After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 137 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 137 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Vote_lcapQuicktime import hatası,acil yardım lütfen... Voting_barQuicktime import hatası,acil yardım lütfen... Vote_rcap 
boronzox
Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Vote_lcapQuicktime import hatası,acil yardım lütfen... Voting_barQuicktime import hatası,acil yardım lütfen... Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Quicktime import hatası,acil yardım lütfen...

2 posters

Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Empty Quicktime import hatası,acil yardım lütfen...

Mesaj  croween Çarş. 21 Mayıs 2008, 22:58

arkadaşlar premiere e mov uzantılı dosya import etmeye kalktığımda

Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Errorr10

şeklinde bir hata veriyor.bunu nasıl giderebilirim.bir de asıl sorunum şu ki panasonic marka 3ccd dvd cam kullanıyorum,fakat bilgisayara atıığı format mgpeg2 -vr uzantılı bir format.benim bunu en iyi şekilde görüntüde kalite kaybı olmadan çevirmemin ya da bunu herhangi bir şekilde premiere e ve after effects e import etmemin bir yolu var mı acaba? saygılar...
croween
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci

Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Empty Geri: Quicktime import hatası,acil yardım lütfen...

Mesaj  haziran Çarş. 21 Mayıs 2008, 23:07

Aramıza hoşgeldin ;)

Canopus ProCoder ile en iyi düzeyde formatını ve codeckini değiştirebilirsin, PR mov dosyası dahi olsa codeck farklı ise import edemez, h.264 codeckini tercih edebilirsin hem kalitelidr hemde rahat çalışırsın, birde pc ye herhangi bir (K-Lite) codeck pack kurmanı öneririm.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Quicktime import hatası,acil yardım lütfen... Empty Geri: Quicktime import hatası,acil yardım lütfen...

Mesaj  croween Çarş. 21 Mayıs 2008, 23:14

hoşbulduk Smile walla forumu daha bugün gördüm,google dan yardım ararken buldum ama gerçekten çok yararlı başlıklar var hem yeni başlayanlar hem profesyonellere yönelik.

abi k lite var zaten mega paket,fakat şu dediğin programı yükledim ama henüz kurmadım.ben vr formatındaki videoları AVS video converter la mov a çevirdim,eskiden mov dosyalarını import ederken bir sorun yaşamıyordum fakat bu sefer böyle oldu.ve zaten görüntü kalitesinde düşme var mov a çevirince,bir de import hatası verince delirdim artık.bidaha deneyim şu realplayer ın en son sürümünü yükleyeyim bide bari,teşekkür ederim Smile
croween
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Çarş. 21 Mayıs 2008, 23:18

croween demiş ki:hoşbulduk Smile walla forumu daha bugün gördüm,google dan yardım ararken buldum ama gerçekten çok yararlı başlıklar var hem yeni başlayanlar hem profesyonellere yönelik.

abi k lite var zaten mega paket,fakat şu dediğin programı yükledim ama henüz kurmadım.ben vr formatındaki videoları AVS video converter la mov a çevirdim,eskiden mov dosyalarını import ederken bir sorun yaşamıyordum fakat bu sefer böyle oldu.ve zaten görüntü kalitesinde düşme var mov a çevirince,bir de import hatası verince delirdim artık.bidaha deneyim şu realplayer ın en son sürümünü yükleyeyim bide bari,teşekkür ederim Smile

Forum hakkındaki güzel düşüncelerin için teşekkürler,

Mov dosyasında bu sefer sorun çıkarması yukarda dediğim gibi hangi codeck ile sıkıştırıldığı ile alakalıdır, H.264 ile sıkıştırırsan kalitede ve importta sorun yaşamazsın (tabi sürekli best kaliteyi seçmelisin ayrıca dikkat etmen gereken diğer konu ise örnek olarak 25 fps lik bir mediayı 30 fps ile değiştirisen bu çok büyük kalite kaybına neden olur bazı noktalardaki ince ayarları bilmek gerekiyor,) bunu denedikten sonra sanıyorum sorunun düzelir bende böyle sıkıştığımda sürekli bu yöntemi kullanıyorum sorunum yok kolay gelsin
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  croween Çarş. 28 Mayıs 2008, 04:04

merhaba dostum,dediklerini denedim ama yine de yemiyor premiere quicktime 'ı :no: nerden çıktı bu sorun anlamadım.canopus'u da yükledim fakat program açılırken hata veriyor :üfff: ben de görüntüleri Avs video converter da qoicktime a dönüştürüp sonra after effects te efektleyip avi uzantısında çıkış yapıp daha sonra da sahneleri birleştirmek için premiere ae atıyorum :uykucu: öldüm bittim.yarına da Mtv ye video yu yollamam lazım hala montajla uğraşıyorum. :pale: sen sağol yine önerilerin için.de ben bilgisayarımı değiştirmem lazım sanırım artık bi mac almanın zamanı geldi para biriktirip Rolling Eyes kolay gelsin tekrardan bana.
croween
Daha Yeni
Daha Yeni

- Similar topics