After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 106 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 106 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Vote_lcapParfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Voting_barParfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Vote_rcap 
boronzox
Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Vote_lcapParfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Voting_barParfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması.

5 posters

Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Empty Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması.

Mesaj  horizon Cuma 22 Şub. 2008, 15:01

selam arkadaşlar

küçük ölçekte hizmet veren kozmetik mağazalar zinciri.

http://www.ufukaydin.com/work/mimoza/

http://www.ufukaydin.com/work/mimoza/promosyon.htm

demo aşamasında olduğu için sayfa detayları ve animasyonlar yok. sizin görüşlerinizi öğrenmek istedim. buyrunuz.
horizon
horizon
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : creative director & designer

Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Empty Geri: Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması.

Mesaj  Shekerphare Cuma 22 Şub. 2008, 15:43

Bana göre kozmetik sitesi olarak başarılı olmuş diyebilirim. Ek gelecek bilgilendirme sayfalarınıda flash pop-up tarzı açılan sayfalar halinde öne getirip , X butonu koyup kapanmasını saglayarak yaparsan oda ek olarak güzel bir görünüş olur kanısındayım.
Ayrıca kendi sitenize baktımda baya hosuma gitti o tarz siteler her zmn ilgimi çekmiştir tam ekran ve açılan ortası büyüyen sonra tekrar küçülen falan, ama tabi o kadar bilgim hala yok flash ile ilgili :no:

promosyon.htm yede baktım orası bence olmamış profesyonelliği geride bırakan scrollbarın asagı indirilmesinde hoş görünmeyen ürün resmi orada sağ üst köşede bulunan motif ve bayan'ın için geçmesini engellemeye çalışırsan orasıda güzel olabilir.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması. Empty Geri: Parfumeri ve Kozmetik sitesi çalışması.

Mesaj  horizon Cuma 22 Şub. 2008, 18:23

Öncelikle teşekkürler ilgi alaka ve eleştirilerin için.

promosyon sayfası tamamen taslak olarak yapılmış bir sayfa olduğu için iç içe geçme vs. konuları benim önceden ön gördüğüm hatalardır. benim hatam belirtmeyi unutmuşum. asıl sayfada öyle bir hata ile karşılaşılmayacak.

ürün detayları dediğin gibi olabilir. veya sayfa içinde gösterilebilir. o firmanın istediği ürünü müşteriye daha iyi yansıtmakla alakalı yani o kısmda müşterinin istediği daha çok hem sayfa gözüksün hem ürünün detayı gözüksün fikrindeler.

shekerphare güzel eleştirilerin için seni kutluyorum Smile
horizon
horizon
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Shekerphare Cuma 22 Şub. 2008, 18:37

Görüşmelerimizi öğrenmek istediğini belirtmişsin dostum bende yazıyım dedim :king:

Evet anladım , tabiki müşterinin de kendine göre istekleri olacaktır,fakat taslak olarak site dediğim gibi bence kozmetik sitesi olarak gayet güzel ve şık.

kendinize ait web sitesindeki sistemin yapılışınıda Flash Dersleri bölümünde görmek isterim şahsım adına Smile

Merak ediyorumda o basınca ortadaki sayfanın aşağı ve yukarı açılıp çağıralan sayfanın açılmasını..
Flash'ı işte işimi görecek kadar biliyorum,sizlerinde bildiği üzere zaten flash oldukça geniş ve düşüncelere karşılık veren sonsuz bir program diyebiliriz.Kodlar ile birleşince neler olabildiğini yapamasakta internet ortamı sayesinde gerek çalışmalar izleyerek gereksede yapılan internet sayfalarında bunlara şahit olmuşuzdur hepimiz.

başarıların devamını dilerim.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  horizon Cuma 22 Şub. 2008, 18:44

aslında kendi sayfamdaki mantık maskeleme mantığı ile çalışıyor. arka planda gündüz animasyonu zaten hazır bir şekilde çalışıyor. sadece gece maskesini açıp gündüz planının görünmesini sağlıyorum. full screen açılması için ise java kodlardan yardım alıyorum. bir çok detayı var tabiki inşallah öyle bir zamanım olurda anlatımını yaparım.
horizon
horizon
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Shekerphare Cuma 22 Şub. 2008, 18:46

Hmm anladım , anlatırsan valla tam süper olacak kannımca :king:

Sustum ben , tekrardan başarılar Smile
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Cuma 22 Şub. 2008, 19:00

Tebrikler horizon, bencede çok başarılılar Shekerphare söylenebilesi sözleri söylemiş zaten, aynen bende kendisine katılıyorum tabi son halinide görmek isteriz ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  vorteks C.tesi 12 Nis. 2008, 20:24

Bence çok güzel olmuş bayağı anlıyosun sen bu işten
vorteks
vorteks
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : elektronik teknikeri
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects,Adobe Premiere,Adobe Photoshop,Ai,Autodesk 3ds max,

Mesaj  Joker C.tesi 19 Tem. 2008, 06:07

Guzel gorunuyorlar... Baya uzun zaman gecmis aradan. Acaba sitenin son hali yayindamidir? Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

- Similar topics