After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 117 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 117 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Vote_lcapTasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Voting_barTasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Vote_rcap 
boronzox
Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Vote_lcapTasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Voting_barTasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz!

5 posters

Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Empty Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz!

Mesaj  RunoDesign Cuma 07 Kas. 2008, 13:49

http://www.tirmob.com.tr/ Full Flash Site
http://www.profilsandoor.com.tr/ Full Flash Site
http://www.profilsankapak.com.tr/ Full Flash Site
http://www.planteks.com.tr/ Bu sitede sadece intro benim tasarımım (Not: Sayfaları yapan arkadaş Background rengini beyaz vermemiş aslında beyaz olmalıydı ama tabiki onun tercihi)

Bunlar flash ile yaptığım uygulamaların birkaçı arkadaşlar html ile yaptığım sayfalarıda bir ara toparlayıp eklerim. Saygılar RunoDesign
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Web & Grafik Tasarım

Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Empty Geri: Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz!

Mesaj  creativeayhan Cuma 07 Kas. 2008, 15:49

Maşallahın var kardeş.Süpersin.ileride çalışabiliriz seninle. web konusunda

Edit: Bir de şu kapı fiyatlarını kasalarıyla birlikte ne kadara mal olduğunu öğrenirsen.Beni bilgilendirirsen sevinirim
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz! Empty Geri: Tasarımlarım hakkındaki düşünceleriniz!

Mesaj  RunoDesign Cuma 07 Kas. 2008, 16:45

creativeayhan demiş ki:Bir de şu kapı fiyatlarını kasalarıyla birlikte ne kadara mal olduğunu öğrenirsen.Beni bilgilendirirsen sevinirim
hmm elimde katalogları olucaktı ama ofisi bi karıştırmam lazım bulursam haber veririm ama fiyatları yazıyormuydu tam emin değilim yinede araştırıcam.Bu arada yorumun için teşekkür ederim, tabiki bir proje olursa beraber çalışmaktan onur duyarım.
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  boronzox Cuma 07 Kas. 2008, 16:49

Ellerinize sağlık gayet hoş gözüküyorlar :GOODs:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  RunoDesign C.tesi 08 Kas. 2008, 10:09

boronzox demiş ki:Ellerinize sağlık gayet hoş gözüküyorlar :GOODs:
Saol teşekkür ederim...
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  RunoDesign Salı 11 Kas. 2008, 10:28

creativeayhan demiş ki:
Edit: Bir de şu kapı fiyatlarını kasalarıyla birlikte ne kadara mal olduğunu öğrenirsen.Beni bilgilendirirsen sevinirim
Kataloglarını uzun uğraşlar sonunda buldum fakat malesef fiyatları yazmıyor sitede olan özellikler yazıyor sadece üzgünüm.
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  olivon Salı 11 Kas. 2008, 13:47

http://www.planteks.com.tr/
Özellikle bu sitenin açılışında görünen 3d bina çok hoş. Renderi ve giydirilen ps efekt'i çok iyi durmuş. Tasarım sana mı ait. Yani 3d bina tasarımı sana mı ait...Eline sağlık ;)
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  creativeayhan Salı 11 Kas. 2008, 14:02

Kardeş sağol ilgilenmen yeter
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  RunoDesign Salı 11 Kas. 2008, 14:15

olivon demiş ki:http://www.planteks.com.tr/
Özellikle bu sitenin açılışında görünen 3d bina çok hoş. Renderi ve giydirilen ps efekt'i çok iyi durmuş. Tasarım sana mı ait. Yani 3d bina tasarımı sana mı ait...Eline sağlık ;)
3d bina tasarımı bana ait değil bana sadece resim olarak verildi anladığım kadarıyla şu şekilde açıklamaya çalışayım her katın çizgilerini ben flash ile çizerek oluşturdum ve çok güzel 3 boyutlu bi görüntü elde etmiş oldum sanırım bunu sormuştunuz?

creativeayhan demiş ki:Kardeş sağol ilgilenmen yeter
Tekrar yardımcı olamadığım için özür dilerim...
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  ufukaydin Cuma 09 Ocak 2009, 17:11

Tasarımlara çok detaylı bakamadım fakat, genel bir eksiklik yada aksaklık kullanılan fontların çok düz ve konulara aykırı fontlar olması olmuş. bu konuda biraz daha geliştirilebilir. Tirmob siteside yükleniyor olarak kalıyor. yüklenme işareti veya herhangi bir ibare yok, içeriği göremedim.

Çalışmalarında başarılar.

En son RunoDesign tarafından Cuma 09 Ocak 2009, 17:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Kelimelerin bütün harflerinin büyük yazılması yasaktır. Mesaj metninin İlk harfide büyük olmak zorundadır...)
ufukaydin
ufukaydin
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : kreatif direktör
Kullandığınız Programlar : Flash, Illustrator, Photoshop, Dreamweaver, Freehand

Mesaj  RunoDesign Cuma 09 Ocak 2009, 17:15

ufukaydin demiş ki:tasarımlara çok detaylı bakamadım fakat, genel bir eksiklik yada aksaklık kullanılan fontların çok düz ve konulara aykırı fontlar olması olmuş. bu konuda biraz daha geliştirilebilir. Tirmob siteside yükleniyor olarak kalıyor. yüklenme işareti veya herhangi bir ibare yok, içeriği göremedim.

çalışmalarında başarılar.

Evet font kullanımını kontrolüm altına almaya çalışıyorum yeni yaptığım tasarımlarda bu konuya çok dikkat ediyorum, hatta tasarım kısmında bi makalede yayımladım o makaleyide okuduktan sonra font kullanımına ziyadesiyle dikkat ediyorum. Yorumun ve temennin için teşekkür ederim...
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa