas. 2008, 17:45

Son kararın mı arkadaşım. Bak hala dönmek için fırsatın var. :D :D :D ...Şaka bir yana Cenab-ı Allah'ın insana verdiği en yüce duygulardan birini yaşıyorsun anlaşılan. Ne mutlu sana. Yüce Allah inşallah gönlüzüne göre verir ikinizinde. :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  emirkaan Perş. 27 Kas. 2008, 18:16

Ben de evlilik teklifimi VCD olarak yapmıştım :D Allah şimdiden mesut etsin. Haziran az çok biliyor işerim biraz yoğun yoksa gerçekten böyle bir konuda yardımcı olmak isterdim. Umarım yapacak bir arkadaş çıkar. Tekrar tebrikler ve mutluluklar...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  Hale Perş. 27 Kas. 2008, 19:03

ALLAH evlilikle hayatınızı bireştirmek için çıktığınız bu yolda pişman ettirmesin mutlu ve mesut bir şekilde ALLAH'ın izniyle bir yastıkta kocamanız dileğiyle diyorum Smile ;)

Çalışmaya gelince keşke yardımcı ola bilseydim ama malesef çalışmalar hakkında bir bilgim olmadığı ve bilip anlamadığım için bu işlerle ilgilenemiyorum ve onun için dediğim gibi keşke yardımcı ola bilseydim demekten başka birşey gelemiyor elimden :( dilerim inşallah bu konuda yardım ala bilir ve hayalindeki evlilik teklifini yapa bilirsin Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  gokanuysal Cuma 28 Kas. 2008, 01:17

Arkadaşlar Gerçekten Hepiniz Çok İnce Görüşlüsünüz..

İlk Başta Yorumlarınız Beni Çok Sevindirdi Evet Biz Evlenmeyi Düşünüyoruz Ve Artık Söz Bende Benimde Bir Teklifte Bulunmam Gerekiyor Bende Bu Yolu Seçtim Hepiniz Çok Düşüncelisiniz Eminimki Yardım Etmeyi Çok İstiyorsunuz Birde Böyle Hayırlı Bir İş Olduğundan..Ama Olsun Önemli Değil Bunları O Değerli Yorumlarınızla Buraya Aktarmanız Bile Çok Hoş Gerçekten Çok Teşekkür Ederim Yorumlarınızdan Ötürü...

İyi Çalışmalar..
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Cuma 28 Kas. 2008, 01:44

gokanuysal demiş ki:Arkadaşlar Gerçekten Hepiniz Çok İnce Görüşlüsünüz..

İlk Başta Yorumlarınız Beni Çok Sevindirdi Evet Biz Evlenmeyi Düşünüyoruz Ve Artık Söz Bende Benimde Bir Teklifte Bulunmam Gerekiyor Bende Bu Yolu Seçtim Hepiniz Çok Düşüncelisiniz Eminimki Yardım Etmeyi Çok İstiyorsunuz Birde Böyle Hayırlı Bir İş Olduğundan..Ama Olsun Önemli Değil Bunları O Değerli Yorumlarınızla Buraya Aktarmanız Bile Çok Hoş Gerçekten Çok Teşekkür Ederim Yorumlarınızdan Ötürü...

İyi Çalışmalar..

Belli olmaz çıkabilir ama biraz sabretmek lazım ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Hale Cuma 28 Kas. 2008, 15:17

gokanuysal demiş ki:Arkadaşlar Gerçekten Hepiniz Çok İnce Görüşlüsünüz..

İyi Çalışmalar..

Öncelikle mesajının başında yazmış olduğun düşüncen için teşekkür ederim Smile

Ben kendi adıma şunu söyliyim seni mesajım ile sevindire bildiysem ne mutlu bana emin ol bu duruma bende çok sevindim Smile ;) seninde dediğin gibi yardım etmeyi çok isterdim ama malesef ilk mesajımda belirttiğim gibi işte :( yine seninde dediğin gibi yorumumu buraya aktararak yanındayım Smile ;) ayrıca teşekkür'ün için rica ederim Smile

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  cRChasch Cuma 28 Kas. 2008, 19:55

Öncelikle hayırlısı olsun diyorum ve Haziran'ın dediği gibi burası forumotion! Kimsenin motionunu önceden kestirmek pek mümkün olmuyor Smile kimin el uzatacağı belli olmaz ;)
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  Ermanglc Cuma 28 Kas. 2008, 20:38

Videonun Uzunluğu ne kadar olsun hocam. Belli bir kıstas varmı acaba. yada projenin içinde yazılacak text ler bellimi. Hani olur ya özel sözler falan. Ve Hziran Hocam Senin gönderdiklerini kullanmasamda olur demi. Ben sadece Hem kendimi Denemek Hemde Bi katkım olsun diye yapmayı düşünüyorum. Bununla ilgili Meteryalleride max te hazırlamayı düşünüyorum yada bir türlü bi Pc de hazır bişiler den Faydalanmayı düşünüyorum.
Ermanglc
Ermanglc
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Varsa Çalıştığınız Firma : Dor Yapı
Meslek : Compositing artist
Kullandığınız Programlar : After - fusion- c4d-psd falan

Mesaj  haziran Cuma 28 Kas. 2008, 21:12

Ermanglc demiş ki:Videonun Uzunluğu ne kadar olsun hocam. Belli bir kıstas varmı acaba. yada projenin içinde yazılacak text ler bellimi. Hani olur ya özel sözler falan. Ve Hziran Hocam Senin gönderdiklerini kullanmasamda olur demi. Ben sadece Hem kendimi Denemek Hemde Bi katkım olsun diye yapmayı düşünüyorum. Bununla ilgili Meteryalleride max te hazırlamayı düşünüyorum yada bir türlü bi Pc de hazır bişiler den Faydalanmayı düşünüyorum.

Kendi materyallerini kullanabilirsin tabi önemli olan ortaya etkileyici güzel birşey çıkması bana göre tabi çalışması yapılacak olan arkadaşımız Gökhan ne düşünür bilemiyorum Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  gokanuysal Cuma 28 Kas. 2008, 22:53

haziran demiş ki:
Ermanglc demiş ki:Videonun Uzunluğu ne kadar olsun hocam. Belli bir kıstas varmı acaba. yada projenin içinde yazılacak text ler bellimi. Hani olur ya özel sözler falan. Ve Hziran Hocam Senin gönderdiklerini kullanmasamda olur demi. Ben sadece Hem kendimi Denemek Hemde Bi katkım olsun diye yapmayı düşünüyorum. Bununla ilgili Meteryalleride max te hazırlamayı düşünüyorum yada bir türlü bi Pc de hazır bişiler den Faydalanmayı düşünüyorum.

Kendi materyallerini kullanabilirsin tabi önemli olan ortaya etkileyici güzel birşey çıkması bana göre tabi çalışması yapılacak olan arkadaşımız Gökhan ne düşünür bilemiyorum Smile

Düşüncelerinize Saygı Gösteriyorum..Haziran Arkadaşımızın Dediği Gibi İstediğiniz Şekilde Çalışma Yapabilirsiniz..Sadece Benim İçin İçinde İsimler Olsun Yeterli (Gökhan-Nalan) Ve Ben Zaten Eminimki Hayal Gücünüz İle Yaptığınız Çalışmaların Sizlerin Gözündeki Değeri Çok Büyük Ve Bizede Tartışmak Değil Tebrik Etmek Yakışır..

İstediğiniz Gibi Bir Çalışma Yapabilirsiniz Ermanglc Arkadaşım Uzunluğu Önemli Değil Materyalleride Sadece Faydalanmak İsteyen Olursa Gibi Bir Düşünce İle Koydum...

Herkese İyi Çalışmalar Diliyorum..
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Hale C.tesi 29 Kas. 2008, 14:10

gokanuysal demiş ki:
haziran demiş ki:

Düşüncelerinize Saygı Gösteriyorum..Haziran Arkadaşımızın Dediği Gibi İstediğiniz Şekilde Çalışma Yapabilirsiniz..Sadece Benim İçin İçinde İsimler Olsun Yeterli (Gökhan-Nalan) Ve Ben Zaten Eminimki Hayal Gücünüz İle Yaptığınız Çalışmaların Sizlerin Gözündeki Değeri Çok Büyük Ve Bizede Tartışmak Değil Tebrik Etmek Yakışır..

İstediğiniz Gibi Bir Çalışma Yapabilirsiniz Ermanglc Arkadaşım Uzunluğu Önemli Değil Materyalleride Sadece Faydalanmak İsteyen Olursa Gibi Bir Düşünce İle Koydum...

Herkese İyi Çalışmalar Diliyorum..

Bu çalışmayı yapacak olan arkadaşlara şimdiden anlamlı güzel ve belkide romantik şekilde yapıcakları bu evlilik teklifi çalışması için gerçekten çok anlamlı çok güzel bir hayaller dilerken yolunuz açık olsun diyorum iyi çalışmalar Smile

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  gokanuysal Paz 30 Kas. 2008, 03:08

Teşekkürler Hale..
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  alpino Paz 30 Kas. 2008, 19:41

Kardeşim videoyu yaptım ama isimlerinizi eklemeyi unuttum :P Yarın yarın :bounce:
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  Hale Paz 30 Kas. 2008, 19:42

gokanuysal demiş ki:Teşekkürler Hale..

Rica ederim ne demek Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  gokanuysal Paz 30 Kas. 2008, 20:10

alpino demiş ki:Kardeşim videoyu yaptım ama isimlerinizi eklemeyi unuttum :P Yarın yarın :bounce:

Dalgınlıktan Olmalı Bu Sıralar Bende Öyleyim..Önemli Değil Yani.. Smile
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Hale Paz 30 Kas. 2008, 20:32

gokanuysal demiş ki:
alpino demiş ki:Kardeşim videoyu yaptım ama isimlerinizi eklemeyi unuttum :P Yarın yarın :bounce:

Dalgınlıktan Olmalı Bu Sıralar Bende Öyleyim..Önemli Değil Yani.. Smile

Ehehehe alemsin sen kardeş ya Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  olivon Paz 30 Kas. 2008, 23:53

Kardeş bu sana tam olarak ne zaman gerekli? Yani ben hesapta olmayan şeylerden dolayı biraz karışığım şu sıralar ve denildiğine göre bu karmaşa 2 hafta kadar sürecek. Bu kadar vaktin varsa güzel bişey hazırlarız. Yok "benim bu kadar vaktim yok iki hafta sonrasına olmaz" dersen benim elimden bununla ilgili bişey gelmeyecek anlamına gelir ki ben bişeyler yapmak istiyorum. Mesajları okudukça selpak sipariş ediyorum. Artık yeter. Buna dayanamam ben :D :D :D ...Şaka bir yana iki hafta sonrasına versek çok mu zaman kaybı olur senin için.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Ptsi 01 Ara. 2008, 00:15

olivon demiş ki:Kardeş bu sana tam olarak ne zaman gerekli? Yani ben hesapta olmayan şeylerden dolayı biraz karışığım şu sıralar ve denildiğine göre bu karmaşa 2 hafta kadar sürecek. Bu kadar vaktin varsa güzel bişey hazırlarız. Yok "benim bu kadar vaktim yok iki hafta sonrasına olmaz" dersen benim elimden bununla ilgili bişey gelmeyecek anlamına gelir ki ben bişeyler yapmak istiyorum. Mesajları okudukça selpak sipariş ediyorum. Artık yeter. Buna dayanamam ben :D :D :D ...Şaka bir yana iki hafta sonrasına versek çok mu zaman kaybı olur senin için.

Of Olivon çok güzel bir mesaj yazmış ve yollamışsın ama şu mesajları okudukça selpaksipariş ediyorum'un sebebini anlayamadım doğrusu :D hani birşey var aklımda ama senden duymayı isterim hem böyleliklede yanılma payım varsada bunu yaşamamış olurum :D Smile ;) eee işini garantiye alma misali :D Smile ;) valla merak ettim doğrusu şimcik seni bu duygulara sokan ne oldu böyle :D Smile ;) bak şimcik bende etkilendim iyimi kesin senin cevap olarak yollayacağın mesajından sonra bende senin gibi bunlara ihtiyaç duyacakmışım gibi bi hissettim ama bakalım hayırlısı :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  olivon Ptsi 01 Ara. 2008, 00:23

Yaaa aslında ben duygusal reaksiyon veren türünden değilim insanın Hale. Yani (sanırım yetişme koşulları) duygusal olamıyorum. Olana büyük saygı duyuyorum ama. Benim başaramadığım bir şeyi başaran birileri varsa -hangi konu olursa olsun- daha önce de söyledim; hayranlık duymam ama bende büyük saygı uyandırır. Gökhan Uysal adlı değerli arkadaşımızın da şu sıralar bu duygu yoğunluğu bana üniversitede geçen ve evliliğe kadar uzanan yıllarımı bir an anımsattı. Tabii selpak işin şakası. Gökhan kardeşimin affına sığınarak bu tip bir espri yapayım dedim. Asla ve asla şu çıkmasın sonuç olarak: Ben birilerinin duygularıyla duygusuzca dalga geçiyorum. ı-ııı bu değil anlatmak istediğim. Şu: ben bunu yaşamadım ya da yaşadıysamda kısa sürdü. İnsanın sevdiği için güzel şeyler düşünüyor olmasına karşı bir saygı bendeki. Kutlamak yani...Birbirini seven tüm insanları seviyorum. Ne güzel. Gerçekten sevebiliyorsan...
cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Ptsi 01 Ara. 2008, 00:53

olivon demiş ki:Yaaa aslında ben duygusal reaksiyon veren türünden değilim insanın Hale. Yani (sanırım yetişme koşulları) duygusal olamıyorum. Olana büyük saygı duyuyorum ama. Benim başaramadığım bir şeyi başaran birileri varsa -hangi konu olursa olsun- daha önce de söyledim; hayranlık duymam ama bende büyük saygı uyandırır. Gökhan Uysal adlı değerli arkadaşımızın da şu sıralar bu duygu yoğunluğu bana üniversitede geçen ve evliliğe kadar uzanan yıllarımı bir an anımsattı. Tabii selpak işin şakası. Gökhan kardeşimin affına sığınarak bu tip bir espri yapayım dedim. Asla ve asla şu çıkmasın sonuç olarak: Ben birilerinin duygularıyla duygusuzca dalga geçiyorum. ı-ııı bu değil anlatmak istediğim. Şu: ben bunu yaşamadım ya da yaşadıysamda kısa sürdü. İnsanın sevdiği için güzel şeyler düşünüyor olmasına karşı bir saygı bendeki. Kutlamak yani...Birbirini seven tüm insanları seviyorum. Ne güzel. Gerçekten sevebiliyorsan...
cheers

Öncelikle şunu söliyim tam karşında çok ama çok duygusal bir insan duruyor şimdi bununla ilgili uzatmiyim ama gerçekten çok ama çok duygusal bir insan duruyor karşında Smile emin ol sen her ne kadar dediklerini desende duygusallık adına eminimki sende duygusal bir insansındır sonuçta hepimiz insanız ve duygularımız var öyle değilmi ama Smile ;) mesajının tümü için çok güzel bir mesaj bunu kısaca böyle diyim Smile ;) ayrıca sel pak işin şakası tabi Smile gökhan kardeşinin affına sığınarak yapmış olduğunbu tip espiri dediğin gibi Smile birbirini seven tüm insanları seviyorum bunu atlayamazdım onun için senin dediğin gibi aynen yazmak istedim ve ekliyorum sevgi sevgi sevgi bu güzel anlamlı doğru ve duygu yüklü olan bu sözün üstüne birşey demiyorum Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  gokanuysal Ptsi 01 Ara. 2008, 00:54

olivon demiş ki:Yaaa aslında ben duygusal reaksiyon veren türünden değilim insanın Hale. Yani (sanırım yetişme koşulları) duygusal olamıyorum. Olana büyük saygı duyuyorum ama. Benim başaramadığım bir şeyi başaran birileri varsa -hangi konu olursa olsun- daha önce de söyledim; hayranlık duymam ama bende büyük saygı uyandırır. Gökhan Uysal adlı değerli arkadaşımızın da şu sıralar bu duygu yoğunluğu bana üniversitede geçen ve evliliğe kadar uzanan yıllarımı bir an anımsattı. Tabii selpak işin şakası. Gökhan kardeşimin affına sığınarak bu tip bir espri yapayım dedim. Asla ve asla şu çıkmasın sonuç olarak: Ben birilerinin duygularıyla duygusuzca dalga geçiyorum. ı-ııı bu değil anlatmak istediğim. Şu: ben bunu yaşamadım ya da yaşadıysamda kısa sürdü. İnsanın sevdiği için güzel şeyler düşünüyor olmasına karşı bir saygı bendeki. Kutlamak yani...Birbirini seven tüm insanları seviyorum. Ne güzel. Gerçekten sevebiliyorsan...
cheers

Teşekkür Ederim Düşüncelerin İçin olivon Evet Benim Şuan İçin Vaktim Var Yani Hemen Birşeyler Olsun İstemiyorum..Yani İşler Aceleye Gelsin Oldu Biti Olsun İstemiyorum O Yüzden İnce Düşünmek Zorundayım İnsan Kaçkere Yaparki Bu Teklifi Hayatı Boyunca.. :GOODs:
gokanuysal
gokanuysal
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  olivon Ptsi 01 Ara. 2008, 00:57

Oky o zaman :D ...Evlenince saklayacağına söz veriyorsun değilmi? :D :D :D ...Gene şaka bir yana ben sana bunu iki hafta sonra veririm.Umarım güzel bişey olur.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Ptsi 01 Ara. 2008, 00:59

gokanuysal demiş ki:
cheers

Teşekkür Ederim Düşüncelerin İçin olivon Evet Benim Şuan İçin Vaktim Var Yani Hemen Birşeyler Olsun İstemiyorum..Yani İşler Aceleye Gelsin Oldu Biti Olsun İstemiyorum O Yüzden İnce Düşünmek Zorundayım İnsan Kaçkere Yaparki Bu Teklifi Hayatı Boyunca.. :GOODs:

Ah ah dileğimiz birkere yapılmasından yana ama şu da bi gerçekki birden fazla edende var ama ALLAH herkeze birkere yaşatmayı nasip etsin AMİN :eusa_pray:

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics