After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcapİkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Voting_barİkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcapİkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Voting_barİkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır

+26
maviadamm
lastturk
Tolgabox
Hale
palyo34
3dman
eydi
designer
Ethem
Stalin
dakini
cRChasch
Shekerphare
mandos
mobidik
boronzox
@Lee KrCm
designground
vizyon3
censir
render
emirkaan
olivon
alicaglikasap
ArmedA
haziran
30 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Başarılı

İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcap30%İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 30% 
[ 32 ]
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcap3%İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcap62%İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 62% 
[ 67 ]
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcap1%İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_lcap4%İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Vote_rcap 4% 
[ 5 ]

Toplam Oylar : 108
Back

İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Empty İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır

Mesaj  haziran Paz 03 Ağus. 2008, 16:24

Konunun ilk mesajı :

Buda benim çalışmam, yalnız video biraz uzun olduğu ve duraksız izleyebilmeniz için önce play tuşuna bir kere basıp sonra tekrar stop tuşuna basıp biraz dolmasını beklemeniz lazım.

Arkadaşlar şu andan itibaren çalışmalarını bitiren arkadaşlarımız çalışamalarını bu başlığa ekleyebilirler ancak oylama gece 00:00 dan itiaberen başlayacaktır sebebi bütün çalışmaların eklenmiş olması ve oylamanın aynı anda başlaması ve diğerlerine haksızlık olamaması açısındandır, yeni isimler çalışmalar eklendikçe oylamayada eklenecektir,

Bize çalışmalarının linkini gönderen arkadaşlarımızın videolarını biz eklamek istemedik çünkü hangi çalışmanın hangi üyemize ait olduğunun net anlaşılması ve karışıklık olmaması açısından böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük,

Benim çalışmam şu an renderde sona doğru bir hata veriyor onu aşmaya çalışıyorum daha sonra upload edip belirtilen saate yetiştiricem eğer render alamazsam dün çalışmamı kontrol edebilmek adına düşük kaliteli bir çıktı almıştım olmazsa onu eklerim kaliteli çıktı ne zaman alırsam o zaman değiştiririm sonuçta aynı çalışma,

Herkese başarılar dilerim bu sefer katılımcılarımız geçen sefere nazaran daha az oldu gibi, bunun sebebi tecrübeli üyelerimizinde katılım göstermesi olarak algıladık sanıyorum daha iyiye doğru gidecek bu yarışmalar.

Not: Yorumlar tüm çalışmalar eklendikten sonra yapılacaktır yani oylama başladığı zaman, oylama bu gece 00:00 da başlayacaktır.

Edit: Oylama başlamıştır 3 gün oylama yapıldıktan sonra birinci olan video ana sayfadan yayınlanacaktır

En son haziran tarafından Çarş. 24 Eyl. 2008, 04:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 27 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Empty Geri: İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır

Mesaj  @Lee KrCm Ptsi 04 Ağus. 2008, 10:57

adminim bende ismimi göremedim :( :P sağlam çalışma çıkarmıssınız arkadaşlar hepinizi tebrik ederim oyum olivona çünkü grafiklerini çok beğendım acıkcası :D
@Lee KrCm
@Lee KrCm
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : endüstriyel tasarım(öğrenci)

İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır - Sayfa 2 Empty Geri: İkinci Yarışma Oylama Başlamıştır

Mesaj  alicaglikasap Ptsi 04 Ağus. 2008, 11:02

çalışmaları izleyen, yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.
amacımız, paylaşmak ve dostluk ve başarıyoruz.

çalışmalar güzel,
sadece haziranın çalışmasına takıldım,
intro bekliyorduk ama film çevirmiş, bu yorum yeterlidir umarım :ej:
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  boronzox Ptsi 04 Ağus. 2008, 11:57

Hepiniz harikasınız gerçekten de ama haziran adminim ne güzel olmuş öyle ya :shock:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  mobidik Ptsi 04 Ağus. 2008, 12:08

Ben bu çalışmalardan Haziran'ın çalışmasına oy verdim.. Sebep benim adımın da olması deeermişim :laugh38-:
Şaka bir yana, Haziran bu gibi işleri çok ciddiye alıyor gibi geliyordu baştan ama sonradan anladığım kadarı ile bu onun tam kapasiteli işleri değil bunlar.. İstese çok daha komple işler çıkartabilecek seviyede birisi.. Zaten belli de oluyor.. İşini ciddiye alması da onun bu işe verdiği önemin, bu uğraşı sevdiğinin göstergesi..
Tebrik ediyorum burdan adminimizi..
Diğer çalışmalar da el emeği göz nuru.. Sitemizde ne güzel insanlar var ki böyle başlıklar boş kalmıyor.. Herkes üretme peşinde.. Bazen kendimi kötü hissediyorum.. İşin üzerine bu kadar eğilemedim diye ama ben farklı bir kulvardan yürüyen biriyim fakat beraber çalışmak çoook güzel =)
Neyse diğer çalışmaları da yürkten kutluyorum.. Hepsini zevkle izledim.. Umarım daha iyi çalışmalar,paylaşımlar güzel olan bu platformda bizler ile buluşmaya devam eder ve güzel dostluklar çıkar.

Ya sanki bir yerin açılış konuşması gibi oldu :laugh38-:
Bayadır bu kadar uzun mesaj yazmıyorum ondan dolayı mazur görün.. =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  mandos Ptsi 04 Ağus. 2008, 13:38

yaw ben cuma günü gördüm yarışmayı çalıştım ama yetiştiremedim. :( maxde render olayı bayağı geciktirdi çünkü... ama bitirince siteye ekliycem.
bu arada çalışmalar gerçekten güzel. haziranın tarzını da az çok anladım artık :D
oyumu şimdilik kullanmadım.
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci

Mesaj  haziran Ptsi 04 Ağus. 2008, 15:36

Arkadaşlar herkese teşekkürler herkes herkes için mükemmel yorumlar yapmışlar, bu yüzden bende herkese teşekkürler ediyorum,

Ama bana göre bütün çalışmalar hakikaten çok güzeller, herşeyden önce ortada emek var ve güzel birşeyler çıkmış ortaya, umarım bir dahaki yarışmaya sizlerde katılırsınız bu konuda ArmedA nın bir önceki mesajındaki sözlerine katılıyorum bir hafta içerisinde birşey ler yapmak için uğraşılıyor ve ortaya bir iş çıkıyor bu sırada bir çok şey insanın aklında kalıcı olarak kalıyor öğrenmede böyle böyle gelişiyor, şahsen ben çok faydasını görüyorum,

@Lee KrCm senin isminin olmadığını daha yeni görüyorum farkında değilim gerçekten, benim iş hatalar vermeye başladı ve bende projeden bazı detayları kaldırmak zorunda kaldım ama isim hiç kaldırmamıştım demekki senin isimi o arada koymayı unutmuşum yada belki bir çok kişinin daha unutmuşumdur çünkü ben doğal olarak bir isim listesi yaptım ve sende bunların içindeydin hakikaten üzüldüm şimdi,

Mandos sendende katılım bekliyorduk biz ama yetiştirememişsin neyse bir dahaki sefere artık :D

Mobidik alemsin diyorum başkada bişe demiyorum :laugh38-:

Diğer arkadaşlarımızada yorumları için teşekkürler.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Shekerphare Ptsi 04 Ağus. 2008, 17:24

Hiç bir şey diyemiyorum çenem yere kadar değdi izlerken yemin ediyorum harika "haziran". Tebrik ederim yine bi güzel görsel şölen olmuş film fragmanı gibi..Ayrıca diğer çalışmaları yapan değerli üyelerimizide kutluyorum birlikte daha iyi ve daha güzele devam edeceğiz.Çalışarak , yardımlaşarak ve paylaşarak.Başarılar.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  haziran Ptsi 04 Ağus. 2008, 17:58

Teşekkürler Anıl güzel yorumun için dediğin gibi yardımlaşarak ve paylaşarak hep daha iyiye doğru hep birlikte gitmek amacımız :GOODs:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  cRChasch Ptsi 04 Ağus. 2008, 18:11

Herkesi tebrik ederim, gayet hoş çalışmalar çıkmış. Ellerinize sağlık.
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  dakini Ptsi 04 Ağus. 2008, 20:00

selamlar arkadaşlar.hepiniz harikasınız.hepsini çok beğendim.umarım birgün bende sizin seviyenize gelebilirim sizler sayesinde.siteye daha yeni üye oldum ve inanın kendimi hazine bulmuş gibi hissediyorum.oyumu olivon'dan yana kullandım.nedeni ise amaca daha uygun geldi bana.haziran seninkide süper.inan çok beğendim.armeda,aliçağlıkasap ve vizyon3 sizinkilerde çok iyi.inanın bu çalışmaların yarısı kadar bile bişey yapabilmeye razıyım.hepinize kendi adıma çok teşekkür ederim.emekleriniz ve bu güzel çalışmalarınız için... :

edit : he bide arkadaşlar aslında mesela bu çalışmalar gibi ders eklenebilir mi siteye acaba?lütfen lütfen ...burada hep birlikte şahit olduk ki bu işte çok iyi arkadaşlar var.lütfen bizee öğretin... oleee
dakini
dakini
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : yayıncı

Mesaj  Stalin Ptsi 04 Ağus. 2008, 20:30

Ya bu haziran insansa yemin ediyorum ben h.yvanım :D Cok iyi calısma
Stalin
Stalin
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Ogrenci
Kullandığınız Programlar : AE, Vegas

Mesaj  haziran Ptsi 04 Ağus. 2008, 20:34

Stalin demiş ki:Ya bu haziran insansa yemin ediyorum ben h.yvanım :D Cok iyi calısma

Teşekkürler stalin ama abartma istersen he ehuhehehs
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Stalin Ptsi 04 Ağus. 2008, 20:44

Yigidi oldurceksin ama hakkını da verceksin Smile her intro digerine gore daha guzel oluyor, ses&muzik secimine hayranım.
Stalin
Stalin
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Ogrenci
Kullandığınız Programlar : AE, Vegas

Mesaj  Ethem Çarş. 06 Ağus. 2008, 13:38

Herkese Merhaba uzun süredir işlerim yoğunluğundan dolayı pek katılımcı olmasamda mümkün olduğunca forumu takip etmeye çalışıyorum.
Yarışma konusana gelirsek hemen Smile
Arkadaşlar elinden geldiğince güzel bir şey yapmaya çalışmışlar o yüzden herkesi teprik ediyorum. inş. bu tarz yarışmalar sizin hevesini artırıp daha güzel çalışmalar yapmanıza kendinizi geliştirmenize yardımcı olur. olivon ustanız için demiyorum tabi bu lafı Smile çünkü zaten o Professyonel tasarımcıdır... zaten bu yarışmayada sizi daha güzel çalışmalar yapmanıza teşvik edebilmek için katıldığını düşünüyorum.

Şİmdi bu yarışmanın güzel bir olay olduğu için teprik etsemde kafama takılan bir kaç şeyi söylemek istiyorum.

Haziran seni taktir ediyorum güzel bir çalışma yapmıssın ama bir sıkıntı var. yaptığın çalışman diğer çalışmalarınla neredeyse aynı, bir tekrar içersinde... yani bir özgünlük yok. Sanki hazır materyaller ve effekler kullanılıp diğerlerinin benzerleri yapılmış. Yani bir espirisi yok... daha önce yapılan hareketler gelişler gidişler tekrarlanmamalı... Daha özgün fikirler üretip onun etrafında animeler yapabilirsin. Bu işin doğasında olması gerekende budur. .... Birde seçtiğin müzik ve ses efektlerinde takıldım. intro müziğinden çok bir filmin fragmanından alınıp kullanılmış gibi.. o yüzden senin videonu izlerken bir intro değilde bir film fragmanı izler gibi oldum.
Arkdaşlar bana soracak olursanız bir tasarım çalışma yapmak, hazır materyal yada effekleri kullanarak değilde bir fikir üzerine olmalı diye düşünüyorum.
Bir takıldığım konuda; böyle bir yarışmanın yapılması çok güzel.. ama bu yarışmaya site adminin yarışmaya yarışmacı olarak katılması acaba ne kadar doğru?
Ben hazirana güvensemde mantık açısında bakınca çok etik olmadığını düşünüyorum. Bu forumun yöneticileri öyle bişi yapacağını düşünmüyorum ama yeni katılan üyeleri bu olumsuz yönde etkileyebilir sanki.
Böyle yapmak yerine eğer illada katılmak istiyorsa bakşa bir üye hesabıyla yarışmaya katılınırsa sanki daha olumlu bir hava olur ve üyeleri katılmaya teşvik eder diye düşünüyorum. rekabet ortamı oluşturur.
Ethem
Ethem
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Cg artist
Kullandığınız Programlar : Max,AfterEffects, Maya, Illustrator, Flash , XSI, ....

Mesaj  haziran Çarş. 06 Ağus. 2008, 14:09

Ethem teşekkürler samimi düşüncelerin için,

Hazır metaryel kullanmadım ama hazır metaryal olarak resimleri kastediyorsan doğal olarak ortama uygun olması için resimler kullandım ve üzerlerinde oynadım, efektler ekledim,

Tarz meselesine gelince ben son zamanlarda fragman gibi tanıtımlara çok kafayı taktım ve onları geliştirmeye çalışıyorum daha çok fragman yapabilmek adına, bu gibi çalışmalar hoşuma gidiyor, aslında sadece pluginlerden oluşan bir çalışmada yapabilirdim tabi ama sevdiğim içeriğin dışına taşmış olacaktım zaten önce bu konuda kendimi geliştirmek ve daha sonrada hiç bir resim kullanamadan kendi çalışmalarımı yapabilirim, ama bunun için 3d'yide iyi bilmek gerekiyor o bakımdan ben şu an resim gibi metaryalleri kullanmak zorundayım, sizler her iki konuya hakim olduğunuz için böyle bir açıdan bakmanızı doğal buluyorum bende 3d konusunda çok iyi olsam o zaman bende farklı bir çalışma yapabilirdim diye düşünüyorum yani sadece AE ve PS kullanılarak ancak bunlar olabiliyor, ayrıca yabancı AE usatalarının çalışmalarınada baktığım zaman onlarda aynı yolda çalışıyorlar yani ellerinde bir meteryal ve onlara hayat veriyorlar, fragmanlarda öyle değilmidir, çekimi yapılmış ham görüntülerin üzerine görsellik katılıyor, renklendirme, sıralama ve konunun işlenmesi, bende sadece duru bir resme color corerktion uygulayıp belirli bölgeleri hareketlendirip vs. kullandım, ayrıca ben birde başka işlere bakıp bunu nasıl yapmışlar acaba bende yapabilirmiyim aynısını diyerek aynısını yapmaya çalışıyorum yani bir şeyi görür görmez nasıl yapıldığını anlamak ve onu aynen yapabilmek buda önemli bir yetenek olarak düşünüyordum ama önerilerini dikkate alıcam teşekkürler tekrar :Çakk--:

Yarışma konusunda adminin katılımı ne kadar doğru bilemiyorum ama bende bir şekilde katılımda bulunmak isityorum çünkü buradaki amacımız daha çok yarışmak değilde pratik adına etkinlik oluşturabilmek bunu başarabilmek için katkıda bulunmak istedim ama başka bir kullanıcı ismi ile belki katılıp yarışmakda bana doğru gelmedi sonuçta iş yapan kişide aynı olunca rumuz farklı olunca bişey değişmeyecek iş yine benim iş olacak, he üyeler bilmesin belki admin olmanın avantajı vardır oylarda demek isteniyorsa o zaman bişey diyemem ama kimsenin haketmediği bir çalışmaya oy vereceğinide düşünmüyorum sadece admin olduğum için umarım yanılmıyorumdur tabi,

Birde yeni katılan üyelerin yarışmaya katılımı tecrübeli üyeler olunca azaldı tabi ama zaten amacımız daha kaliteli paylaşımların olması yeni üyeler ve tecrübeli üyeler için iki sınıf oluşturmak yerine sadece ortaya bir konu atıyoruz ve tecrübeli yada yeni üyelerimiz cesaret gösterip katılabiliyorlarsa ne mutlu onlara bu bir medeni cesarettir diye düşünüyorum bunu başarmakta güzel bir şey gibi geliyordu bana ama dediğim gibi önerilerini dikkate alıcam Ethem tekrar teşekkürler.

Edit: Unutmadan yarışmanın ismi intro ama amaç site tanıtımı olduğu için fragman benzeri bir çalışmanın yanlış olmayacağını düşündüm, introlar aslında yanlış bir isim oldu, introlar genelde site girişlerinde falan 5 yada 10 saniyelik çalışmalar olurlar bu bakımdan intro değilde site tanıtım çalışması diyebiliriz belki.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  designer Perş. 07 Ağus. 2008, 13:11

Haziran süper olmus cok begendim yine ön plandasin :D
basarilar dilerim.

Bende suan Türkiyede oldugum icin siteye arada sırada giriyorum
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

Mesaj  haziran Perş. 07 Ağus. 2008, 14:43

Sağol designer ;)
Tatilin keyfini çıkar bence :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  olivon Perş. 07 Ağus. 2008, 16:54

Eveeeeetttt arkadaşlar! Bugün oylamanın sanırım son günü ve sanırım oylamanın son durumuda bu. Ben yarışmaya katılan üyelerden biri olarak öncelikle Haziran arkadaşımızı başarılı çalışması ve açık ara birinci olması nedeniyle kutluyorum cheers....Diğer katılan arkadaşlarımında tekrar ellerine sağlık. Başka bir yarışmada daha fazla katılımla görüşmek üzere.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  eydi Perş. 07 Ağus. 2008, 17:04

peki birinci ikinci ve üçüncü olanları nereden anlıyorsunuz? çoğu güzeldi ve çok da başarılıydı...........
eydi
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : 0
Kullandığınız Programlar : 0

Mesaj  haziran Perş. 07 Ağus. 2008, 17:37

eydi demiş ki:peki birinci ikinci ve üçüncü olanları nereden anlıyorsunuz? çoğu güzeldi ve çok da başarılıydı...........

Yukarda oylama kısmı var eydi görmedinmi :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  eydi Perş. 07 Ağus. 2008, 17:40

haziran demiş ki:
eydi demiş ki:peki birinci ikinci ve üçüncü olanları nereden anlıyorsunuz? çoğu güzeldi ve çok da başarılıydı...........

Yukarda oylama kısmı var eydi görmedinmi :D

evet gördüm...
eydi
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : 0
Kullandığınız Programlar : 0

Mesaj  haziran Perş. 07 Ağus. 2008, 17:45

olivon demiş ki:Eveeeeetttt arkadaşlar! Bugün oylamanın sanırım son günü ve sanırım oylamanın son durumuda bu. Ben yarışmaya katılan üyelerden biri olarak öncelikle Haziran arkadaşımızı başarılı çalışması ve açık ara birinci olması nedeniyle kutluyorum cheers....Diğer katılan arkadaşlarımında tekrar ellerine sağlık. Başka bir yarışmada daha fazla katılımla görüşmek üzere.

Teşekkürler olivon ama akşama daha çok var :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  ArmedA Perş. 07 Ağus. 2008, 17:53

Tebrikler Haziran güzel iş çıkardın başarılarının devamını dilerim
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  haziran Perş. 07 Ağus. 2008, 17:54

ArmedA demiş ki:Tebrikler Haziran güzel iş çıkardın başarılarının devamını dilerim

Teşekkürler Murat ama sizlerin işleride bana göre çok başarılıydı bende sizlerin başarılarınızın devamını dilerim.

En son haziran tarafından Cuma 08 Ağus. 2008, 22:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  ArmedA Perş. 07 Ağus. 2008, 17:56

Teşekkürler çalışmaların hepsi güzeld evet ama daha çok katılım olmalı diye düşünüyorum bunun yollarını tartışmalıyız sanırım
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki